Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

İSMAİL ÖZTAŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, bisiklet için Spider modeli olan telefon tutucuyu almak istiyorum fakat piyasa fiyatlarının üzerinde satış yapıyorsunuz. Fiyatta indirime gidilebilir mi? Dün 11.11 için sepette %30 indirim uygulanmıştı ama o bile malesef piyasadaki fiyata yetişmedi :(

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
spigen.com ile spigen.com.tr arasındaki muazzam ürün farklarını aylar sonra değil bari haftalar içerisinde yetiştirin yeter.

Mis gibi ürünler var TR'ye çok geç geliyor

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba, bisiklet için Spider modeli olan telefon tutucuyu almak istiyorum fakat piyasa fiyatlarının üzerinde satış yapıyorsunuz. Fiyatta indirime gidilebilir mi? Dün 11.11 için sepette %30 indirim uygulanmıştı ama o bile malesef piyasadaki fiyata yetişmedi :(
Merhaba,

Spigen Türkiye olarak ürünlerimizi sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba sarf etmekteyiz. İndirimler liste fiyatları üzerinden yapılmaktadır. Kampanya ve duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edip indirimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Markamıza olan ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
spigen.com ile spigen.com.tr arasındaki muazzam ürün farklarını aylar sonra değil bari haftalar içerisinde yetiştirin yeter.

Mis gibi ürünler var TR'ye çok geç geliyor
Merhaba,

Ürünler ile ilgili sizlerden gelen talepleri departmanımıza ileterek toplu olarak tedariğini istiyoruz, marka merkezimizden onaylandıktan sonra gümrük işlemleri yapılarak tarafımıza ulaşıyor. Bu nedenle süre biraz uzayabiliyor. Yaşanan gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhaba,

Ürünler ile ilgili sizlerden gelen talepleri departmanımıza ileterek toplu olarak tedariğini istiyoruz, marka merkezimizden onaylandıktan sonra gümrük işlemleri yapılarak tarafımıza ulaşıyor. Bu nedenle süre biraz uzayabiliyor. Yaşanan gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

İyi günler dileriz.

İyi günler, Redmi Note 8 Pro için kılıflarınız gelicek mi?

4charon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, 1 sene önce aldıgım HBV0000020PQL kodlu iphone 8 plus Crystal Hybrid Gun Me modelli spigen kılıfımının koruyucu çerçevesi kırıldı, çerçeve kısmının değişmesi parça gönderimi yapılabilir mi, o kadar para verip aldım kısa sürede işe yaramaz hale düşmesi canımı sıktı açıkcası, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Selamlar, 1 sene önce aldıgım HBV0000020PQL kodlu iphone 8 plus Crystal Hybrid Gun Me modelli spigen kılıfımının koruyucu çerçevesi kırıldı, çerçeve kısmının değişmesi parça gönderimi yapılabilir mi, o kadar para verip aldım kısa sürede işe yaramaz hale düşmesi canımı sıktı açıkcası, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Tarafımıza özel mesaj yolu ile iletişim bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
Konu ile ilgili incelemede bulunmak isteriz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Spigen Türkiye olarak ürünlerimizi sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba sarf etmekteyiz. İndirimler liste fiyatları üzerinden yapılmaktadır.

Markamıza olan ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

sanigerson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Redmi Note 8 PRO için kılıflar ve ekran koruyucu ne zaman stoklarda olacak?

Ozargu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
S10 e ile ilgili yeni aksesuar satışa sunulacak mı?
Ekran koruyucu film ve cam ürününüzü bu model için kullandım ama verim alamadım film ekranı tam kaplamıyordu ve kenarlarda biriken tozla birlikte kalkma sorunu yaşadım. Cam olan üründe ise ilk günden bu yana rainbow efekt denilen ışık yansıması ve ayna görünümünden çok problem çektim en sonunda cam koruyucu köşeden içine toz alarak kozmetik zevk bozar duruma geldi. Bu aksesuarlar ile ilgili bir güncelleme gelecek mi iphone aksesuarlarınızdaki gibi kaliteye ulaşacak mı çok merak ediyorum.
Kılıf olarak da thin fit ve silikon kılıf kullanıyorum thin fit yapı olarak tam sarmaması, silikon kılıf da parmak izi okuyucusunun yanında ki plastiğin gevşek ve kopmaya yakın durması, ayrıca iki ürününde çok fazla parmak izi bırakması nedeniyle problem yaşıyorum. Bu zamana kadar hem samsung note 4 hemde s10e cihazım için sizden 6 ürün aldım genel anlamda çok mennundum, ta ki s10e aksesuarlarına kadar. Beni aydınlatırsanız sevinirim Teşekkürler

