Spotify'dan Winamp'a özel güncelleme!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Dijital müzik platformu Spotify, 21 Aralık’ta dijital dünyaya gözlerini kapayan Winamp için özel bir yazılım sundu. Spotiamp adı verilen uygulama, Spotify’ın klasik Winamp tasarımını taşıyor.

main.png

PC çağının vazgeçilmez yazılımlarından Winamp, 21 Aralık günü internetteki tüm indirme bağlantılarını ortadan kaldırarak aramızdan ayrıldı. Winamp bir daha hiç güncellenmeyecek ama Spotify, efsane yazılımı anmak ve onu unutturmamak için özel bir yazılım sundu. Spotify kullanıcıları, Spotiamp sayesinde uygulamayı Winamp’in klasik tasarımıyla kullanabilecek.

Spotify, ‘Winamp’i anmak için küçük bir jest olarak’ belirttiği Spotiamp’i Premium hesap kapsamında sunacak. Spotiamp, çalma listelerinizi Winamp düzenine sokarken, Spotify’da bulunmayan ekolayzer ayarları da sunacak.

The Verge sitesinin verdiği bilgiye göre, Microsoft, Winamp’i AOL’den satın alabilir. Bu durumda, efsane yazılım tekrar hayata dönebilir ancak bu konu şu an söylentilerden ibaret.

Windows uyumlu Spotiamp bağlantılarına ulaşmak için TIKLAYIN .

ntvmsnbc

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
İyi de ben hala Winamp'ı indirebiliyorum sitesinden [MENTION=19025]AliA[/MENTION]

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Microsoft'la filan görüşüyorlar ya o yüzden henüz kapatmadılar.

Verdikleri tarihe uymadılar. :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Winamp sitesinden indirilse dahi, klasik Winamp kurulabiliyor sadece. Oda zaten efsane.. :)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
winamp la aimp cok farkli aimp sewmedim