Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz! #22

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
iPhone kullanmıyorum ama kullanan yakınlarım var, eğer çıkarsa onlara verebilirim.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 9T ve Redmi Note 8 Pro için Rugged Armor kılıf gelse güzel olur

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Spigen gayet kaliteli bir marka hali hazırda 7 Plus için rugged armor extra kılıfım var gayet beğenerek kullanıyorum

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Yorum yapan ve yarışmamıza katılan 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 15 Kasım tarihinde başlayıp 22 Kasım tarihinde sonlanacaktır!

Katılmak için: 3 Adet Spigen Kılıf

Spigen in kılıf harici kullanışlı aksesuarlarıda gayet güzel.

S10 için kılıf 'ları da gayet şık.

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Ince kılıf modellerini çeşitlendirebilirler.

valientee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen...
Premium hissi veren, fiyatı çook ama çook pahalı olmayan kaliteli kılıf üreticisi.
iPhone 6s telefonumda Liquid Crystal modelini kullandım, 2 kez aldım aynı modeli. Tek eksi yönü( Liquid Crystal) sararması oldu.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
S10 için Liquid Crystal ve Slim Armor kullanıyorum kılıfları oldukça kaliteli. Ayrıca ekrandan parmak izi okumada bir çok markanın ekran koruyucusunu denedim fakat hep problem yaşadım sonrasında Spigen'in Neo Flex'ini denedim ve şuan oldukça memnunum. Ayrıca kılıfları satın alırken yanlışlıkla S10+ için almıştım kutuyu açmama rağmen hemen değişim yaptılar, bu bakımdan da aslında, alt tarafı kılıf ne değişimi demeden çok iyi ilgilendiler.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi 9T ve Redmi Note 8 Pro için Rugged Armor kılıf gelse güzel olur
Katılıyorum bende Mİ9T için Rugged Armor istiyorum ayrıca Mİ9T için kılıf çeşidini arttırmalılar Slim Armor Air Liquid modelleri de gelmeli
1574073475854.png

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Koruma konusunda çok iyi bir marka, kalitesi de iyi ancak fiyat konusunda biraz fiyatların düşürülmesi ve kılıflara yeni seçenekler eklenmesini gerektiğini düşünüyorum.

mds501

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s9 için liquid air kullandım hazirandan bu yana başka bir marka kılıf aldım takmak için çıkardığımda bir de ne göreyim arka taraf kılcal olarak komple çizik içinde daha önce de s8 için sıvı ekran koruyucusu almıştım ekran çizilmişti tüm güvenim kayboldu spigene karşı

Son düzenleme:

neurotoxin1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
note 10 plus 5g ye paramız yetse de kılıflarına baksak :D

kuru9264

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sade şık tasarımlar telefonu değiştiricem bi de kılıf çıksa çok güzel olur

Baris4hin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zamanında SDN cevaplıyor yayınından kazanmıştım bi ürün onu hala kullanmaktayım. Ürün kalitesi bence çok iyi, fiyat olarak biraz pahalı olsada. Hepsiburada'nın kampanyalarıyla güzel şeylerde alınabiliyor.

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Çok koruyucu bir kılıf olduğunu biliyorum,daha önce kullanmadım.Bir denemek isterdim :)Redmi Note 7 kullanıyorum ve arka kamerasının çıkıntısı diğer telefonlara göre biraz fazla,spigen alıp orayı korumak gerek :)

pcbilgiliadam

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
Spigen gerçekten çok ama çok güzel bir marka. Neredeyse bütün telefonların kılıfı var. Çok iyi bir kılıf !

erk_kbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meizu M6T verilecek kılıfları bekliyorum :)

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Mi 9T Pro için daha fazla kılıf seçeneği gelecek mi ?

