Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

izzetefe35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar kaliteli kılıf ve ekran koruyucularınızı neden general Mobile kullanıcılarına hitap etmiyor? Gm5 plus telefonum için bakmıştım bulamayınca hayal kırıklığı oldu

Cem DERİŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben üçüncü telefonumda da Spigen markasını tercih ettim. Ürün kalitesinden oldukça memnunum.
Küçük bir şikayetim olacak.
06.07.2018 tarihinde vermiş olduğum son siparişimde güven duyduğum marka beni üzdü. 1 telefon kabı ve 1 kablosuz şarj cihazı hala teslim edilmedi.

Daha da üzücü olan konu ise iletişim için kurumun ne bir telefon, ne bir mail adresi olmayışıydı. Belki ben bulamadım varsa peşinen özür dilerim.
Bir firmadan alışveriş yapıyorsunuz ve iletişim aracı olarak bir forum sayfasından yardım alıyorsunuz.
Üzücü ve güven eksikliğine sebep verecek bir durum.
Umarım Spigen bu durumu acil olarak gözden geçirir.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
oneplus 5t için biraz daha kılıf çeşidi istemiştim tek olan kılıfda kaldırıldı sebebi nedir acaba orjinal sitesinde var ama türkiye sitesinde yok geri gelicek mi ?

Cem DERİŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben üçüncü telefonumda da Spigen markasını tercih ettim. Ürün kalitesinden oldukça memnunum.
06.07.2018 tarihinde vermiş olduğum son siparişimde güven duyduğum marka beni üzdü. 1 telefon kabı ve 1 kablosuz şarj cihazı hala teslim edilmedi.

Daha da üzücü olan konu ise iletişim için kurumun ne bir telefon, ne bir mail adresi olmayışıydı. Belki ben bulamadım varsa peşinen özür dilerim.
Bir firmadan alışveriş yapıyorsunuz ve iletişim aracı olarak bir forum sayfasından yardım alıyorsunuz.

Bu mesajımdan sonra Spigen’in sayfasına baktığımda iletişim bilgilerini koyduklarını gördüm.
Teşekkür ederim.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar kaliteli kılıf ve ekran koruyucularınızı neden general Mobile kullanıcılarına hitap etmiyor? Gm5 plus telefonum için bakmıştım bulamayınca hayal kırıklığı oldu
Merhaba,

Ürün model ve çeşitliliğimiz Güney Kore merkezimiz tarafından belirlenmektedir. İlgili talep ve önerinizi departmanımıza yönlendireceğim.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

Merhaba,

Yaşadığınız bu durumdan dolayı üzgünüz. Sizle iletişime geçebilmemiz için bize iletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
oneplus 5t için biraz daha kılıf çeşidi istemiştim tek olan kılıfda kaldırıldı sebebi nedir acaba orjinal sitesinde var ama türkiye sitesinde yok geri gelicek mi ?
Merhaba,

OnePlus 5T ile uyumlu Rugged Armor kılıfımız stoklarımızdadır. Modellerimiz Güney Kore merkezimiz tarafından belirlendiği için talebinizi ilgili departmanımıza ileteceğim.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

Cem DERİŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Yaşadığınız bu durumdan dolayı üzgünüz. Sizle iletişime geçebilmemiz için bize iletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler
İyi günler dileriz

Siteniz bir iletişim bilgileri olan versiyonu ile açılıyor bir olmayan ile nasıl bir çalışma sisteminiz var anlamak zor.
İletişim bilgilerime gelince bende sizin gibi forumdan iletişim kurabiliyorum diyeyim
ve sizin sisteminize uymak zorunda kalayım.
Çok enteresan koskoca firma iletişim bilgilerini gizlesin anlamak gerçekten zor.

UgurCanS.

Exemplary Сasual Dating Verified Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Merhaba acaba Huawei p20 pro için kılıf seçenekleri ne zaman gelir baktım ekran koruyucu ve sıvı harici bir şey yok " kesin " bir cevap verme olasılığınız varmı ?
Geçmiş ve şu an ki kullandığım telefon modellerinde Spigen den şaşmadım kalitesi çeşit aralığı çok mükemmel ve müşteri memnuniyetini unutmamak lazım,yeni cihaz alacam p20 pro lakin içinden çıkan kılıfı kullanmak istemiyorum e sizde de yok baya canımı sıktı bu.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bu yarışmanın sonucu ne oldu

bende sonuçları göremedim, çekiliş nerede açıklanıp paylaşılıyor aceba?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Spigen kılıf yarışmamızda yeni hafta başladı! 3 Kişiye Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Bu linke tıklayarak yarışmamıza katılabilirsiniz!

