Spyware Remover - 18 Ağustos 2008

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Paranızı ve bilgilerinizi çalmak isteyen yazılımlardan korunmak için sadece antivirüs mü kullanıyorsunuz? İlaç gibi gelecek yazılım, bugün için bedava.

Normal fiyatı 29 Dolar olan Spyware Remover adlı yazılım, sadece bugüne özel olarak bedava dağıtılıyor. Antivirüs yazılımlarının bazen yetersiz kaldığı durumlarda devreye girerek sizi kötü niyetli yazılımlardan, web sitelerinden ve dosyalardan koruyor. Bu işlem, sadece el ile tarama sırasında değil, bilgisayarınızı kullandığınız her an da devam ederek tam koruma sağlıyor. Yazılımı, yasal olarak tam sürüm indirmek için yarın saat 09:00’a kadar zamanınız var.

İndirin

:: İndirmek için buraya tıklayın.

:: Teknik yardım almak ve aklınıza takılanları sormak için bu başlık altında mesaj yazabilirsiniz.

SDN - http://shiftdelete.net

OnLT

Dekan
Onursal Üye
Teşekkürler spyware ihtiyacım vardı araştırıyordum tam ilaç oldu :)

crazymafya

Asistan
Troy Abi ben bu programın reklamını pek bulamadım nette.deli bişey yapmayam.

hsnhatiboğlu

Üyecik
aktivasyonu sağlamak için herhangi birşey yapmaya gerek var mı yoksa kendiliğinden aktif hale geliyor mu ?

adil1976

Üyecik
slm
programı yükledim ama tarama bitince hangi işlemi yapmamız gerekiyo nereye basacağız :)

depay

Üyecik
bende bedava diye kurdun taramadan sonra sil dediğimde aktivasyon numarası istiyor bu nasıl bedava anlamadım

yörükkızı

Üyecik
selam arkadaşlar,
ben bu programı yükledim ,hatta aktive ettim,ancak remove tıkladığımda bilgisayar kilitleniyor.:sweatdrop:..ne yapabiliriz?..tarama sonucu 69 tane konuk çıktı...tşk

Stone

Profesör
yörükkızı Bilgisayarını Güvenli mod'da açıp ondan Sonra tarama yapıp silmeyi dene.

Güvenli mod için Bilgisayar'ın açılırken F8'e bas ordan güvenli mod'u seç :)

onlinedestek

Asistan
slm
programı yükledim ama tarama bitince hangi işlemi yapmamız gerekiyo nereye basacağız :)
Selam, bu arada hoşgeldin :)

Yazılımı kurduktan sonra size etkinleştirmek için bir pencerede kullanıcı adı ve kayıt numarası veriyor yazılımın içinden register diyerek süresiz kayıt yapabilirsiniz.

stat counter