Spor odasına ses sistemi tavsiyesi?

Bu konuyu okuyanlar

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar iyi günler. Çalıştığım yerdeki müdür bey, spor yaptığı odaya ses sistemi istiyor ve cihazda hem USB-CD, uzaktan kumanda olsun sürekli telefondan bağlanamam dedi. Belki CD olmasa da önemli olmayabilir ama USB uyumu ve uzaktan kumandası olması şart. Bende sizden tavsiye istiyorum.

Daha önce müdür beye JBL Flip 4 ses bombası almıştım. Bu hoparlöre hem telefonundan hem de dizüstü bilgisayarından bağlanıp kullanıyordu ve gayette memnun kalmış olacak ki "O ses bombasının daha büyüğü varsa ondan da alabilirsin" dedi ama o ses bombasındaki USB, sadece cihazı şarj etmek için diye düşünerek olmayabilir dedim. Bu konuda bir bilginiz var mı?

Ve sizce 30 metre kare bir spor odasına eğer usb özelliği varsa ses bombası mı almak daha mantıklı yoksa usb-cd özelliği olan bir 5+1 mi bakmamı önerirsiniz? Lakin 5 hoparlör kalabalık gösterir diye ya ses bombası yada 2 hoparlörlü bir sistem daha uygun olur. Ve aklınızda, belirttiğim özelliklerde bir cihaz varsa paylaşın lütfen.

Kendimce şu 3 modeli çıkarttım, bunlar arasında yada farklı bir öneriniz olabilir mi?

hh.jpg

Son düzenleme:

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
3 seçenekte fiziksel olarak iyi gözüküyor tek soru sesi nasıl? deneme şansın varsa denemeden alma...

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
3 seçenekte fiziksel olarak iyi gözüküyor tek soru sesi nasıl? deneme şansın varsa denemeden alma...

Müdür beye sundum üstat Mikado Md-82 BL 2.0 modelini istedi. Umarım sorun çıkarmaz. Bilindik mağazalarda satılmadığı için de Youtube videoları ile yetindim. Kullanan bir arkadaş çıkar umarım.