3 adet Spigen Kılıf Hediye Ediyoruz! #8

@KaanArli sonuçları bulamadım , nerede açıklanıyor aceba , link verebilirmisiniz ?

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Siteniz bir iletişim bilgileri olan versiyonu ile açılıyor bir olmayan ile nasıl bir çalışma sisteminiz var anlamak zor.
İletişim bilgilerime gelince bende sizin gibi forumdan iletişim kurabiliyorum diyeyim
ve sizin sisteminize uymak zorunda kalayım.
Çok enteresan koskoca firma iletişim bilgilerini gizlesin anlamak gerçekten zor.
Merhaba,

Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili bize bir ekran görüntüsü paylaşmanız mümkün mü? İletişim bilgilerimize aşağıdaki linkimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Konu ile ilgili size yardımcı olmak isteriz

İletişim

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba acaba Huawei p20 pro için kılıf seçenekleri ne zaman gelir baktım ekran koruyucu ve sıvı harici bir şey yok " kesin " bir cevap verme olasılığınız varmı ?
Geçmiş ve şu an ki kullandığım telefon modellerinde Spigen den şaşmadım kalitesi çeşit aralığı çok mükemmel ve müşteri memnuniyetini unutmamak lazım,yeni cihaz alacam p20 pro lakin içinden çıkan kılıfı kullanmak istemiyorum e sizde de yok baya canımı sıktı bu.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.
Merhaba,

Ürün stoklarımıza ağustos ayı içerisinde olacaktır. Markamıza olan ilginiz ve bize olan güveniniz için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhaba ben op5t için ekran koruyucu ve kılıf aldım acaba ekran koruyucuyu jelatinin üstüne mi uygulamam gerek yoksa jelatini çıkarıp mı takmam gerek şimdiden teşekkürler

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
merhaba ben op5t için ekran koruyucu ve kılıf aldım acaba ekran koruyucuyu jelatinin üstüne mi uygulamam gerek yoksa jelatini çıkarıp mı takmam gerek şimdiden teşekkürler
Merhaba,

Uygulamayı jelatini sökerek cihaza uygulamanız gerekmektedir.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
merhaba amazon da ekran koruyucularınız 2 li yada 3 lü paketlerle satılıyor ama türkiye de yok neden getirmiyorsunuz ?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
merhaba amazon da ekran koruyucularınız 2 li yada 3 lü paketlerle satılıyor ama türkiye de yok neden getirmiyorsunuz ?
Merhaba,

Ürünlerimiz spigen.com ile doğru orantılıdır. 2'li veya paket ürünlerde kurumsal satış kanallarından gelen talebe göre çalışma yapılmaktadır.

Bilgilerinize sunar,
İyi çalışmalar

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bu çekiliş günler oldu hala açıklanmadı. Tüm sosyal medya platformlarınızı takipteyim acaba ben mi kaçırdım?

albendende o kadar, birde yazılanlara ne dense cevap vermiyorlar şimdi
ben kazansamda hediye etmezler kılıfı , alttarafı 3 kılıf için bir bradakta fırtına koparttım diyecekler ama en azından bir açıklama yapılamamasıda etikl ediği. gerçi bu mesdajıda kontrol edip diyecek ve yayınlamayacaklardır belkide ? neyse doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali , eleştiriye taammül etmek değilde bilgi edinme hakkımızı istiyoruz sadece.

benutzername

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Asus Zenfone 5 ve 5Z modelleri için kılıf seçenekleri ne zaman satışa çıkacak?

Teşekkürler.

halil1961

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler hocam note 9 siparişleri ön sipariş mi ne zaman teslim ediliyor bilgi verir misiniz acaba teşekkürler.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
İyi günler hocam note 9 siparişleri ön sipariş mi ne zaman teslim ediliyor bilgi verir misiniz acaba teşekkürler.
Merhaba,

Önümüzdeki hafta dağıtılacaktır.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,

Kılıflarımız darbe ve düşmelere karşı koruma sağlamaktadır. Cihaz ekranınız için yüz üstü düşmelere karşı Cam Ekran kullanmanızı tavsiye ederiz.

Neo Flex ürünümüz, çiziklere ve lekelenmelere karşı koruma sağlamaktadır.
Nano Liquid ürünümüz ise uygulandıktan sonra 6 aya kadar, çiziklere ve ekran hassasiyetini güçlendirmede ekstra koruma sağlamaktadır.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

Krstztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei Mate 10 Pro modeli için kılıf bulunmuyor ne zaman gelir?

polyzona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba hala Note 9 kılıf siparişlerini bekliyoruz. Haftaya demiştiniz ve perşembe gününe geldik. Bilgi alabilir miyiz akibeti hakkında? Teşekkürler.