Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

Rykza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@SpigenTürkiye GLAS.tR EZ Fit Slim HD diye bir ürün çıkarmışsınız sadece apple ürünleri var samsung ürünleri içinde çıkacak mı ?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
@SpigenTürkiye GLAS.tR EZ Fit Slim HD diye bir ürün çıkarmışsınız sadece apple ürünleri var samsung ürünleri içinde çıkacak mı ?
Merhaba,

Şu anda bize ulaşan bir bilgilendirme maalesef yok. Ama siz kullanıcılardan gelen talepleri değerlendiriyoruz.
Bu konu ile ilgili talebinize en yakın zamanda sonuç alacağımıza eminiz!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

cagatayozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler. Sitenizde yakın zamana kadar Huawei Mate 20 Lite için kılıf satışı vardı ama şu anda görünmüyor. Tekrar satışının başlama ihtimali var mı ? Varsa ne zaman olabilir ?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
İyi günler. Sitenizde yakın zamana kadar Huawei Mate 20 Lite için kılıf satışı vardı ama şu anda görünmüyor. Tekrar satışının başlama ihtimali var mı ? Varsa ne zaman olabilir ?
Merhaba,

Tabi ki bu ay sonunda tüm satış kanallarımızda tekrardan satışta olacak!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

SmtSvm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba.
İnternet sitenizde Samsung Galaxy M20 modeli için ekran koruyucu ve kılıf göremedim.
Bununla ilgili bir çalışmanız var mı?

akkurte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,2 sene önce hepsiburadadan spigen kuel ap12t telefon tutacağı aldım.üründen genel anlamda memnun kaldım. Ancak vantuz kısmındaki yapıştırıcı işlevini kaybetti,geçen ürün düştü torpidodan, yapıştırıcı silikon torpidoda kaldı.sökmek isterken kopup bölündü silikon yapıştırıcı.
Acaba bu yapıştırıcı silikonu nereden temin edebilirim?
Ürün boşuna çöpe gitmesin çünkü sadece vantuzun silikon yapıştırıcısı işlevini yitirdi.

coral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

iPad Pro 3 için Spigen marka 068CS25647 stok numaralı kılıfın kalem koyma yeri varmıdır?

Saygılarımla

cnzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,2 sene önce hepsiburadadan spigen kuel ap12t telefon tutacağı aldım.üründen genel anlamda memnun kaldım. Ancak vantuz kısmındaki yapıştırıcı işlevini kaybetti,geçen ürün düştü torpidodan, yapıştırıcı silikon torpidoda kaldı.sökmek isterken kopup bölündü silikon yapıştırıcı.
Ürün boşuna çöpe gitmesin çünkü sadece vantuzun silikon yapıştırıcısı işlevini yitirdi.

Aynı vantuz sorunu bende de var. Distribütör veya ana tedarikçi değil de sanki aracıymış gibi stokta yok , tedarik edilemiyor denilerek sundukları tek çözüm para iadesi. Ürünün şu anki fiyatıyla, satın alınan tarihteki fiyat arasında iki katı fiyat farkı varken para iadesinin çözüm olarak sunulması çok da müşteri memnuniyeti odaklı gelmedi. Aynı ürün birçok websitesinde şu an satışta ama satın alan kişi ürünle ilgili bir sıkıntı yaşadığında yenisi gönderilemeyecek demek ki. Sadece alın size para iadesi denilerek müşteri memnun olacak mı acaba? Bu yüzden burada söz konusu sadece ürün fiyat farkı değil, ürünün kullanılış amacıyla satış sonrası hizmetin ters orantılı olması. İstanbulda yaşadığım için iki haftadan uzun bir süredir aracımda çok lazım olan bu ürünü kullanamıyorum. Ben bu ürünü güvenli sürüş için alıp kullanamadıktan sonra para iadesi ne fayda? Koruma ve güvenlik amaçlı satılan bütün ürünlerin satış sonrası desteği hızlı bir şekilde sonuçlanmalı diye düşünüyorum. Birkaç senedir vazgeçmediğim spigen, satış sonrası hüsrana uğrattı ve kafamdaki bütün o kalite imajı yerle bir oldu diyebilirim.
Evimde, aracımda toplam en az 10 tane spigen ürünü kullanıyorum, bir o kadar da çevremdeki insanlara aldırdım. Bu yaklaşımlarından sonra ne kendime alırım ne de çevremdeki insanlara tavsiye ederim. Ucuz olmasın, kaliteli olsun, daha fazla ücret ödeyerek memnun kalalım ve uzun vadede kullanalım amacıyla aldığımız ürün için, satış sonrası destekte sadece para iadesi çözümü sunulması hoş olmadı, yakışmadı. Bir daha spigen mi? Asla...

Ahmedseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba
LG V30+ kullanıcısıyım spigen koruyucu kılıf kullanıyorum çok memnunum fakat telefonumun ekranını korumak için spigenin ekran koruyucu Türkiye de bulamıyorum yurt dışındaki 'LG V30 Screen Protector Film Neo '
ürününüzü Türkiye'ye getirirseniz LG V30 kullanıcları olarak çok memnun oluruz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba.
İnternet sitenizde Samsung Galaxy M20 modeli için ekran koruyucu ve kılıf göremedim.
Bununla ilgili bir çalışmanız var mı?
Merhaba,

Evet tabi ki, en yakın sürede stoklarımızda görebilirsiniz

Teşekkürler

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,

Yapışkanlı kısmı yıkayıp temizleyerek tekrar kullanabilirsiniz, bu şekilde deneyebilir misiniz?

Teşekkürler

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba

iPad Pro 3 için Spigen marka 068CS25647 stok numaralı kılıfın kalem koyma yeri varmıdır?

Saygılarımla
Merhaba,

Maalesef kalem koyma fonksiyonu olan kılıfımız bulunmamaktadır.

Teşekkürler

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Aynı vantuz sorunu bende de var. Distribütör veya ana tedarikçi değil de sanki aracıymış gibi stokta yok , tedarik edilemiyor denilerek sundukları tek çözüm para iadesi. Ürünün şu anki fiyatıyla, satın alınan tarihteki fiyat arasında iki katı fiyat farkı varken para iadesinin çözüm olarak sunulması çok da müşteri memnuniyeti odaklı gelmedi. Aynı ürün birçok websitesinde şu an satışta ama satın alan kişi ürünle ilgili bir sıkıntı yaşadığında yenisi gönderilemeyecek demek ki. Sadece alın size para iadesi denilerek müşteri memnun olacak mı acaba? Bu yüzden burada söz konusu sadece ürün fiyat farkı değil, ürünün kullanılış amacıyla satış sonrası hizmetin ters orantılı olması. İstanbulda yaşadığım için iki haftadan uzun bir süredir aracımda çok lazım olan bu ürünü kullanamıyorum. Ben bu ürünü güvenli sürüş için alıp kullanamadıktan sonra para iadesi ne fayda? Koruma ve güvenlik amaçlı satılan bütün ürünlerin satış sonrası desteği hızlı bir şekilde sonuçlanmalı diye düşünüyorum. Birkaç senedir vazgeçmediğim spigen, satış sonrası hüsrana uğrattı ve kafamdaki bütün o kalite imajı yerle bir oldu diyebilirim.
Evimde, aracımda toplam en az 10 tane spigen ürünü kullanıyorum, bir o kadar da çevremdeki insanlara aldırdım. Bu yaklaşımlarından sonra ne kendime alırım ne de çevremdeki insanlara tavsiye ederim. Ucuz olmasın, kaliteli olsun, daha fazla ücret ödeyerek memnun kalalım ve uzun vadede kullanalım amacıyla aldığımız ürün için, satış sonrası destekte sadece para iadesi çözümü sunulması hoş olmadı, yakışmadı. Bir daha spigen mi? Asla...
Merhaba,

