Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz! #22

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

furkankaraca_SDN

Editör
Editor
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Yorum yapan ve yarışmamıza katılan 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 15 Kasım tarihinde başlayıp 22 Kasım tarihinde sonlanacaktır!

Güncelleme: Hediyemizi
Zehra Kuru
Recep Yeyin
Koray Çoruh

kazandı. Yeni hediyeler için takipte kalın.

Son düzenleme:

OzkanK.

Asistan
Spigen iyi güzel kaliteli kılıflar yapıyor ama tek beğenmediğim yanı seçenek sunmuyor. Özellikle android tarafında telefonlar için doğru dürüst kılıf seçeneği yok. Iphone tarafına çok farklı ve değişik kılıflar üretirken diğer tarafa tek tip siyah bir kılıfı var hepsine sadece onu sunuyor.
Mesela Mate 20 pro için kılıf aradığımızda sadece 1 seçenek var bizde mecbur onu aldık başka yok. Hadi tek tip sunuyorsun hiç yoktan renk seçeneği sun oda yok.
Mantıken şuan Türkiye'de en çok satan telefon nedir diye düşününce Xiaomi tarafıdır büyük ihtimal Mi 9T ve Türevleri ile ilgili kılıf yok mesela. Veya A50-A70 serisi olabilir Samsung tarafında toplasan 1-2 kılıf seçeneği anca var.

Troob

Profesör
Çok güzel kaliteli ve tabiki kalın kılıflar! Telefonlar inceldikçe çerçeveler inceldikçe kılıflar büyüyor kalınlaşıyor, ben de büyük ve kalın kılıf sevmiyorum. Telefonun bi albenisi kalmıyor :(

HasanBerke11

Üyecik
Kalite olarak gerçekten bir numaralar, Diğer kılıfları kullanmaktansa daha fazla para verip alınır.

Gerçekten çok başarılı kılıfları var hem telefonu sağlam tutuyor hem de gevşeme kendisini salma yapmıyor bence alınacak en iyi marka. Eksisi 6s de kullandığım armor kılıfta kulaklık ve şarj yerine toz girmesin diye kapak vardı ama neden s10 plus modelinde bunu kaldırdınız çok sevdiğim bir özellikti

Merhaba, kılıf hediye ediyorsunuz ama benim telefon modelim(Galaxy Note5) için sanırım kılıfınız yok. Eğer talihi yaver giden kişi ben olursam mümkünse tercihimi Spigen Spider A250 Bisiklet Telefon tutucudan yana kullanmak isterim :)
Öncelikle piyasada kullanılan plastik ürünlerde kavrayış ve tutuculuk (kaymamazlık) bakımından en kaliteli ürünleri sizler üretiyorsunuz. Bundan dolayı olabildiğince sizin ürünlerinizi tercih ediyorum. Fiyat konusunda sürekli kampanyalar yapıyorsunuz. Şuana kadar bahsettiğim her şey güzel. Satışlarınızı ne kadar analiz ettiğinizi bilmiyorum, fakat ben sizden ürün alacağım zaman kampanya yapmanızı bekliyorum. Sizce de fiyatları biraz düşürürseniz satışlarınıza etki etmez mi? Hem siz beklemeden kazanın, hem biz beklemeden satın alalım :)

OnlyMiraç

Üyecik
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Yorum yapan ve yarışmamıza katılan 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 15 Kasım tarihinde başlayıp 22 Kasım tarihinde sonlanacaktır!

Katılmak için: 3 Adet Spigen Kılıf
Spigen cok kaliteli ve sağlam bi sıkıntısı var k da çok pahalı olmas i bida kaliteden kaynaklı heralde

Kararsız23

Profesör
Lg G7 ThinQ kullanıyorum. G7 aldığım zamanda neredeyse hiçbir yerde kılıf bulamadım. 10 tllik dandik bir şey buldum onu kullanıyorun şu anda. Bana çıkarsa sevinirim 😊

Avicebron

Asistan
Şuanki modelim için değilde 1 aya almaya hazırlandığım model için istiyorum düzgün bir kılıf. İlk kez 10 tl lik kılıf dşı birşey kullanmış oluruz çıkarsa. Kılıflar kalın ve sağlam gördüğüm kadarı ile yani asıl amacını yerine getirir.

Devadam18

Üyecik
Spigen çok iyi ama eski telefonlar için kılıfları yok olsa çok daha iyi olabilir.Ancak yeni telefonlar için çeşit çeşit kılıfı mevcut.

FeeLTheFeaR35

Üyecik
Kılıflarını çok beğeniyorum ama bir türlü almak nasip olmadı. İndirimlerini takip ediyorum. Denk gelirse alacağım.

stat counter