Spotify, Ücretsiz Üyeliği Kısıtlıyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Spotify, Ücretsiz Üyeliği Kısıtlıyor!

Popüler çevrimiçi müzik dinleme servisi Spotify, yeni çıkan haberlere göre ücretsiz üyeliğe yeni bir sınırlandırma getiriyor. İşte detaylar...

Spotify'ın bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer bahsi geçen sınırlama gelirse hesabınızı Premium servise geçirir misiniz?

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
önce mix radio yu sildim ios 9 da çalıştıramayınca, şimdi de spotify gidici. apple music deneyelim bakalım gelsin de.
nedense para vermektense mp3 leri tele atmak daha kolayıma geliyor haftada 1 2 saat müzik dinlediğimden belki de

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
vodafone sağolsun premiumu indirimli kullanıyorum :D ama bu hamleyle ücretsiz kitlesini tamamen bitirir spotify

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
pc sürümü yetiyor. telefondan hiç vaktim olmuyor haftalardır. :)
onun ile elleşmesinler yeterli.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Kısıtlıya kısıtlıya ücretsiz üyeliği bitirecekler galiba. Vodafone sağolsun Spotify üyeliğini yapamadım. 1 ay daha beklemek zorundayım umarım diğer ay paket doğru düzgün olurda kısıtlama yaşamam. :)

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Apple Music hele bi Türkiye'de desteklensin, bunların yüzüne bakan olmayacak.

Düzenleme: App Store'dan güncellemezseniz kısıtlama yaşamazsınız herhalde.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Spotify in yetine kolay kolay kimse alamaz. Adamlar bunu bilerek bu hamleleri yapıyorlar. Apple music geldiğinde onuda bütün özellikleriyle kullanmak için para ödeyeceğiz. Bu yüzden bir sürü listem varken apple a para vermek yerine spotify ile devam ederim. Premium a zam gelene kadar spotify ile devam [emoji106]

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Spotify in yetine kolay kolay kimse alamaz. Adamlar bunu bilerek bu hamleleri yapıyorlar. Apple music geldiğinde onuda bütün özellikleriyle kullanmak için para ödeyeceğiz. Bu yüzden bir sürü listem varken apple a para vermek yerine spotify ile devam ederim. Premium a zam gelene kadar spotify ile devam [emoji106]
Apple Music, ilk 3 ay beleş :yes:

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Apple Music, ilk 3 ay beleş :yes:

Spotify da öyleydi. Rekabet iyidir apple müzik fiyatların düşmesini sağlarsa işime yarar. Çok çok büyük bir fark olmadıktan sonra iki uygulama arasında spotify dan geçmenin bir anlamı yok.

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Spotify da öyleydi. Rekabet iyidir apple müzik fiyatların düşmesini sağlarsa işime yarar. Çok çok büyük bir fark olmadıktan sonra iki uygulama arasında spotify dan geçmenin bir anlamı yok.
Spotify yalnızca 1 hafta.
Ama Apple Music tam 3 ay boyunca beleş.
Apple'ı seviyorum ya.❤

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Spotify yalnızca 1 hafta.
Ama Apple Music tam 3 ay boyunca beleş.
Apple'ı seviyorum ya.[emoji173]

İlk kullananlara 1 ay premium bedava normalde. Birde bu var
8a1ae3073d721c317968bd0aec9bf6fd.jpg

3 ay bu şekilde bedava kullanmıştım.

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
İlk kullananlara 1 ay premium bedava normalde. Birde bu var
8a1ae3073d721c317968bd0aec9bf6fd.jpg

3 ay bu şekilde bedava kullanmıştım.
30, 60 veya 7 gün bedava kullanabilmek için ayrı ayrı kampanyaları varmış sanırım.
Anladığım kadarıyla 7 gün, hiç bir ödeme bilgisi talep etmiyormuş.
Ama 60 ve 30 günlük kampanyalara başvurmadan önce ödeme bilgilerini giriyormuşsun ve ücretsiz kullanım süresi dolduktan sonra otomatik bir şekilde para çekmeye başlıyor. Üşendim şuan.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
30, 60 veya 7 gün bedava kullanabilmek için ayrı ayrı kampanyaları varmış sanırım.
Anladığım kadarıyla 7 gün, hiç bir ödeme bilgisi talep etmiyormuş.
Ama 60 ve 30 günlük kampanyalara başvurmadan önce ödeme bilgilerini giriyormuşsun ve ücretsiz kullanım süresi dolduktan sonra otomatik bir şekilde para çekmeye başlıyor. Üşendim şuan.

Para çekmeden önce hesap numaranı kaldırabiliyorsun. Apple kimliği oluştururkende en son mayısta oluşturdum kredi kartı numarası girmek zorunluydu bunlar olağan şeyler. Yiğidi öldür hakkını yeme spotify şuan en kaliteli müzik servislerinin başında gelir. Apple müzik Türkiye için kullanıma açılsın kullanılabilirliği, müzik çeşitliliği bakımından geride kalmazsa spotify ile yarışabilir. Türkiye için diyorum çünkü Türkiyede ki telif hakları yüzünden Türkiyede apple müzik daha geç kullanıma açılıyor.