Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

Talha60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba iyi günler, benim telefonum iPhone 7 telefonu ilk aldığımda yanında birde şeffaf kılıf almıştım aldıktan ertesi gün telefonu düşürdüm ve köşesi ezilmişti ne yapayım derken buna dayanıklı bir kılıf arıyordum düştüğünde telefonu koruyacak bir kılıf internette gezerken kılıfı gördüm ve aldım artık ezilme çizilme kalmadı ve hep bundan sonraki telefonumdada şimdiki telefonumdada spigen kullanacağım teşeşekkürler spigen.

canakca.07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung S8 telefon kılıfı ve ekran koruyucu kullanıyorum. Çok ama çok memnunum ve içim rahat. Kaç kere teli düşürdüm ama hiç bir problem yaşamadım...

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Merhabalar iyi akşamlar iyi çalışmalar spigen türkiye ekibi benim sizlere bir sorum birde ricam olacak öncelikle Lg v20 telefonumda Rugged Armor Black isimli kılıfınızı kullanıyorum ve gayet memnunum ancak biraz araştırmam ile bu kılıfın standlı versiyonunun bulunduğu öğrendim bu büyüklükte telefonlar için stand çok önemli bir özellik bence kılıfımda bu tip bir stand olmadığı için işyerimde film veya video izlemek istediğimde yatay bir biçimde izleyemiyorum malesef , ancak araştırmalarım sonucu bu kılıfın amazon gibi yurt dışı sitelerinde bulunduğunu öğrendim, fakat neden bu kılıfı türkiyede satmadığınızı veya türkiyeye bu ürünü getirmediğinizi merak ediyorum, biliyorum kullandığım cihazı kullanan kişi sayısı az ancak bu sizin kurumsal bir firma olduğunuz gerçeğini değiştirmez bugün insanlara gözüm kapalı sizin markanızı öneriyor isek bu markanızın türkiyedeki insanlara verdiği güvenden dolayıdır bundan dolayı sizden bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum bir veya iki tane standlı model getirme şansınız olur ise ben memnuniyetle satın alıcağımı belirtmek isterim iyi çalışmalar dilerim.

Reaksiyon puanı
0
Merhaba, daha önceden spingen kılıf görmedim, nasıl bir şey dir bilmem. Çünkü kullanmadım. Darbe emici özelliği var mı bilmiyorum. Ama video ve film izleyenler için güzel bir ürün.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Su kliflarin içini bu sekilde yapmasanız uzun kullanimda iz birakiyor.tahmimime gore hava kanali ama benim kilifi kullanmayip samsung note 8 kilifi almama sebep oldu.baya sile sile cikardim izi
f5cd52f0433338cae71fbdacc7a85de5.jpg

Equalizer41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. iPhone 6s plus için spigen ultra hybrid black kullanıyorum. Tutuş hissiyati ve dayanıklılığı konusunda çok memnunum. Fakat power ve ses acma kapama tuşlarına basması zor oluyor. Bu konuda iyileştirme yapılırsa daha güzel olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Emrah Korkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 Edgeme geçenlerde bir alışveriş sitesinde yapılan indirimle kılıf ve cam jelatini aldım. Bugüne kadar kullandığım en iyi iki ürün diyebilirim. Bu zamana kadar piyasada bulunan çin mallarını kullanıyordum ancak bundan sonra spigen den başka kılıf kullanmayacağım. Herkese tavsiyem biraz daha fazla para verip kaliteli kılıf veya koruyucu kullanmanız.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba iyi günler, benim telefonum iPhone 7 telefonu ilk aldığımda yanında birde şeffaf kılıf almıştım aldıktan ertesi gün telefonu düşürdüm ve köşesi ezilmişti ne yapayım derken buna dayanıklı bir kılıf arıyordum düştüğünde telefonu koruyacak bir kılıf internette gezerken kılıfı gördüm ve aldım artık ezilme çizilme kalmadı ve hep bundan sonraki telefonumdada şimdiki telefonumdada spigen kullanacağım teşeşekkürler spigen.
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz ve markamıza olan güveniniz için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Samsung S8 telefon kılıfı ve ekran koruyucu kullanıyorum. Çok ama çok memnunum ve içim rahat. Kaç kere teli düşürdüm ama hiç bir problem yaşamadım...
Merhaba,

İyi günler dileriz

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Su kliflarin içini bu sekilde yapmasanız uzun kullanimda iz birakiyor.tahmimime gore hava kanali ama benim kilifi kullanmayip samsung note 8 kilifi almama sebep oldu.baya sile sile cikardim izi
O kanallar çok işe yarıyor. Yaptığı leke boya değil. Bi zahmet siliver.

Erdemp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kullandigim tum iyi cihazlarda guvenligin ve telefonun zarar görmesini istemiyorsan spigen almalisin hem karizma hemde korumada benim icin birinci cihazim note 8

