Spigen'in İPhone fanatikliği

Bu konuyu okuyanlar

Keremomeroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ülkemiz de şu kötü gidişata göre insanlar akıllı telefon seçimi yaparken özellikle Türkiye de genellikle bizler ithalat yoluyla gelen cihazları tercih eder olduk. Ülkedeki asgari maaş oranı vs belliyken özellikle gıda ve giyim pahalı olmuşken insanların İPhone alma sıklığı ne kadar ki sizler hep İPhone modellerine kılıf uretiyorsunuz veya çok mu geri bildirim aldınız İPhone kılıf üretin diye. Aylardır hep instagramdan bazı gönderilerinizin altına hep xiaomi huawei gibi cihazlara da kılıf çeşitliliğinizi arttirmanizi istedim ilgilenilcek dendi ama hiç bir görüş yok. Ben yaklaşık 1 yıldır spigen kılıfı kullanıcısıyım xiaomi mi 6 cihazımda, sadece bir adet ürününüz var kılıf olarak bu modele gidin biraz ülkeye ithalat yoluyla getirilen ucuz telefonlara bakın one Plus xiaomi ne kadar popüler oldu ülkemizde. Memnunuz evet ama daha çeşitli kılıf yapın alalım diye yalvarır olduk. Bu yaptığınız İPhone fanligindan umarım bir gün vazgecersiniz

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Bir tanecik iPhone modeline ürün çıkardıklarında milyonlarca taliplisi var iPhone telefonların çeşitliliğinin sınırlı olması ve tercih gamının dar olmasından dolayı. O yüzden izledikleri politika normal, bunu fanlık olarak göremeyiz.

Fakat yine de diğer telefon modellerine de ürünler çıkarılmalı, o konuda hemfikiriz.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
spigenin durumu fanatiklikten çok kölelik...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Moto z ye 1 tane zpr buldum 40tl

Keremomeroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam olabilir milyonlarca takipçisi de ülkemizde her 10 kişiden 6 sinda İPhone mu var veya her iphone sahibi olan spigen mi alıyor? alcak diye bişey yok özellikle popüler telefonların kılıfları bir çok merdiven altı yerlerde çok çeşitli satılıyor. Her türlü mağdur olan biz oluyoruz bu durumda ?

Son mesajlar