Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Hepsiburada dan sipariş ettiğim spigen nano liquid in paketi dün elime ulaştı. Büyük bir hevesle telefonumun ekranındaki camı söktüm önce. Sonra nano liquid i açtım. Ekranı güzelce sildim, 1 numaralı mendil ile temizledim sonra tekrar kuruladım. Daha sonra 2 numaralı mendili sürmek için paketini açtım ve tamamen kuru bir bez çıktı. Şimdi ne cam var ekranda ne de nano liquid. Kimseye önermiyorum arkadaşlar almayın aldırmayın. Paşalar gibi cam çekin ekrana.
Bu tarz bir sorunda Almayın aldırmayın demek yerine ilk önce keşke durumu aktarsaydınız. Yardımcı olurlardı diye düşünüyorum.(Hepsiburadadan aldıysan bilemem ama kendi sitesinden aldıysan olurlardı)

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bu tarz bir sorunda Almayın aldırmayın demek yerine ilk önce keşke durumu aktarsaydınız. Yardımcı olurlardı diye düşünüyorum.(Hepsiburadadan aldıysan bilemem ama kendi sitesinden aldıysan olurlardı)
Ben ekranımdan ekran koruyucumuda söktükten sonra ürünün sıkıntılı olduğunu fark edince moral bozukluğu ile öyle yazdım. Haklısınız firma ile görüşmeden böyle demem yanlış oldu.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Bence insanlar sadece sorun yaşadığında değil memnun olduğunda da bunu belirtmeli fiyatının hakkını veren ürünleriniz var lg g2 ile tanıştım spigen klıflarla birçok modelde kullandım farklı farklı ürünleriniz bir sorun yaşamadım teşekkürler
Merhaba,

Değerli yorumunuz ve markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz. Müşterilerimizden gelen memnuniyetleri görmek bizi daha güçlü kılıyor.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Hepsiburada dan sipariş ettiğim spigen nano liquid in paketi dün elime ulaştı. Büyük bir hevesle telefonumun ekranındaki camı söktüm önce. Sonra nano liquid i açtım. Ekranı güzelce sildim, 1 numaralı mendil ile temizledim sonra tekrar kuruladım. Daha sonra 2 numaralı mendili sürmek için paketini açtım ve tamamen kuru bir bez çıktı. Şimdi ne cam var ekranda ne de nano liquid. Kimseye önermiyorum arkadaşlar almayın aldırmayın. Paşalar gibi cam çekin ekrana.
Merhaba,

Rica etsem tarafımıza iletişim bilgilerinizi mesaj yoluyla gönderebilir misiniz? Sorununuzun çözümü için görüşmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Firma yetkilileri bana gayet hızlı bir şekilde ulaştı ve sorunun çözümü için ellerinden geleni yaptılar. İlgileri için teşekkür ediyorum.

ozanbyhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Apple watch 42mm icin global sayfasinda bir cok urun varken turkiye de hic biri yok. Ayrica tablet icin aksesuarlar varken turkiye de yok. İphone 7 plus icin olan aksesuarlardan bir cogu turkiye sayfasinda yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Yurt dışında olup ülkemizde olmayan ürünler nelerdir ? Bize birkaç örnek paylaşabilir misiniz?

İyi günler dileriz.
Merhaba

Apple watch 42mm icin global sayfasinda bir cok urun varken turkiye de hic biri yok. Ayrica tablet icin aksesuarlar varken turkiye de yok. İphone 7 plus icin olan aksesuarlardan bir cogu turkiye sayfasinda yok

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba

Merhaba

Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Apple Watch 38mm ve 42mm başta olmak üzere önümüzdeki aya kadar çok daha farklı ürünlerimiz stoklarımızda olacaktır. Talebiniz üzerine de belirttiğiniz modeller için sipariş oluşturacağız.

İlginiz için teşekkür eder,
iyi günler dileriz.

Erkan_ozturlay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben xiaomi mi mix 1 kullanicisiyim bu cihazlarin arka kisimlari seramikten yapilma spigen nano liquid uygulasam koruma saglarmi 2 tane alip hem on cam hem arka seramik kisima kullanmak istiyorum tesekkurler simdiden

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Ürünleriniz tam olarak hangi elektronik mağzalarda satılıyor

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba ben xiaomi mi mix 1 kullanicisiyim bu cihazlarin arka kisimlari seramikten yapilma spigen nano liquid uygulasam koruma saglarmi 2 tane alip hem on cam hem arka seramik kisima kullanmak istiyorum tesekkurler simdiden
Merhaba,

Nano Liquid Sıvı Koruyucu ürünümüzün kullanım alanı cam yüzeylerdir. Bu nedenle Xiaomi Mi Mix gibi seramik yüzeyli cihazların arka panelinde kullanıma uygun değildir. Kamera ve Ön ekranlarınızda kullanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

Erkan_ozturlay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Nano Liquid Sıvı Koruyucu ürünümüzün kullanım alanı cam yüzeylerdir. Bu nedenle Xiaomi Mi Mix gibi seramik yüzeyli cihazların arka panelinde kullanıma uygun değildir. Kamera ve Ön ekranlarınızda kullanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz
İlginiz ve aciklamaniz icin tesekkurler bakalim nano liquid performansi nasil olacak merakla bekliyorum

akifsekers8+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.
Spigen kaliteli ama fiyatlar da kaliteli. Bence çok sağlam ürünleri var. Öneri olarak kaliteden ödün vermeyin ama fiyatları biraz küçültün.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen kaliteli ama fiyatlar da kaliteli. Bence çok sağlam ürünleri var. Öneri olarak kaliteden ödün vermeyin ama fiyatları biraz küçültün.
Merhaba,