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar iyi akşamlar iyi çalışmalar spigen türkiye ekibi benim sizlere bir sorum birde ricam olacak öncelikle Lg v20 telefonumda Rugged Armor Black isimli kılıfınızı kullanıyorum ve gayet memnunum ancak biraz araştırmam ile bu kılıfın standlı versiyonunun bulunduğu öğrendim bu büyüklükte telefonlar için stand çok önemli bir özellik bence kılıfımda bu tip bir stand olmadığı için işyerimde film veya video izlemek istediğimde yatay bir biçimde izleyemiyorum malesef , ancak araştırmalarım sonucu bu kılıfın amazon gibi yurt dışı sitelerinde bulunduğunu öğrendim, fakat neden bu kılıfı türkiyede satmadığınızı veya türkiyeye bu ürünü getirmediğinizi merak ediyorum, biliyorum kullandığım cihazı kullanan kişi sayısı az ancak bu sizin kurumsal bir firma olduğunuz gerçeğini değiştirmez bugün insanlara gözüm kapalı sizin markanızı öneriyor isek bu markanızın türkiyedeki insanlara verdiği güvenden dolayıdır bundan dolayı sizden bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum bir veya iki tane standlı model getirme şansınız olur ise ben memnuniyetle satın alıcağımı belirtmek isterim iyi çalışmalar dilerim.
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepler üzerine markamızı ve ürün çeşitliliğimizi geliştirmek için forum üzerinden kullanıcılarımızla yakın olmak, arz ve taleplerinize göre ürünlerimizi belirlemekten mutluluk duyuyoruz. Paylaştığınız görüşünüzden dolayı memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba, daha önceden spingen kılıf görmedim, nasıl bir şey dir bilmem. Çünkü kullanmadım. Darbe emici özelliği var mı bilmiyorum. Ama video ve film izleyenler için güzel bir ürün.
Merhaba,

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerin tasarımının bu nedenle olması herhangi bir olumsuz durumda yaşanabilecek darbelerin hava kanalları sayesinde minimize edilmesini sağlamaktır. Sizlerden gelen bu talebi kore de bulunan yetkililerimizle bu durumu geliştirmemiz için paylaşacağız. Paylaşmış olduğunuz görsel içinde memnun olduğumuzu belirtmek isterim.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar. iPhone 6s plus için spigen ultra hybrid black kullanıyorum. Tutuş hissiyati ve dayanıklılığı konusunda çok memnunum. Fakat power ve ses acma kapama tuşlarına basması zor oluyor. Bu konuda iyileştirme yapılırsa daha güzel olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talep üzerine ürünlerimizde inceleme yapılıp geliştirilmesi için firma yetkililerimiz ile paylaşacağız.

İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
S7 Edgeme geçenlerde bir alışveriş sitesinde yapılan indirimle kılıf ve cam jelatini aldım. Bugüne kadar kullandığım en iyi iki ürün diyebilirim. Bu zamana kadar piyasada bulunan çin mallarını kullanıyordum ancak bundan sonra spigen den başka kılıf kullanmayacağım. Herkese tavsiyem biraz daha fazla para verip kaliteli kılıf veya koruyucu kullanmanız.
Merhaba,

İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Kullandigim tum iyi cihazlarda guvenligin ve telefonun zarar görmesini istemiyorsan spigen almalisin hem karizma hemde korumada benim icin birinci cihazim note 8
Merhaba,

İyi günler dileriz

berkeornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
S7 cihazım için aldığım şeffaf kılıf bir süre sonra sarardı ve şıklığını kaybetti armor modelleride kullanıyorum onlar gayet güzel ama şeffaf kılıflarda çoğu markada olduğu gibi sizinde sıkıntınız var maalesef.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
S7 cihazım için aldığım şeffaf kılıf bir süre sonra sarardı ve şıklığını kaybetti armor modelleride kullanıyorum onlar gayet güzel ama şeffaf kılıflarda çoğu markada olduğu gibi sizinde sıkıntınız var maalesef.
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Liquid Crystal ürünümüz kullanıma bağlı olarak yüksek ısıya maruz kalması, klimadan doğrudan etkilenmesi, sigara dumanı gibi durumlardan olumsuz olarak etkilenmektedir. Sizlerden gelen yorumlar doğrultusunda ürünümüzü geliştireceğimizin sözünü vermek isteriz. Yorumlarınız için tekrardan teşekkür eder, kullanıcılarımızın yaşadığı sorunların giderilmesi için çalışacağımızı söylemek isteriz.

İyi günler dileriz.

ozanbyhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Spigen avrupa sayfasinda turkiye de olmayan cok fazla urun var. Bunun sebebi nedir ?

Ysgebedek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone 7 Rugged Armor Midnight Blue tlfonum için çok iyi olurdu

Hasan Seyyitoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İ Phone 7 için son bir yıldır tough armor kulıf ve ekran koruyucu kullanıyorum.

Çok memnun kaldım ve aynı ürünleri eşimin telefonunda da kullanmaya başladık.

Ürünleriniz bağımlılık yapıyor resmen.

Yeni almayı planladığım ıphone x için de sizin ürünleri kullanacam. Hatta telefonu almadan kılıf ve liquid koruyucuyu bile aldım

Ancak liquid koruyucu için cam koruma gibi etkin olur mu şüpheliyim ?

Yaşayarak öğreneceğim

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Güncelleme: 3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Yarışmaya katılmak için: 3 Adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

22 Aralık Cuma günü sonlanacak yarışmamızla 3 kişiye,

1x Galaxy Note 8 Liquid Crystal

1x Galaxy S8 Thin Fit Blue Coral

1x iPhone 7 Rugged Armor Midnight Blue hediye edeceğiz.

Herkese bol şans!
En iyi koruma spigen slim armor mudur ve tak çıkar yaparken kenarlar zarar görür mü? Sert bir kapak mı? %100 koruyor mu?

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
hepsiburada dan spigen s4 kılıfı aldım, metal çerçeve, küçük bi düşmede şirazesi kaydı, tuşların tüm teması kesildi telefondan, ne yaptıysam oturtamadım. aliexpten aldığım 15 tl lik kılıfta bir metal yoğunluğu var, arabanın altına takos diye koy, kaç deva düştü bana mısın demedi, markası belli bile değil.