Markamız hiç bir merkezinde yedek parça tedariği yapamamaktadır. Garanti ve iade konusunda ancak değişim ya da para iadesi yapılmaktadır.
Belirtmiş olduğunuz ürünün model kodunu bizlere iletebilirseniz size değişimi için yardımcı olmak isteriz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba
LG V30+ kullanıcısıyım spigen koruyucu kılıf kullanıyorum çok memnunum fakat telefonumun ekranını korumak için spigenin ekran koruyucu Türkiye de bulamıyorum yurt dışındaki 'LG V30 Screen Protector Film Neo '
ürününüzü Türkiye'ye getirirseniz LG V30 kullanıcları olarak çok memnun oluruz.
Merhaba,

Konu ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza ilettim, tedariğinin yapılması için görüşeceklerini bildirdiler

İyi günler dileriz.

cnzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Markamız hiç bir merkezinde yedek parça tedariği yapamamaktadır. Garanti ve iade konusunda ancak değişim ya da para iadesi yapılmaktadır.
Belirtmiş olduğunuz ürünün model kodunu bizlere iletebilirseniz size değişimi için yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz

Apt12 ve H35 modelleri (resimlerde ekli) 1 aydır tedarik edilemiyor, gelmiyor denmekte. Bildiğim kadarıyla üretimden kalkmış ürünler değil. 14.02.2019 tarihinde size ulaştırdığım ürün hala orada beklemekte. Sunulan tek çözüm para iadesi. Aslında bu aynı ürünü ikinci gönderişim, ilk gönderdiğimde TMS24 kodlu çok farklı bir ürün bana geri gönderildi. Kullanım şekli çok farklı olduğu için kabul etmedim, telefonda görüştük ve geri gönderdim. Hatadır yanlışlıkla gönderilmiş olabilir sorun etmedim SATICI MEMNUNİYETİ için kargoya gittim ve yanlış ürünü geri gönderdim. Ancak sonrasında bir ay boyunca elimizde ürün yok denilmesi ve para iadesi yapılmak istenmesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odaklı olmadı. Ücret iadesi dışında yapabileceğimiz birşey yok demek yerine bu sürecin uzaması ve değişim yapılamadığı için özür dilenmesi bile bence daha fazla müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım olabilirdi. İki senedir yaklaşık 15 adet spigen ürünü almış ve aldırmışımdır, hepsinin de tek tek faturası elimde mevcut paylaşabilirim. Amacım markayı karalamak değil, yaşadığım sıkıntıyı dile getirmek. Spigen üzdü, güven sarstı, benim gözümdeki güvenirliğini yitirdi. Umarım sadece benim yaşadığım bir şanssızlıktır...

Ekli dosyalar

• 9863445184562.jpg
    9863445184562.jpg
    32.4 KB · Görüntüleme: 444
  • 9727359942706.jpg
    9727359942706.jpg
    34.5 KB · Görüntüleme: 186

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Apt12 ve H35 modelleri (resimlerde ekli) 1 aydır tedarik edilemiyor, gelmiyor denmekte. Bildiğim kadarıyla üretimden kalkmış ürünler değil. 14.02.2019 tarihinde size ulaştırdığım ürün hala orada beklemekte. Sunulan tek çözüm para iadesi. Aslında bu aynı ürünü ikinci gönderişim, ilk gönderdiğimde TMS24 kodlu çok farklı bir ürün bana geri gönderildi. Kullanım şekli çok farklı olduğu için kabul etmedim, telefonda görüştük ve geri gönderdim. Hatadır yanlışlıkla gönderilmiş olabilir sorun etmedim SATICI MEMNUNİYETİ için kargoya gittim ve yanlış ürünü geri gönderdim. Ancak sonrasında bir ay boyunca elimizde ürün yok denilmesi ve para iadesi yapılmak istenmesi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odaklı olmadı. Ücret iadesi dışında yapabileceğimiz birşey yok demek yerine bu sürecin uzaması ve değişim yapılamadığı için özür dilenmesi bile bence daha fazla müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım olabilirdi. İki senedir yaklaşık 15 adet spigen ürünü almış ve aldırmışımdır, hepsinin de tek tek faturası elimde mevcut paylaşabilirim. Amacım markayı karalamak değil, yaşadığım sıkıntıyı dile getirmek. Spigen üzdü, güven sarstı, benim gözümdeki güvenirliğini yitirdi. Umarım sadece benim yaşadığım bir şanssızlıktır...
Merhaba,

İletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler

Corticera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!

11-18 Mart çekilişinin sonuçları ne durumda?

jWingChun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung Galaxy A50 kılıf çıkış tarihi belli mi?

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
11-18 Mart çekilişinin sonuçları ne durumda?

sonuçları öğrenebilen var mı ?

52 de 6 şansım var idi :p
Kılıfıda ihtiyacım var, bu sefer kısmet olsa bari.
Facebook ta falan da rastlamadım sonuçlara.
Bulan, bilen varsa paylaşırsa seviniriz. Yada kazanan var ise bize kazandım, hediyemide alıverdim desin bari.
Malum editörler yoğundur belki , en azından bulan paylaşır, kazanan aldım hediyemi der.

69085

Ekli dosyalar

• 2019-03-19_000255.jpg
    2019-03-19_000255.jpg
    33.4 KB · Görüntüleme: 411

Corticera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sonuçları öğrenebilen var mı ?

52 de 6 şansım var idi :p
Kılıfıda ihtiyacım var, bu sefer kısmet olsa bari.
Facebook ta falan da rastlamadım sonuçlara.
Bulan, bilen varsa paylaşırsa seviniriz. Yada kazanan var ise bize kazandım, hediyemide alıverdim desin bari.
Malum editörler yoğundur belki , en azından bulan paylaşır, kazanan aldım hediyemi der.

Ekli dosyayı görüntüle 69085

Hiç sanmıyorum ilk mesajda Şubat çekiliş yazısı duruyor farkındaysan o çekiliş hakkında da bir sonuç ilanı vs. olmamıştı, muhtemelen olmadı.(Gözüken durum öyle çünkü olduysa da!)

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Hiç sanmıyorum ilk mesajda Şubat çekiliş yazısı duruyor farkındaysan o çekiliş hakkında da bir sonuç ilanı vs. olmamıştı, muhtemelen olmadı.(Gözüken durum öyle çünkü olduysa da!)

yok eğer çekiliş yapıldıysa açıklıyorlar biryerlerde mutlaka ( facebook yada canlı videolarında vs ) , yada en azından kazananlara mail atıyorlar diye duymuştum ben. zaten 3 kılıf var. ben çekilişin son dakikasında görüntü aldım 52 çekiliş hakkı var, 6 tane katılım ben sağladım. ehh iyi oran eder. birde 3 kılıf var. haydi rast gele .

69119

yusufatc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
HepsiBurada sitesin den spigen essential lightning to usb cable (2m) aldım fakat geldiğinde kalonun üzerinde hafif hafif purtullar var niye öyle ?

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz.
Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!
Herkese bol şans!

Herkese bol şans!
Son düzenleme: 11 Mar 2019

Kılıf kazanan var mı ?
Haberi olan var mı?
Bilgisi olan var mı ?

Son düzenleyen moderatör:

uyemuyedegil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Yeni bir telefon olmasına rağmen sitenizde Samsung Galaxy A50 kılıfları göremiyorum. M20 bile gelmiş. A50 kılıflarını getirmeyi düşünüyor musunuz? Yoksa alternatifleri değerlendireceğim.

İyi günler.

salih1976

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi not 6 pro için kılıf var mi ?a2/6x olan kılıf birebir uyumlu mu?

Yunus budak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba samsung galaxy a50 kılıf tahmini ne zaman satılmaya başlar