Spigen nano liquid

Bu konuyu okuyanlar

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Spigen nano liquid kullancam note 8 de ama bazilari hepsiburada ciziyor yazmis

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Spigenin TR sayfasında satılıyor alabilirsin

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Sıvi ekran koruyucular telefonu gercekden koruyormu kullananlarin bir kısmı hepsiburada sitsnde ekranda kılcal cizikler olusdu yazmis

Fatih Cesur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ekran Koruyucu olarak "Buff" markasını, sıvı koruyucu olarak ta "Diamond Protect" kullanın.

Telefon kılıfı, aksesuar olarak Spigen alabilirsiniz. Ama yaptıkları nano sıvıyı tavsiye etmem. Çok olumsuz yorum var.

Reaksiyon puanı
113
@SpigenTürkiye Vatandaşın dertleri ile ilgilenelim plsss :)

Ben kullandım, darbeye karşı dayanıklı değil ( Spigen Türkiye ) arayıp sordum. Çizilmeye karşı korur ( Anahtar bozuk para ). Kir parmak izi tutar

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
@SpigenTürkiye Vatandaşın dertleri ile ilgilenelim plsss :)

Ben kullandım, darbeye karşı dayanıklı değil ( Spigen Türkiye ) arayıp sordum. Çizilmeye karşı korur ( Anahtar bozuk para ). Kir parmak izi tutar

bende spigen satan başka bir satıcıya sordum.şu cevabı aldım "darbeye karşı kaliteli tamperli koruyucular kadar koruyucu değil, çizilme konusunda rahat olabilirsiniz koruma sağlar, parmak izi konusundada fazla bırakmaz diyemem ama çokta rahatsız etmez demişti" ama kim ne derse desin bana göre BOŞ ÜRÜN

Reaksiyon puanı
113
bende spigen satan başka bir satıcıya sordum.şu cevabı aldım "darbeye karşı kaliteli tamperli koruyucular kadar koruyucu değil, çizilme konusunda rahat olabilirsiniz koruma sağlar, parmak izi konusundada fazla bırakmaz diyemem ama çokta rahatsız etmez demişti" ama kim ne derse desin bana göre BOŞ ÜRÜN

Ürün boş değil, 2 ay kullandım. Kafam hep rahattı. Anahtarlı bozuk paralı cebime hep koydum. Kılcal bir çizik bile oluşmadı. Darbeye karşı korumadığı için Thin fit 360 aldım.

Edit: Bu ürün dokunmatik hassasiyeti ve görselliği bozulmasın hemde çiziklerden de korusun diyenler için.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı ? Hakkaten gereksiz bir para israfı mı

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Çizilir, kılcal kılcal çizilir.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı ? Hakkaten gereksiz bir para israfı mı
Kullanılan malzeme zaten ıslak mendilin kendisi oluyor. Yani istediği kadar övülsün bu saatten sonra etkisi zaten kısa ömürlü olacak.
Kısacası değmez.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Kullanılan malzeme zaten ıslak mendilin kendisi oluyor. Yani istediği kadar övülsün bu saatten sonra etkisi zaten kısa ömürlü olacak.
Kısacası değmez.
Eğimli ekran kullanıyorum tam kaplayan koruyucu aldım ama bu sefer de kılıfı taktığımda koruyucu atıyor. Çok can sıkıcı keşke işe yarar birşey olsaydı

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Eğimli ekran kullanıyorum tam kaplayan koruyucu aldım ama bu sefer de kılıfı taktığımda koruyucu atıyor. Çok can sıkıcı keşke işe yarar birşey olsaydı
Kullanıcıların çoğu düz koruyucu kullanıyor. Kıvrımlı kısımlar maalesef ki korunamıyor.