Spotify unlimited üyelik

Bu konuyu okuyanlar

nanoteknolojix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba. ben spotifyden unlimited üyelik satın aldım. fakat mobil cihazımda kullanamıyorum. daha sonra öğrendimki(1-2 saat sonra) unlimited üyelik mobil cihazları kapsamıyor. unlimited ile premium arasındaki benim bildiğim farklardan biraz bahsedeyim, çevrimdışı mod yok yüksek kaliteli ses yok,birde premium 5 tl daha pahalı, mobil cihazlarda kullanılmamasını satın aldıktan sonra öğrendim çünkü sitesinde belirtmemiş.İsteğim halinde para iadesi yapılırmı?böyle bir durumu tecrübe edinen varmı içimizde?teşekkürler

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Para iadesini bilemem hocam ama iTunes kullanmanızı öneririm. Şarkıyı klasörden çıkarıp taşıma olayı bile var.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Spotifye mail at yanlis üyelik aldim falan diye premium almak istiyorum de bakalim ne cevap gelecek

nanoteknolojix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@memogoren itunes için her şarkıya yaklaşık 1,5 tl verme gibi durum var burda ise ayda 10 tl sınırsız. ve avrupada spotify gelirleri itunesu geçtiğini gösteren belgeler var. spotify ye mail attım,, para iadesini veya bu sürümü 15 günlük premium sürümle değiştirmeyi teklif ettiler. ben 15 günlük premiumu seçtim ayrıca hattıma 1 ay daha spotify premium tanımladılar sağolsun.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Deezer'da indirim var şu ara anneler gününden dolayı. 2 aylık premium üyelik 0,98 TL'ye veriliyor. 3-4 aydır Deezer premium üyelik kullanıyorum. Arşivi spotify kadar geniş olmasa da gayet iyi. Tavsiye ederim.

http://try.deezer.com/mothersday_tr_google/

Not: 2 ay sonra 9.99 TL oluyor ve kartta limit varsa bu 9.99 TL'yi otomatik çekiyor. Bu yüzden ben sanal kartıma 1 TL atıp ordan satın alıyorum, 2 ay sonra ücreti alamayınca otomatik normal üyeliğe dönüyor.