M.Saki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce s6 modelimde spigen kılıf kullanmıştım ondan öncesinde j7 prime icin kirilmaz camini kullanmistim ama dusuncelerim reklamdan ziyade kirilmaz camda beni memnun eden şey dokunma hassasiyeginin iyi olmasi kılıf kalitesinde bisi diyemem dandik degil tabikide ama spigenin diger ayni temadaki markalardan farkı 5 10 liralik kilif satanlar uyduruk bi posete koyuyolar posetin ustunde marka,kilifin icinde tuhaf bi beyaz sunger silikon gibi bisi ama spigenin kılıflarında dahi kendi markasi basılmış ayriyetten paketlemeleri daha hos yani açıkçası deselerki spigende dandik kilifi pahaliya satiyo cevabım belki dogru olabilir her urununu bilmiyorum ama adamlar en azindan onu alip markalarini basiyolar ve ozenli bi kutulama yapiyolar (bu arada suanki telefonum samsung galaxy a10s)

Muhammet.kll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kalite harika seçenek harika bir iphone 8 plus kullanıcısı olarak seçebiliceğim ürünler harika farklı tasarımlar dopdolu ama bir sıkıntı var fiyat benim için bu kadar pahalı olması o kadar sorun ki öğrenciyim ben tamam sürekli almaktansa 1 defa almak ama ben onu alacağım paraya 4 farklı kılıf alabiliyorum hani bana dense 100 200 gibi bir fiyat yerine 50 75 tamam gözüm kapalı güvenirim veririm parayı ucuz etin yahnisi muhabbetiyse evet iphone un kendi kılıflarından daha güzel kılıflarınız var ama o adamlar dolar kurunu baz alıp o fiyattan satıyor biz hep alt sanayiye mahkum olmamamız lazım fiyat konusudur benim canımı sıkan ve eleştirdiğim konu fiyatları uygun olsa alırım ama bu şekilde olduğunda anca çekilişe katılır sonucunu beklerim yoksa ona verceğim parayla birsürü alt sanayi kılıf alınıyor alır hepsini farklı farklı kullanırım bence fiyatları düşmeli

KasKalkan07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung Galaxy Note 9 kullanıyorum. Spigen kılıflarının kalitesine gerçekten hayranım. Daha önceden Note 4 telefonumda Spigen kılıf kullanıyordum. Telefon elimden yere kaç kere düştü her seferinde köşesine denk gelip telefon yerde top gibi sekti neredeyse ama yine de bir şey olmadı :) Note 9 telefonumu yeni aldım sayılır. Yine Spigen kılıf alayım alayım diyordum bir türlü nasip olmadı. İyi denk geldi bu çekiliş. Umarım bana çıkar :)

jejep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba.

Dünyada telefon kılıfının tek lider markası alternatif başka firma yok diyebiliriz. Dünya geneli ürün satışı yapılıyor. Kalite ve kılıf denilince akla spigen geliyor.

Konuda bir kaç arkadaşımız şu telefon için var bu telefon için o kılıftan yok veya bu telefon için hiç kılıfı olmadığından bahsetmiş.

Şöyle birşeyler denenmesi mümkün diye düşünüyorum.

Marka modelde satışı sunulmayan telefon kılıfları için ön sipariş oluşturulur. 100 adet sipariş verildiğinde kılıf imal edilip ülkemize sevk edilebilir.

Sloganımız "Ismarlama Kılıf"

Azar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
kılıfları kalite olarak, koruma olarak çok iyi. ama biraz ince olsalar daha iyi olur. classic c1 mesela biraz ince olsaydı daha iyi olurdu

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yapan ve yarışmamıza katılan 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 15 Kasım tarihinde başlayıp 22 Kasım tarihinde sonlanacaktır!

Güncelleme: Hediyemizi
Zehra Kuru
Recep Yeyin
Koray Çoruh

kazandı. Yeni hediyeler için takipte kalın.

Zehra Kuru
Recep Yeyin
Koray Çoruh

Son düzenleme:

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Zehra Kuru
Recep Yeyin
Koray Çoruh

A70