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba
S10 e ile ilgili yeni aksesuar satışa sunulacak mı?
Ekran koruyucu film ve cam ürününüzü bu model için kullandım ama verim alamadım film ekranı tam kaplamıyordu ve kenarlarda biriken tozla birlikte kalkma sorunu yaşadım. Cam olan üründe ise ilk günden bu yana rainbow efekt denilen ışık yansıması ve ayna görünümünden çok problem çektim en sonunda cam koruyucu köşeden içine toz alarak kozmetik zevk bozar duruma geldi. Bu aksesuarlar ile ilgili bir güncelleme gelecek mi iphone aksesuarlarınızdaki gibi kaliteye ulaşacak mı çok merak ediyorum.
Kılıf olarak da thin fit ve silikon kılıf kullanıyorum thin fit yapı olarak tam sarmaması, silikon kılıf da parmak izi okuyucusunun yanında ki plastiğin gevşek ve kopmaya yakın durması, ayrıca iki ürününde çok fazla parmak izi bırakması nedeniyle problem yaşıyorum. Bu zamana kadar hem samsung note 4 hemde s10e cihazım için sizden 6 ürün aldım genel anlamda çok mennundum, ta ki s10e aksesuarlarına kadar. Beni aydınlatırsanız sevinirim Teşekkürler

Merhaba,

1 ay içerisinde ürün stoklarımız güncellencektir
Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz!

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Spigen markası neden bazı Xiaomi marka telefonlar için kılıf üretmemekte hala anlamıyorum. Note 8 Pro için çok aradım ama bulamadım.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen markası neden bazı Xiaomi marka telefonlar için kılıf üretmemekte hala anlamıyorum. Note 8 Pro için çok aradım ama bulamadım.
Merhaba,

1 ay içerisinde belirtmiş olduğunuz cihazla ilgili ürünlerimiz stoklarımıza girecektir
İyi günler dileriz!

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,

Ürün TPU malzemeden yapılmıştır, esnek ve darbelere karşı koruyucudur.

Teşekkür ederiz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,

Hayır efendim böyle bir durum söz konusu değildir

Teşekkürler

Crow1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
İphone 11 kılıflarında stoklarınız bir haftadır %80 oranında boş gözüküyor. Gauntlet ve Hybrit modelleriniz ne zaman stoklara girecek acaba? Her gün kontrol etmekten bitap düştüm ☺️

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,
İphone 11 kılıflarında stoklarınız bir haftadır %80 oranında boş gözüküyor. Gauntlet ve Hybrit modelleriniz ne zaman stoklara girecek acaba? Her gün kontrol etmekten bitap düştüm ☺
Merhaba,

Önümüzdeki ay içerisinde stoklarımız güncellenecektir, kampanya döneminden dolayı stoklarımızda çeşitlerimiz tükendi bu nedenle yaşanan durumdan dolayı özür dileriz

İyi günler dileriz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhaba,

Önümüzdeki ay içerisinde stoklarımız güncellenecektir, kampanya döneminden dolayı stoklarımızda çeşitlerimiz tükendi bu nedenle yaşanan durumdan dolayı özür dileriz

İyi günler dileriz

İyi günler, Redmi Note 8 Pro kılıfları hakkında bir gelişme var mı? 2 aydan fazla süredir bekliyorum, tahmini bir zaman verirseniz sevinirim.

4charon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce buraya yazmıştım kılıfımın çerçevesi kırıldığını buna istinaden incelemek istediler, gönderdim kullanıcı hatası dediler, kullanım amacı telefonu aldığı darbelerden korumak olan bir kılıfın dayanıksız malzemeden üretilmesi ve markanın buna sahip çıkmaması o markanın kendi değeridir, kendime ve eşime ayrı ayrı 100+ tl vererek aldıgım 2 üründen de memnun kalmadım, almayı düşünenler varsa gidip bu kadar para vermesin 20 tl lik kılıflardan farklı değil Spigen markası bilginiz olsun.

Ozargu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S10e için yeni ürünler eklenecek mi? Hala yeni bir ürün göremedik. Yoksa başka bir marka ürünü alacağım

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
S10e için yeni ürünler eklenecek mi? Hala yeni bir ürün göremedik. Yoksa başka bir marka ürünü alacağım
Merhaba,

Galaxy S10e için mevcut olan çeşitlerimize bu linkten ulaşabilirsiniz;

Teşekkürler

Ozargu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni ürünler eklenecek mi demiştim ama sanırım cevabınız hayır spigeni terk etme zamanı gelmiş

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Yeni ürünler eklenecek mi demiştim ama sanırım cevabınız hayır spigeni terk etme zamanı gelmiş
Merhaba,

Model çeşitliliğimiz güney kore merkezimiz tarafından belirlenmektedir. Kataloğumuzda yer almayan bir model var ise bunu bizimle paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler