Sponsora İhtiyacım Var

Bu konuyu okuyanlar

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Selamün Aleyküm Abilerim Ablalarım. Elimde inceleyebilecek test edecek kurcalayacak hiç bir şey kalmadı ve sizin desteklerinizi bekliyorum. Sağlam bozuk farketmez. Kargo ücreti benden. Maddi olmasa bile manevi olarak destek olursanız sevinirim. İyi Akşamlar; SDN Forum Ailesi

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
cep interneti şimdilik çok pahalı, adsl filan bağlatman ve blog ya da youtube gibi hesap açıp,incelemeler yapman gerek... bu işler zor işler ama bi yerden başlamayı düşünüyorsan yatırım yapmalısın.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
cep interneti şimdilik çok pahalı, adsl filan bağlatman ve blog ya da youtube gibi hesap açıp,incelemeler yapman gerek... bu işler zor işler ama bi yerden başlamayı düşünüyorsan yatırım yapmalısın.
Malesef bulunduğum yerde internet altyapısı yok.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
SA internet sorununu hallettim. Komşumuzda 50GB Vınn varmış. Anlattım O da aylık 10TL'ye tamam dedi. Ancak şöyle bir sıkıntı var. İşlemcim render için yetersiz kaldığından videoda donmalar oluyor. İşlemci A6 9500