Spigen kılıf önermesi

Spigen

• Classic C1

Kullanılan: 3 75.0%
  • Classic one

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

Azar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar merhaba. spigen kılıf almak istiyorum. classic c1 ile classic one arasında kaldım. kullananlar yardımcı olabilir mi? hangisi daha iyi sizce? iphone 7 matt black kullanıyorum.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Farkları varmı ki o önemli bende armor serisi var

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
başlığını görünce hepsiburada dan kendi telefonuma spigen kılıf bakayım dedim. daha önce baktığımda 50 liraydı, 10 tl indirimi görünce sipariş verdim. vesile olmuş oldun teşekkürler :)

Azar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Farkları varmı ki o önemli bende armor serisi var
Ben de onu öğrenmek istiyorum. Koruma konusunda rahatım. Spigen armor kılıfım vardı, çok sağlam kılıftı, telefonu da iyi koruyordu. O yüzden koruma konusunda nasıl olacağını tahmin edebiliyorum. Ama görüntü olarak telefonda nasıl gözükeceğini bilmediğimden kullananlardan sorayım dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

başlığını görünce hepsiburada dan kendi telefonuma spigen kılıf bakayım dedim. daha önce baktığımda 50 liraydı, 10 tl indirimi görünce sipariş verdim. vesile olmuş oldun teşekkürler :)
Sağlıkla kullan?

Reaksiyon puanı
143
Ben kesinlikle ikisinide alırdım. Dönüşümlü kullanırdım. İki kılıfta efsane cihazları anımsatıyor.
C1 alacak olsam kesinlikle:
Telefon siyah ise bu:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
arkadaşlar merhaba. spigen kılıf almak istiyorum. classic c1 ile classic one arasında kaldım. kullananlar yardımcı olabilir mi? hangisi daha iyi sizce? iphone 7 matt black kullanıyorum.
bu ikisini salla liquid crystal al derim eğer şeffaf kılıf seviyorsan onun dışında şiddetle rugged armor öneririm slim armor çok kalınlaştırıyor ama iyi koruma sağlıyor
tercih senin

Oriolus Belası

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Koruma olarak bu güne kadar kullandığım tüm Spigen kılıflar aynı idi.

Tek memnuniyetsizliğim bazı serilerinin çok kalın olması ve silikon kılıflarının sararması idi. Bence Spigen alırken bu iki kriter ve tasarım dışında dikkat etmeniz gereken hiçbir şey yok.