SSD'ye ne kuracağım

Bu konuyu okuyanlar

promonthe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar. Yakın zamanda 120GB'lik bir SSD almayı düşünüyorum
  • Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk
Şuan bu HDD'yi kullanıyorum. SSD içine sistemin dosyalarını mı kuracağım ? HDD'de ek depolama birimi olarak mı kullancağım ?

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Şuan bu HDD'yi kullanıyorum. SSD içine sistemin dosyalarını mı kuracağım ? HDD'de ek depolama birimi olarak mı kullancağım ?
Evet SSD ye sadece Sistem kurucaksın birde aşırı olmamak kaydı ile uygulamaları oyun kurmanı tavsiye etmem. diğerine depolama yada oyun kurabilirsin.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
İşletim sistemini SSD'ye kuracaksınız, HDD'yi Yerel Disk D olarak kullanıp yani indirme işlemlerini, medyalarınızı ve oyunlarınızı HDD'ye kuracaksınız.

Enesuzum24

Asistan
Reaksiyon puanı
7
windows kur bide en çok oynadığın oyunu kur

promonthe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İşletim sistemini SSD'ye kuracaksınız, HDD'yi Yerel Disk D olarak kullanıp yani indirme işlemlerini, medyalarınızı ve oyunlarınızı HDD'ye kuracaksınız.

SSD'diye Format esnasında HDD anakart bağlantısını sökmem gerekiyor mu? Bir kaç duyum aydım. HDD ile SSD format ekranında yanlış bir şey yaparsan SSD HDD olmadan çalışmıyormuş gibi şeyler söylediler. Nasıl yapıcam format atarken?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
SSD'diye Format esnasında HDD anakart bağlantısını sökmem gerekiyor mu? Bir kaç duyum aydım. HDD ile SSD format ekranında yanlış bir şey yaparsan SSD HDD olmadan çalışmıyormuş gibi şeyler söylediler. Nasıl yapıcam format atarken?
İki diskide görebiliyorsun. Sorun olacağını düşünmüyorum.