Star TV HD yayına başlıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Tutmayın beni.Hemen Gidip Desımart alayım.Sonra Piyasada Karaborsaya Falan Düşerde Kalakalırım.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
aman bırak, ilker yasinin yanında bu adamın anlından kocaman öperim :)
Emre her fırsatta İlker Yasin e laf sokuyorsun...:laugh::laugh: O adam gençliğinde iyiydi ama yaşlanınca işte böyle oldu.. Aslında onun bu saatten sonra yapması gereken ya spor yazarlığı yada futbol programı yapımcılığı ve sunuculuğu mesela Şansal Büyüka mesela Faik Çetiner gibi ama adam spikerliği bırakmadı gitti...

Gençliğinde ben kendisini severdim... Şapka çıkaracaksınız şapka onun ünlü repliklerinden...:laugh:

Eskiden futbolumuzda spikerlerimizde gerçekten çok iyiydi.. Şimdi bakıyorumda mesela bu akşamki Türkiye Hırvatistan maçı tam bi rezalet şu videolara bakın eskiden nasıl Avrupai futbol oynuyormuşuzz..
Mesela 2. videoda Tanju diyorkii futbolcu arkadaşlarla yemin ettik diyor şimdiki futbolcularda ise ruh yok futbolcularımızdan tutunda yöneticilerimize kadar hep mevki makam koltuk para derdine düşmüşler böyle oluncada başarı gelirmi hiç??..

YEMİN EDERİM BEN O 80Lİ 90LI YILLARI MUMLA ARIYORUM..

[video=youtube;yUcbAytVuUA]http://www.youtube.com/watch?v=yUcbAytVuUA[/video]

[video=youtube;rqoq8kI6Lss]http://www.youtube.com/watch?v=rqoq8kI6Lss[/video]

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
@muratflash hocam haklısın da, artık zamana ayak uydurmak lazım. olmayan ruh için ruh çağıramıyacağımıza göre zorlamanın alemi yok. ruhsuz nasıl oynanır onun formülünü bulmak lazım.

Ruhla, damardaki kanla, dalak böbrek sloganlarıyla nasıl iki teröristle baş edilemediği haklı olarak ortadaysa. (çünkü olmaz böyle şey) futbol için de durum aynı

günümüzde hala "yetenek yok ama ruhu var abi, saldırıyor, basıyor adam" diyip futboldan anladığını zannedenler var.

"Sabri". yemin ediyorum o adam bizim mahallede otursa halısaha maçlarına çağırmam.

betusizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende arkadaşa katılıyorum. bir çok sitede online olarak tv izleme imkanı sunuyor ve kesinti donma vs olmadan.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
bende arkadaşa katılıyorum. bir çok sitede online olarak tv izleme imkanı sunuyor ve kesinti donma vs olmadan.

Buda Film
HD+Film+Duvar+Ka__tlar_+_2_.jpg

Buda Film
3

betusizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
d-smart almaya gerek yok dreambox alırsanız işinizi görür. ve internet bağlantınız varsa da tv izlemek için bayağı bir site açılmış durumda tüm kanallar online izleyebiliyorsunuz.

vasea2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde Vestel 2005 model televizyon var hd değil ancak hd+ kutum sayesinde hd kanallarıda izliyorum

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Starın yayın kalitesinden çok, 4 senelik konuları hortlatanlar daha çok ilgimi çekiyor :devil: