Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz! #23

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

furkankaraca_SDN

Editör
Editor
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Yarışmamızı

Umur Ünal
Hasan Özdoğan
Erin Edebali

kazandı. Kendileri ile iletişime geçilecek. Yeni yarışmalar için takipte kalın!

Son düzenleme:

astegon

Profesör
Her zaman her ortamda söylüyorum;

spigen.com ile spigen.com.tr arasındaki ürün farkı aylar sonra eşitlenmesin. Lütfen bu konuda önem verin.

gogobaba

Asistan
Spigen sadece kılıf üreten bir marka olarak algılanıyor ama , birçok ürün grubu çeşitliliği olan bir marka.

2019-12-13_193213.png

2019-12-13_193358.png

okurbaba

Profesör
Ürünleri güzel, bir kılıfı var bende ama çok pahalılar, yılbaşı vs indirimleri yapılsa güzel olabilir.

Cvnmrt

Doçent
Abartılmış marka diyen vatandaşa bakmayın siz spigen kılıfta bir numaralı markadır

Harnapazade

Doçent
Kılıf konusunda en iyi 3 markadan biri bence dünyada. Özellikle fiyat konusunda diğerlerinden hep daha ucuz kalmayı başarıyor fakat telefon harici aksesuarlarda özellikle Powerbank noktasında kendilerini geliştirmeleri gerekiyor...

SMH525

Asistan
Çok iyi ve kaliteli bir marka ancak teknoloji mağazalarındada bulunabilse daha iyi olurdu

STB

Üyecik
Piyasanın en iyisi.Bir nacizane sorum olucak, galaxy fold için ne düşünüyorsunuz.(AKSESUAR OLARAK)

Drift King

Profesör
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Yorum yapan ve yarışmamıza katılan 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 13 Aralık tarihinde başlayıp 20 Aralık tarihinde sonlanacaktır!

Yarışmaya buradaki linkten katılabilirsiniz
Genelde koyu renkli kılıf üreten bir marka. Sağlama benziyor.

astegon

Profesör
Spigen 3 yıldır S7'mi koruyor, aracımda spigen marka QC 3.0 destekli çakmaklığa giren şarj aleti var. Kablosu var. Parasını hakediyor.

Ama spigen.com ile com.tr arasında ürün farklılıkları çok. Bazen aylarca bekliyorsunuz.

sngloz

Üyecik
Diğer firmalara göre hem daha şık hem daha uygun bence

ec86

Üyecik
Yaklaşık 2 yıldır iphone 7 kullanıyorum. önceki telefonumda iphone 5s'di. Başka marka bir kılıf kullanırken yere düşürüp camının ve çerçevesinin kırılmasına neden olmuştum. Bu telefonda spigen armor kılıf kullanıyorum. Abartmadan söylüyorum ayda bir kaç kez telefonumu düşürüyorum. Arabadan inerken asfalta, iş yerinde parkeye, fayansa düşüp zarar görmeden atlatıyorum. Bunlara rağmen telefonda tek çizik bile yok. Herkese tavsiye ederim.

stat counter