Spotify almaya değer mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sourena

Doçent
Evet çok müzik dinleyen biriyim ama belirli şarkılar sadece telfona indirip dinliyorum. Zaten evde falan direk youtube dan.. sizce almaya değer mi? Zaten alırsam bilgisayarda pek kullanmam sadece telefon işte..Yorumlarınızı bekliyorum..

rawkid

Dekan
Müziğe azıcık ilginiz varsa kesinlikle ama kesinlikle değer. Şu ana kadar 1630 şarkı indirdim. 8 GB alan yiyor telefonda ama mutluyum :)

apk işi yanlış virüs ve zararlı kodları apk ile kilitliyorlar spotify da free modu var gayet yeterli.
SC20160922-201043.png

Rotaile B.

Hercules Jr
Onursal Üye
Evet çok müzik dinleyen biriyim ama belirli şarkılar sadece telfona indirip dinliyorum. Zaten evde falan direk youtube dan.. sizce almaya değer mi? Zaten alırsam bilgisayarda pek kullanmam sadece telefon işte..Yorumlarınızı bekliyorum..
ilk defa alacaksan 3 ay boyunca 1 Tl gibi bir kampanya vardı ben onu aldım şimdilik son derece memnunum. 3. ayın sonunda aylık 13 tl olacak ve o zaman üyeliği iptal edecem. Ayarlardan da spotify için hücresel veriyi sonsuza kadar kapatacağım için kalıcı olarak çevrimdışı dinleyebileceğim :D

Blue Stack

Doçent
Kesinlikle değer bence. Parası konusunda sıkıntı olur diyorsan haklı olabilirsin belki ama kampanyaları var. Ben öğrenci olduğum için ayda 5 TL mesela. Bu gibi avantajlardan yararlanabilirsin. Pişman etmeyecektir.

stat counter