Değerli yorumunuz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde sosyal medya sitemizde yada belirli satış kanallarında dönemsel olarak kampanyalar olmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan duyurularımızı takip edip uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Herkese merhabalar,

Üç adet Spigen kılıf hediye edeceğimiz ikinci yarışmamız başladı: 3 adet Spigen kilif hediye ediyoruz - #2

Bu sefer sizlerden gelen geri bildirimlere istinaden, kazanan üç kişiye istediklerin Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 9 Ocak Salı günü saat 11:00'de başlayan yarışmamız tam 1 hafta sürecek ve kazananlar ShiftDelete.Net Facebook hesabında yapılacak canlı yayınla belirlenecek.

Herkese bol şans!

serkanoz3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok güzel kılıflar var kullandık biraz da indirimli olsalar daha çok kişiye ulaşacaktır

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
p9 lite 2017 kılıf ne zaman gelir acaba?

Haruncsen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açıkcası koruma kılıflarınız bana çok kalın geliyor. İncelerin ise ne kadar iyi koruduğuna şahit olmadığım için ya da hakkında bir cideo olmadığı için pek güvenemiyorum. Mesela crystal shell, air skin ya da ultra hybrit hangisi ne kadar incedir ne kadar korur en azından bunların bir karşılaştırması olsa insanlar da cihazlarında daha iyi seçim yapabilirler kılıf konusunda. En azından benim ihtiyacım olan bunların protection seviyeleri ve incelik seviyelerinin 5 10 üzerinden değerlendirilip kıyaslandığı bir sayfa ya da video :)

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
çok güzel kılıflar var kullandık biraz da indirimli olsalar daha çok kişiye ulaşacaktır
Merhaba,

Kampanya ve duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edip indirimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Herkese merhabalar,

Üç adet Spigen kılıf hediye edeceğimiz ikinci yarışmamız başladı: 3 adet Spigen kilif hediye ediyoruz - #2

Bu sefer sizlerden gelen geri bildirimlere istinaden, kazanan üç kişiye istediklerin Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 9 Ocak Salı günü saat 11:00'de başlayan yarışmamız tam 1 hafta sürecek ve kazananlar ShiftDelete.Net Facebook hesabında yapılacak canlı yayınla belirlenecek.

Herkese bol şans!

Hangi Telefonların kılıfları var?

ozanbyhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Apple Watch 38mm ve 42mm başta olmak üzere önümüzdeki aya kadar çok daha farklı ürünlerimiz stoklarımızda olacaktır. Talebiniz üzerine de belirttiğiniz modeller için sipariş oluşturacağız.

İlginiz için teşekkür eder,
iyi günler dileriz.
Çok memnun olurum tesekkurler

Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

GÜNCELLEME

Herkese merhabalar,

Herkese bol şans!
Yarisma hangi platformda yayinlandi ? İnstagram da goremedim

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Açıkcası koruma kılıflarınız bana çok kalın geliyor. İncelerin ise ne kadar iyi koruduğuna şahit olmadığım için ya da hakkında bir cideo olmadığı için pek güvenemiyorum. Mesela crystal shell, air skin ya da ultra hybrit hangisi ne kadar incedir ne kadar korur en azından bunların bir karşılaştırması olsa insanlar da cihazlarında daha iyi seçim yapabilirler kılıf konusunda. En azından benim ihtiyacım olan bunların protection seviyeleri ve incelik seviyelerinin 5 10 üzerinden değerlendirilip kıyaslandığı bir sayfa ya da video :)
Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu konu ile ilgili sosyal medya ekibimiz ile bir çalışma başlatacağız. Öneriniz için tekrardan teşekkür ederiz :)

İyi günler dileriz.

Rucler26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei p10 Plus Rugged armor kılıf çok sade ve güzel her telefon aldığımda tek tercihim bu kılıftır

Ramazan ak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle iyi günler, ben telefonda zerafeti severim ince ama dayanıklı kılıf olması çok önemli . Ve note 8 için jelatin aldım 60 tl ye ama üzerinde kalem iz bırakıyor ve dalga dalga daha iyisini yapabilirsiniz bence. İyi çalışmalar dilerim.

Hasan Seyyitoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende ve eşimde toplamda 2 tane iPhone 7 ve iPhone x olmak üzere hepsinde Spigen kılıflar var ve son derece memnunum

iPhone x’de kullandığım kırılmaz cam maalesef çok kısa sürede enterasan bir şekilde çizikler oluştu

Onun dışında dediğim gibi ürünlerinizden son derece memnunum

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Telefona düşünmeden alışveriş yaptığım tek marka.
Kullanmadığım ürününüz kalmadı sanırım iPhone ürünlerinde.. :) (eski gri Powerbankler dahil)
Bu zamana kadar tek hoşuma gitmeyen ürün "iPhone X Kılıf, Spigen Liquid Crystal 4 Tarafı Kapalı" oldu.
1. Çok kalınlaştırıyor cihazı (7Plus için olan modeli daha ince)
2. Arka tarafı çok kolay çiziliyor

yasindenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı - SGP11739 urunum usb girisleri bozuldu. Servisin falan var mi?