Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
6s cihazım için aldığım bir kılıf genellikle yürüyüş yaparken telefonla cebimde rahat edemeyen birisiyim telefonu elimde taşırım ve geçenlerde elim den düşürdüm ve alt kısım dan küçük bir darbe aldı onun üzerine bu kılıfı araştırdım ve aldım iyiki almışım dediğim bir klıf. Telefonu çok düşüren biri iseniz yada telefonda sağlam birşeyler olsun o kadar para veriyorum diyenlerden seniz tam size göre. Sınıfına göre aşırı kalın durmuyor şarj giriş yeri kulaklık giriş yeri ve hoparlör yeri tamamen kapalı. Toza ve olası darbelere karşı dayanıklı bir his veriyor. Telefona taktığınız zaman sanki 2. Kattan düşse birşey olmayacak gibi duruyor tabi böyle birşeyi kimse istemez. Ses açma kısma ve kapatma tuşu basma hissi gayet başarılı sert değil telefon çok sağlam bir şekilde kılıfın içine oturuyor ve sağlamlık testlerin den geçmiş bir kılıf. Sonuç olarak bu tarz bir kılıf arıyorsanız telefona o kadar para verdiniz güvene almak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim bir çok yerde kaba duruyor diyenler var evet ama bu kılıfın kullanım amacı bu özellikle kamera ve alt kısımda ki karbon çok hoşuma gitti. Takmadan önce arkasında ki metal kısmı çıkarıp o şekilde takın diğer türlü çok zor takılıyor
IMG_1448.JPG

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_1450.JPG
IMG_1451.JPG
6s cihazım için aldığım bir kılıf genellikle yürüyüş yaparken telefonla cebimde rahat edemeyen birisiyim telefonu elimde taşırım ve geçenlerde elim den düşürdüm ve alt kısım dan küçük bir darbe aldı onun üzerine bu kılıfı araştırdım ve aldım iyiki almışım dediğim bir klıf. Telefonu çok düşüren biri iseniz yada telefonda sağlam birşeyler olsun o kadar para veriyorum diyenlerden seniz tam size göre. Sınıfına göre aşırı kalın durmuyor şarj giriş yeri kulaklık giriş yeri ve hoparlör yeri tamamen kapalı. Toza ve olası darbelere karşı dayanıklı bir his veriyor. Telefona taktığınız zaman sanki 2. Kattan düşse birşey olmayacak gibi duruyor tabi böyle birşeyi kimse istemez. Ses açma kısma ve kapatma tuşu basma hissi gayet başarılı sert değil telefon çok sağlam bir şekilde kılıfın içine oturuyor ve sağlamlık testlerin den geçmiş bir kılıf. Sonuç olarak bu tarz bir kılıf arıyorsanız telefona o kadar para verdiniz güvene almak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim bir çok yerde kaba duruyor diyenler var evet ama bu kılıfın kullanım amacı bu özellikle kamera ve alt kısımda ki karbon çok hoşuma gitti. Takmadan önce arkasında ki metal kısmı çıkarıp o şekilde takın diğer türlü çok zor takılıyor Ekli dosyayı görüntüle 22961

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ekli dosyayı görüntüle 22964 Kurala göre 3 resim eklemen gerekiyor.
Diğerlerini yükle demeyi unutmuşum teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Kendin çekip ataydın daha iyiydi neyse :D
Telefon da takılı olunca çıkartmak istemedim ama yine detaylı resim isteyen olursa seve seve atarım internetten bulamazsa :)
https://m.youtube.com/watch?v=JPlz8Kru2l Hatta isteyen arkadaşlar linkten detaylı incelemesine bakabilir

