Spigen Kılıf Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Merhaba arkadaşlar S8'i bugün alacağım kızmayın:D Sizin de yardımınızla Midnight Black alacağım. Fakat son bir sorum var; Telefon ile spigen kap da almayı düşünüyorum. Hangi spigen'i önerirsiniz ?
Aklımda şu var : Spigen Samsung Galaxy S8 Kılıf Liquid Crystal Crystal Clear Fiyatı
İnce ve kaba durmadığı için. Fakat telefonu ne kadar korur orası soru işareti.
Sizin de önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekürler :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bu şeffaf olan kılıflar ısınma yapar mı bilemiyorum. Kullanan arkadaşlar yorum yapsın.

Ben spigen in kılıflarını öneririm. Bende LG G5 için olan versiyonu var çok çok memnunum.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bu şeffaf olan kılıflar ısınma yapar mı bilemiyorum. Kullanan arkadaşlar yorum yapsın.

Ben spigen in kılıflarını öneririm. Bende LG G5 için olan versiyonu var çok çok memnunum.
Hocam şeffaf olanda spigen ama pazarda da bulurum onu acaba bir artısı var mı onu merak ediyorum :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sağolun hocam da amma kabaymış he :D
Kaba olacağını düşünmüyorum elde sağlam his verir çok kalınlaştırmıyor resimlere göre.
Cihazı korumak içinde birebir.Düştüğünde bir şey olmaz en azından. Cihazın asıl olayı ekran olduğu için görüntüsünden birşey kaybetmezde

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Spigen marka plastik olan kılıf al bir de ekran koruyucu tamamdır. Maceraya girmeye gerek yok. Benim kendi fikrim.

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Dediğim 40 tllik kılıfı al keyfine bak benden sana tavsiye şeffaf cart curt uğraşma.
Muhteşem tasarımlı olan telefonu o iğrenç 40 liralık kılıfla kullanırsan telefona ayıp olur. Spigen'in her kılıfını alın güvenle kullanın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
40 dolarlık demek istedin herhalde.
2. attığım 47 tl olması lazım onu diyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Muhteşem tasarımlı olan telefonu o iğrenç 40 liralık kılıfla kullanırsan telefona ayıp olur. Spigen'in her kılıfını alın güvenle kullanın.
Güzellik kavramı özneldir ona göre yorum yapın. Bana görede spiegenin 60-70 TLlik rugged kılıfları rezalet ötesi. Spigen Samsung Galaxy S8 Kılıf Rugged Armor Black - Fiyatı özellikle şu hilkat garibesi

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
2. attığım 47 tl olması lazım onu diyorum.

Güzellik kavramı özneldir ona göre yorum yapın.
Spigen olursa daha iyi olur bide çok abartı olmasın. Fiyatıda önemli değil takılacak olan telefon s8 aradaki 50 tl gibi farkları önemsemiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Spigen olursa daha iyi olur bide çok abartı olmasın. Fiyatıda önemli değil takılacak olan telefon s8 aradaki 50 tl gibi farkları önemsemiyorum.
Spiegenin doğru düzgün tipi olan ve koruyan kılıfını ben daha görmedim. Öyle tipsizlik yok. Uagnin kılıfı mis gibi onu al o zaman.
Plasma series S8den bahsediyorum UAGde

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
@Murat Burç Yapma yavv spigen en iyi markadır. Senin gösterdiklerin de kamyon tekerleği gibi. Şaka babında söyledim kavga etmeyelim.:D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Cidden beğendim bunu al işte.
Diyelim ki S8in var . Hangisi karizma duruyor. Ağırlığı falan geç hangisini alırsın.
Plasma Series Galaxy S8 Case
Galaxy S8 Kılıf, Spigen Tough Armor - Black - n11.com
Spigen alırım ama başka bi modelini alırım. Diğer marka da iyi ama bana göre değil.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Öncelikle başka markalara bakma spigen gayet başarılı bir marka. Eğer sağlamlık önemli dersen kaba durur biraz ama armor tarzı ala bilirsin Yok görüntüsünü kaybetmesin dersem şeffaf kılıflarına da bakabilirsin zevk meselesi. Sonra pahalı gören arkadaşlara da şunu söylemek isterim kalite herzaman için pahalıdır herşeyin bir değeri var ucuz alıp sağlığını tehlikeye atmaktan daha iyidir. Telefonu korur korumaz o ayrı konu ama en önemlisi sağlığını korumak. Bence buna paha biçilmez. Marka ürünler ör. Spigen buff gibi markalar kullandığı maddelere de dikkat eden firmalar. Merdiven altı ürünlerle kıyaslama yapmamak lazım

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kılıf spigen'den sorulur. En sağlam ve en kalitelisi. Başkasına bakmaya gerek yok

