Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz! #22

Bu konuyu okuyanlar

furkankaraca_SDN

Editör
Editor
Reaksiyon puanı
129
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Yorum yapan ve yarışmamıza katılan 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 15 Kasım tarihinde başlayıp 22 Kasım tarihinde sonlanacaktır!

Güncelleme: Hediyemizi
Zehra Kuru
Recep Yeyin
Koray Çoruh

kazandı. Yeni hediyeler için takipte kalın.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Spigen iyi güzel kaliteli kılıflar yapıyor ama tek beğenmediğim yanı seçenek sunmuyor. Özellikle android tarafında telefonlar için doğru dürüst kılıf seçeneği yok. Iphone tarafına çok farklı ve değişik kılıflar üretirken diğer tarafa tek tip siyah bir kılıfı var hepsine sadece onu sunuyor.
Mesela Mate 20 pro için kılıf aradığımızda sadece 1 seçenek var bizde mecbur onu aldık başka yok. Hadi tek tip sunuyorsun hiç yoktan renk seçeneği sun oda yok.
Mantıken şuan Türkiye'de en çok satan telefon nedir diye düşününce Xiaomi tarafıdır büyük ihtimal Mi 9T ve Türevleri ile ilgili kılıf yok mesela. Veya A50-A70 serisi olabilir Samsung tarafında toplasan 1-2 kılıf seçeneği anca var.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Çok güzel kaliteli ve tabiki kalın kılıflar! Telefonlar inceldikçe çerçeveler inceldikçe kılıflar büyüyor kalınlaşıyor, ben de büyük ve kalın kılıf sevmiyorum. Telefonun bi albenisi kalmıyor :(

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Mi 9T için Rugged Armor kılıfını kullanıyorum ve çok memnunum. Kalın ama çok iyi koruyor.

The Cyclist

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,906
Redmi Note 8 Pro için kılıflarını bekliyorum...:)

HasanBerke11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kalite olarak gerçekten bir numaralar, Diğer kılıfları kullanmaktansa daha fazla para verip alınır.

Reaksiyon puanı
45
Gerçekten çok başarılı kılıfları var hem telefonu sağlam tutuyor hem de gevşeme kendisini salma yapmıyor bence alınacak en iyi marka. Eksisi 6s de kullandığım armor kılıfta kulaklık ve şarj yerine toz girmesin diye kapak vardı ama neden s10 plus modelinde bunu kaldırdınız çok sevdiğim bir özellikti

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Kaliteli ve başarılı bir firma çoğu firmanın orijinal ürününden iyi iş yapıyorlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279
Yok şu sayfayı beğen yok bunu takip et. Çok bıktırdı bilginiz olsun.

İSMAİL ÖZTAŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, kılıf hediye ediyorsunuz ama benim telefon modelim(Galaxy Note5) için sanırım kılıfınız yok. Eğer talihi yaver giden kişi ben olursam mümkünse tercihimi Spigen Spider A250 Bisiklet Telefon tutucudan yana kullanmak isterim :)
Öncelikle piyasada kullanılan plastik ürünlerde kavrayış ve tutuculuk (kaymamazlık) bakımından en kaliteli ürünleri sizler üretiyorsunuz. Bundan dolayı olabildiğince sizin ürünlerinizi tercih ediyorum. Fiyat konusunda sürekli kampanyalar yapıyorsunuz. Şuana kadar bahsettiğim her şey güzel. Satışlarınızı ne kadar analiz ettiğinizi bilmiyorum, fakat ben sizden ürün alacağım zaman kampanya yapmanızı bekliyorum. Sizce de fiyatları biraz düşürürseniz satışlarınıza etki etmez mi? Hem siz beklemeden kazanın, hem biz beklemeden satın alalım :)

OnlyMiraç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yapan ve yarışmamıza katılan 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 15 Kasım tarihinde başlayıp 22 Kasım tarihinde sonlanacaktır!

Katılmak için: 3 Adet Spigen Kılıf
Spigen cok kaliteli ve sağlam bi sıkıntısı var k da çok pahalı olmas i bida kaliteden kaynaklı heralde

Reaksiyon puanı
16,109
Gm5p var yeni almak istemiyorum kirilmaz cam ve kilif iyi olur teşekkürler.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Lg G7 ThinQ kullanıyorum. G7 aldığım zamanda neredeyse hiçbir yerde kılıf bulamadım. 10 tllik dandik bir şey buldum onu kullanıyorun şu anda. Bana çıkarsa sevinirim ?

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Şuanki modelim için değilde 1 aya almaya hazırlandığım model için istiyorum düzgün bir kılıf. İlk kez 10 tl lik kılıf dşı birşey kullanmış oluruz çıkarsa. Kılıflar kalın ve sağlam gördüğüm kadarı ile yani asıl amacını yerine getirir.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279
Bunun yapmadan çekilişle herhangi bir şey veren bir yer görmedim bu zamana kadar.
Ben gördüm sdn de yapıldı. Hatta hediyesi evde. Kupa bardak verildi zamanında bir çok kişiye. Şöyle 2-3 yıl geriye gidersek görebiliriz. Hiçbir yeri beğenme şartı da yoktu.

Devadam18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen çok iyi ama eski telefonlar için kılıfları yok olsa çok daha iyi olabilir.Ancak yeni telefonlar için çeşit çeşit kılıfı mevcut.

FeeLTheFeaR35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kılıflarını çok beğeniyorum ama bir türlü almak nasip olmadı. İndirimlerini takip ediyorum. Denk gelirse alacağım.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Ne zamandır kılıfı değiştireceğim. Denk gelmiyor. İyi olur çıksa.

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
Mi 9T için Rugged Armor kılıfını kullanıyorum ve çok memnunum. Kalın ama çok iyi koruyor.
Bende o kılıfı istiyorum ama malesef hepsiburada'da kalmamış bende artık telefoncudan 10 tl'ye bir tane silikon kılıf alırım Mİ9T için siyah silikon kılıf buldum bile

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Telefon kılıflarında lider marka ama bir de sararma yapmayan şeffaf kılıf yapsanız güzel olur. :)

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kılıf diyince akla gelen markadır Spigen, başka söze gerek yok sanırsam. :)

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Dünyanın en iyi 5 kılıf üreticisinden biri. Yabancı sitelerde her telefon için önerilen kılıflara bakıldığında mutlaka aralarında Spigen'in de olduğunu görürsünüz. Fiyat olarakta diğerlerine göre çok avantajlı. Tasarım/Ergonomi/Dayanıklılık arasındaki dengede harika yalnız şeffaf silikon kılıflarda kendini geliştirmesi gerekiyor. Artık daha geç sararmalı, biraz daha incelmeli, hava yastığı özelliği eklenmeli, anahtarlık için bölme yapılmalı ve arka kenarlarda silikonun yere temas etmemesi için yükseltiler yapılmalı gibi gibi özellikler eklemelisiniz...

aybars.b.t

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Kılıf gerçekten harika, gerek çizilmeye dayanıklılığı olsun gerekse sararmaya karşı dayanıklılığı olsun aynı zamanda mecburen pahalılaşan elektronik piyasasında binlerce tl ödediğimiz telefonları en iyi şekilde koruyan harika kılıflar sunuyor fiyatıda bende binlerce tl verdiğimiz telefonlara göre makul. Bize bu imkanları sundukları için teşekkürlerimizi iletiyoruz başarılarının devamlılığını iletiyoruz. :)

N. A.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Yorum yapan ve

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
Kılıf diyince akla gelen markadır Spigen, başka söze gerek yok sanırsam. :)
Orası öyle ama stok sorunu var ve Android tarafında çeşitlilik çok az 2 hafta sonra Mİ9T'ye geçecem ne çeşitlilik ne de Rugged Armor hepsiburada sitesinde kalmamış

N. A.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Katılmak için: 3 Adet Spigen Kılıf
Valla çekiliş bi yana spigen kılıfla tanışmamok ilginçti. Arkadaş telefonu yere düşürdü Ben de aldım üstüme sildim Sonra dedi ki niye üstüne siliyorsun Ben de ıslandı dedim Sonra dedi ki üstünde kılıf var kılıf Ne alaka dedim O da dedi ki üstündeki kılıf spigen Ben de ona dedim O da bu en iyi kılıf üreticilerinden dedi sonra yere düştüğü zaman benim için bile acımaz dedi sonra ev Bu sıkıntılar falan filan var dedi Ben de dedim ki Teknoloji ne kadar gelişmiş lan dedim işte spigen ile tanışmam böyle oldu kılıfları Aşırı iyi sağlamlar bu kadar hakkını söyleyebileceğim şey bu

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,765
İyi olmuş gerçekten. İnşallah ihtiyacı birisine gider.