Spotify'ı Bıraktıran Uygulama YouTube Premium Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
Spotify free varken zor.
Screenshot_2019-09-08-09-12-17.png

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
Hocam YouTube Premium tamamen Google'ın para kazanma hırsı ile yapmış olduğu aşırı absürt bir şey. YouTube'un Premium özellikte sunduğu herşeyi siz yapabilirsiniz kolayca. Mesela;
Reklam engelleme: Telefonunuza, PC'nize reklam engelleme uygulaması indirip kolayca reklamların önüne geçebilirsiniz.
Video indirme: Bunun için Google Play Store'da ve App Store'da alternatif uygulamalar vardır.
Arka planda oynatma: Bunun için bir PC'nizin olması yeter. Sadece sayfayı küçültürsünüz. Mobil için de alternatif uygulamalar bulunabilir. Bu kadar! Aylık 22 TL vermek bence soygundan başka bir şey değil.

Rubik Küpü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Youtube Premium piyasaya iyi giriş yapmış olabilir ama kimsenin Spotify'ı bırakıp geçeceğini sanmam, geçen elbet olur ama küçük bir rakam olur. Spotify gayet iyi bir platform.

mehmetvkizmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Youtube Premium piyasaya iyi giriş yapmış olabilir ama kimsenin Spotify'ı bırakıp geçeceğini sanmam, geçen elbet olur ama küçük bir rakam olur. Spotify gayet iyi bir platform.
Spotify iyi ama YouTube da fena değil :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam YouTube Premium tamamen Google'ın para kazanma hırsı ile yapmış olduğu aşırı absürt bir şey. YouTube'un Premium özellikte sunduğu herşeyi siz yapabilirsiniz kolayca. Mesela;
Reklam engelleme: Telefonunuza, PC'nize reklam engelleme uygulaması indirip kolayca reklamların önüne geçebilirsiniz.
Video indirme: Bunun için Google Play Store'da ve App Store'da alternatif uygulamalar vardır.
Arka planda oynatma: Bunun için bir PC'nizin olması yeter. Sadece sayfayı küçültürsünüz. Mobil için de alternatif uygulamalar bulunabilir. Bu kadar! Aylık 22 TL vermek bence soygundan başka bir şey değil.
Bu yöntemler bana etik gelmiyor. Koca emek var ortada.

Ben youtube reklemlarından kurtulmak için geçtim :)

Free hali bile iş görüyor?
??

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Ben YT Music'i spotify dan çok daha iyi buldum. Bir kere ilgili şarkıyı dinlerken anlık olarak, şarkı devam ederken official klibine bile geçebiliyorsunuz. Bu harika bir özellik.

Ses kalitesi tarafında YT Music bir tık daha iyi.

Algoritma tarafında Spotify güzeldi ama YT Music de sürekli geliştiriyor kendini. Gayet güzel oldu şu anda.

YT Music'i 1 aydır, Spotify'ı 3 ay premium denedim.

Hangisi derseniz, YT Music derim. Gerçekten çok güzel.

mehmetvkizmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben YT Music'i spotify dan çok daha iyi buldum. Bir kere ilgili şarkıyı dinlerken anlık olarak, şarkı devam ederken official klibine bile geçebiliyorsunuz. Bu harika bir özellik.

Ses kalitesi tarafında YT Music bir tık daha iyi.

Algoritma tarafında Spotify güzeldi ama YT Music de sürekli geliştiriyor kendini. Gayet güzel oldu şu anda.

YT Music'i 1 aydır, Spotify'ı 3 ay premium denedim.

Hangisi derseniz, YT Music derim. Gerçekten çok güzel.
Evet YT Music gittikçe gelişiyor. ? Ben Spotify’ı 5 yıl kullandım. Şimdi YT music zamanı ?

meefes

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Mobil için Youtube Music çok iş görüyor. Tek problem uygulamadan çıktığınız an müzik kesiliyor.Ztn gücel bir telefonsa çoklu pencere ile halledebiliyor.