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Lg g5 i aldığım gün Spigen+Buff'ı takıp telefonumu %85 dış etkenlere karşı korumayı ümit etmiştim ve tahmin ettiğimden fazlası oldu. Motor üzerinde yaklaşık+90 Km hızla telefonum düştü ve yolun kenarındakı demire çarpmıştı ve telefonda sıfır çizik veya kırık vardı. Bu yüzden ben herkese yeni telefon aldığında öneririm Spigen+Buffı
Eğer s8 gibi bir telefon alıcaksan... Bak kardeşim dosdoğru konuşmak gerekirse adam akıllı sağlam bir kılıf alıcaksın. Sonra garantiye verip günlerce bekleyip telefonsuz kalıp üzerinede maddi yönde sıkıntı çekmeni ve kimsenin çekmesini istemem. Bırak ya kılıf 0.2 kalın olsun diğerlerine göre veya daha kalın olsun. El boyutların musade ediyorsa kullanıma en fazla 2 gün sonra ohh be dersin adam akıllı kılıfla koruyucu aldım kafam rahat. Yarın bir gün yeni telefon alacağımda tertemiz satarım bu telefonu sonra yoluma bakarım. Kılıf aynı zamanda bir koruyucu olmakla birlikte telefonu ileri vadede satmaya yönelik bir amacın varsa kurtarıcıdır. Yalnız spigeni o kadar övdük eyvallah çok güzel marka. Verüs diye bir gerçekte var ülkemizde. Ama o biraz tuzlu... Neyse benim sana önerim
Galaxy S8 Kılıf, Spigen Tough Armor - Spigen
Galaxy S8 Kılıf, Spigen Slim Armor Black - Spigen Bu iki seneçenekten biridir. Ben slim armor kullanırım G5 te ama tough bulabilseydım ondan alırdım.
Ve tabikide buff ekran koruyucu
BUFF Samsung Galaxy S8 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film
Bu arada buffın çok sayıda çakma ürünleri var piyasada dikkat et. Ucuz olsun diye alırsın çin malı tırt bişey çıkarsa o ekran koruyucu faydadan çok zarar verir. Orjinal sitesinden veya Hepsiburadadan almanı öneririm. Aldıktan sonrada sitede yinede orjınal mı diye sorgulat.
Şimdiden hayırlı ugurlu olsun

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Lg g5 i aldığım gün Spigen+Buff'ı takıp telefonumu %85 dış etkenlere karşı korumayı ümit etmiştim ve tahmin ettiğimden fazlası oldu. Motor üzerinde yaklaşık+90 Km hızla telefonum düştü ve yolun kenarındakı demire çarpmıştı ve telefonda sıfır çizik veya kırık vardı. Bu yüzden ben herkese yeni telefon aldığında öneririm Spigen+Buffı
Eğer s8 gibi bir telefon alıcaksan... Bak kardeşim dosdoğru konuşmak gerekirse adam akıllı sağlam bir kılıf alıcaksın. Sonra garantiye verip günlerce bekleyip telefonsuz kalıp üzerinede maddi yönde sıkıntı çekmeni ve kimsenin çekmesini istemem. Bırak ya kılıf 0.2 kalın olsun diğerlerine göre veya daha kalın olsun. El boyutların musade ediyorsa kullanıma en fazla 2 gün sonra ohh be dersin adam akıllı kılıfla koruyucu aldım kafam rahat. Yarın bir gün yeni telefon alacağımda tertemiz satarım bu telefonu sonra yoluma bakarım. Kılıf aynı zamanda bir koruyucu olmakla birlikte telefonu ileri vadede satmaya yönelik bir amacın varsa kurtarıcıdır. Yalnız spigeni o kadar övdük eyvallah çok güzel marka. Verüs diye bir gerçekte var ülkemizde. Ama o biraz tuzlu... Neyse benim sana önerim
Galaxy S8 Kılıf, Spigen Tough Armor - Spigen
Galaxy S8 Kılıf, Spigen Slim Armor Black - Spigen Bu iki seneçenekten biridir. Ben slim armor kullanırım G5 te ama tough bulabilseydım ondan alırdım.
Ve tabikide buff ekran koruyucu
BUFF Samsung Galaxy S8 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film
Bu arada buffın çok sayıda çakma ürünleri var piyasada dikkat et. Ucuz olsun diye alırsın çin malı tırt bişey çıkarsa o ekran koruyucu faydadan çok zarar verir. Orjinal sitesinden veya Hepsiburadadan almanı öneririm. Aldıktan sonrada sitede yinede orjınal mı diye sorgulat.
Şimdiden hayırlı ugurlu olsun
Sağolun hocam dediklerinizi uygulacağım :)
Fakat bir sorum var önerdikleriniz yerine bu kabı alsam sorun çıkar mı? İlla sizin dediğinizi mi alayım ? Galaxy S8 Kılıf, Spigen Neo Hybrid Shiny Black - Spigen
Bir de BUFF yerine Spigen ekran koruyucu alsam fark olur mu gelmişken ikisi birden gelsin.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Sağolun hocam dediklerinizi uygulacağım :)
Fakat bir sorum var önerdikleriniz yerine bu kabı alsam sorun çıkar mı? İlla sizin dediğinizi mi alayım ? Galaxy S8 Kılıf, Spigen Neo Hybrid Shiny Black - Spigen
Bir de BUFF yerine Spigen ekran koruyucu alsam fark olur mu gelmişken ikisi birden gelsin.
Dediğim gibi buda korur oda korur fakat daha iyi koruma için dediğimi alman daha iyi olur. Onun dışında spigen ekran koruyucu nasıldır bilmem. Bazı yerlerde o kadar iyi olmadığına dair yorumlar okudum. Fakat buff sanırım en iyisi. Ama sen yinede spigen s8 ekran koruyuvu nasılmış bir araştır. Belki yeni nesil ürettikleri daha iyi olabilir