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
6s cihazım için aldığım bir kılıf genellikle yürüyüş yaparken telefonla cebimde rahat edemeyen birisiyim telefonu elimde taşırım ve geçenlerde elim den düşürdüm ve alt kısım dan küçük bir darbe aldı onun üzerine bu kılıfı araştırdım ve aldım iyiki almışım dediğim bir klıf. Telefonu çok düşüren biri iseniz yada telefonda sağlam birşeyler olsun o kadar para veriyorum diyenlerden seniz tam size göre. Sınıfına göre aşırı kalın durmuyor şarj giriş yeri kulaklık giriş yeri ve hoparlör yeri tamamen kapalı. Toza ve olası darbelere karşı dayanıklı bir his veriyor. Telefona taktığınız zaman sanki 2. Kattan düşse birşey olmayacak gibi duruyor tabi böyle birşeyi kimse istemez. Ses açma kısma ve kapatma tuşu basma hissi gayet başarılı sert değil telefon çok sağlam bir şekilde kılıfın içine oturuyor ve sağlamlık testlerin den geçmiş bir kılıf. Sonuç olarak bu tarz bir kılıf arıyorsanız telefona o kadar para verdiniz güvene almak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim bir çok yerde kaba duruyor diyenler var evet ama bu kılıfın kullanım amacı bu özellikle kamera ve alt kısımda ki karbon çok hoşuma gitti. Takmadan önce arkasında ki metal kısmı çıkarıp o şekilde takın diğer türlü çok zor takılıyor Ekli dosyayı görüntüle 22961
Yeni telefon alacaklara genelde önerdiğim şeydir kılıf. Çünkü ekranın kırılması bir yana haftalarca serviste beklıyor telefon ve mağdur olunuyor. İşin maddi durumuda çok sinir bozucu açıkcası.
Bu durumların önüne çok basit yollardan geçiliyor kaliteli kılıf ve ekran koruyuclarla. Benim favorim Spigen + Buff efsane oluyor :D
Bide bazıları şey diyor çok gülüyorum. Kılıfa 10 liradan fazla para verilmezmiş veya ne bişim ekran koruyucu en fazla 5 10 lira olucak. Yahu bunun malzeme kalitesi cartı curtu var :D Kalitesiz ekran koruyucular iç ekrana daha fazla zarar veriyor ama bazıları küçük hesaplarla büyük para kaybediyor :D En basit bir amiral gemisi telefonun ekran ücreti +600 tl falan daha yüksekleride var :D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Hatta isteyen arkadaşlar linkten de
Yeni telefon alacaklara genelde önerdiğim şeydir kılıf. Çünkü ekranın kırılması bir yana haftalarca serviste beklıyor telefon ve mağdur olunuyor. İşin maddi durumuda çok sinir bozucu açıkcası.
Bu durumların önüne çok basit yollardan geçiliyor kaliteli kılıf ve ekran koruyuclarla. Benim favorim Spigen + Buff efsane oluyor :D
Bide bazıları şey diyor çok gülüyorum. Kılıfa 10 liradan fazla para verilmezmiş veya ne bişim ekran koruyucu en fazla 5 10 lira olucak. Yahu bunun malzeme kalitesi cartı curtu var :D Kalitesiz ekran koruyucular iç ekrana daha fazla zarar veriyor ama bazıları küçük hesaplarla büyük para kaybediyor :D En basit bir amiral gemisi telefonun ekran ücreti +600 tl falan daha yüksekleride var :D
sonsuz katılıyorum sana kardeşim vallahi çok haklısın buff benim vazgeçilmezim spıgen kullandım ama bu kılıfını ilkez kullandım ve bugün yüksek bir Mevla para verip sıfır bir telefon alsam hiç düşünmem yine alırım bu kılıfı. Ben kamyon lastiği gibi birşey çıkar sanıyordum siparişi verince ama elime ulaştığı zaman tasarımı olsun verdiği kalite hissi olsun sağlamlık güvencesi olsun gerçekten çok başarılı.
Şunuda söyleyim ne kadar inceleme yazsam bile ben bunu asıl bir Öner'i manasında açtım okuyanlar ona göre yorum yapar umarım teknik bilgilerine hiç girmedim bir telefona o kadar para veriyorsun sağlam bir koruma isteyen kişiler olur diye ve bende çok memnun kaldım o yüzden önereyim dedim. Arka kısmı plastik sanırım metal sanmıştım başta