Spofity'mi yoksa Deezer'mı sizce hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Spofty'mi Deezeer'mı

• Kullanılan toplam oy
    6

Kadima

Rektör
ben hep deezer kullandım. Offline mod seçeneği çok kullanışlı. Premium bitti spotify i indiriyorum şuan bakalım nasılmış :)

kestal

Doçent
ben hep deezer kullandım. Offline mod seçeneği çok kullanışlı. Premium bitti spotify i indiriyorum şuan bakalım nasılmış :)
Deezer da gecen ay sacma bir sorun şa karşılaştığımdan dolayı artık beleş bile olsa yapmam. Bir sorun olduğunda é posta atma tenezzülünde bile bulunmuyorlar Umarım Spotify den de öyle bir şey çıkmaz.

Kadima

Rektör
neyseki Spotify hack çıkmış :mrgreen:
türkçe şarkı arşivi az sanırım

rawkid

Dekan
Sagopa nin albumleri deezer da daha derli toplu :) birde belese premium kullaniyorum garip sekilde :D o yuzden deezer

Vikings

Dekan
söyle rahatla da bas bas bağırdım duymadın mı :mrgreen:

http://apt.s1ris.com reposundan BDayspotify i yüklemen yeterli :)
Şimdi premium üyeliğimi iptal ettim zaten 3 gündür para yok yatırın diye uyarı veriyordu direk premium gitti :D bende şimdi deniyim en iyisi bakalım ne olcak :D

Bide şey sorucam ben AppSync kurdum hack your iphone reposundan, her hangi bir ücretli oyunun ipa dosyasını indirip itunes uygulamalara atıyorum sonra telefonu takıp telefonun uygulamalar kısmına girip attığım oyunu seçip yüklüyorum eşzamanla yapıyorum, oyun yada uygulama telefona geliyor yükleniyor ve yüklenme bitince siyah oluyor yani üstü kararmış şekilde oluyor tıklasamda açılmıyor bunun olayını biliyormusun? nasıl düzeltebilirim? 25pp yada tongbu takılıyorum bunlarda sıkıyor insanı arada bir fix yapmam gerekiyor sıkıntı falan çıkartıyorlar vb.

Kadima

Rektör
Şimdi premium üyeliğimi iptal ettim zaten 3 gündür para yok yatırın diye uyarı veriyordu direk premium gitti :D bende şimdi deniyim en iyisi bakalım ne olcak :D

Bide şey sorucam ben AppSync kurdum hack your iphone reposundan, her hangi bir ücretli oyunun ipa dosyasını indirip itunes uygulamalara atıyorum sonra telefonu takıp telefonun uygulamalar kısmına girip attığım oyunu seçip yüklüyorum eşzamanla yapıyorum, oyun yada uygulama telefona geliyor yükleniyor ve yüklenme bitince siyah oluyor yani üstü kararmış şekilde oluyor tıklasamda açılmıyor bunun olayını biliyormusun? nasıl düzeltebilirim? 25pp yada tongbu takılıyorum bunlarda sıkıyor insanı arada bir fix yapmam gerekiyor sıkıntı falan çıkartıyorlar vb.
Apple İos 8.1 ile bu açığı kapattı :) 7.1.2 de Linkstore kullanıyordum bende ama şuan uygulamayı indiriyor yükleme tamamlanırken hata veriyor.

Vikings

Dekan
Apple İos 8.1 ile bu açığı kapattı :) 7.1.2 de Linkstore kullanıyordum bende ama şuan uygulamayı indiriyor yükleme tamamlanırken hata veriyor.
Aynen ya bende ona takıldım ne linkstore neden linktunes çalışmıyor hata veriyor indir dediğimde.

Şu tongbuyu falan kullanmakta sıkıntı, itunes'a işimiz düşünce eşzamanla yapmıyor uygulamalardan dolayı silmem gerekiyor hepsini yani tongbudan yüklediklerimi ondan sonra eşzamanla yapabiliyorum, gamecenterede save yapmıyor baştan başlamak zorunda kalıyor insan.

Modern combat 5, amazin spiderman 2 gibi güzel olan oyunları direk satın aldım app storedende diğer uygulamalara o kadar para vermeyi uygun görmüyorum, facetune 9tl civarı ona vericeğime gider 1 aylık spotify alırım yada lolde kostüm alırım daha iyi :D

Bu arada Modern combat 5 gameloft tarafından engellenmiş illegal kimse kullanamıyormuş :p

Kadima

Rektör
ben telefonda pek oyun oynamıyorum zaten :) arada birkaç strateji, yarış vs oynarım o kadar :)
tongbuyu kullanmıyorum. Linkstore için güncelleme bekliyorum :)

Vikings

Dekan
ben telefonda pek oyun oynamıyorum zaten :) arada birkaç strateji, yarış vs oynarım o kadar :)
tongbuyu kullanmıyorum. Linkstore için güncelleme bekliyorum :)
Mutlaka linkstore'a güncelleme gelince bana özel mesajla bilgilendir tamammı Mehmet abi :mrgreen: sıkıldım bu tongbu şeysinden ya işkence, 25pp de aynı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu arada ben bu appsync'ı siliyimmi? bana bir yardımı varmı :p

bu arada ben spotify premium yapan şeyi kurdumda indirmiyor şarkıları :p

kestal

Doçent
Nedense ayak üstü kazık yediğimi düşünüyorum Tamam 1 TL den bir şe olmaz fakat yinede insanın içine kurt düşüyor bunları görünce Android tarafına bir şey yok mu acep?

stat counter