Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhaba,
A70 icin ne slim armor ne rugged armor piyasada yok thin fit en begendigim modeliydi spigenin ama telefonuma alamiyorum A70 icin hic biri piyasada yok
Merhaba,

En yakın zamanda stoklarımız yenileniyor olacak efendim dilerseniz belirtmiş olduğunuz A70 kılıf modelleri stoğumuzda olduğunda bilgi verebilmemiz için özel mesaj yolu ile e-posta adresinizi paylaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

zamazingo598

Üyecik
Galaxy A50 için ekran cam koruyucusu gelecek mi? Gelecekse tarih verebilir misiniz?

Ramazan Şatır

Üyecik
Iphone x modeli için ultra hybrid matte black modeli neden tekrardan çıkmıyor; almak istediğim bir model ama piyasada yok.

SpigenTürkiye

Temsilci
Iphone x modeli için ultra hybrid matte black modeli neden tekrardan çıkmıyor; almak istediğim bir model ama piyasada yok.
Merhaba,

iPhone XS ile iPhone X kılıfları beraber satılmaktadır efendim. Yakın zamanda belirtmiş olduğunuz modeli stoklarımızda görebilirsiniz. Aşağıdaki linkten ürünü inceleyebilirsiniz;

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

strofor

Üyecik
7Plus Cihazımı elden çıkarmadan evvel slikon ve ayaklı spigen bir kılıf kullandım siyah bir çevresel halkalıydı
slikon kısa zamanda sarardı kötü bir görünüm oluştu arkadaki ayak kısa kenara paraleldi ve fonksiyonel değildi telefon kullanırken devamlı devriliyordı
koruma tamam darbelere karşı iyiydi fakat slikon malzeme telefonumun boyasına çok zarar verdi bütün arka gövde nokta nokta çıkmayan lekeler oluştu cihazı elden çıkarmakta zorlandım
açlır kapanır ayak bir zaman sonra yanılmıyorsam telefonu cebimden çıkartırken yerinden çıktı ve kayboldu
spigen ürünlerini bulmakta ve incelemekte sıkıntılar yaşıyoruz mesela dün ümraniye ikea yanındaki iki katlı büyük media markta bir tane spigen ürün yoktu biz elden alıp denemek istiyoruz ama bir showroom yok
diğer taraftan sitenizden iphone 11 ime kılıf ve kablosuz şarj alıyım dedim bana tuhaf mesajlar gelmeye başladı önceden sipariş alındı diye sonra ürün geri verildi diye mail geldi üstelik stoktaki ve İstanbul içindeki bir teslimatı dahi kısa zamanda kargoya veremiyorsunuz
mecbur ürün siparişini iptal ettim

strofor

Üyecik
Ve spigen susar
Olsun biz genede spigen e güveniyoruz hatta iphone 11 kılıf ve kablosuz şarj sipariş ettim bile ama bir haftadır ürün hazırlanıyor yazıyor
aradım çarşamba kargoya verilecek dendi
baktım ürün çıkmamış aradım stokta sıkıntı var haftaya göndereceğiz deniyor
bir müddet santralları da bozuktu çalıyor cevap vermiyordu
kusara bakmayın ama madem amaç müşteri geri bildirimi bunları söylemem gerekiyor

ozgnhlc

Üyecik
Merhaba,

Samsung Galaxy Watch Active 2 için Liquid Air Armor modeli ne zaman türkiyeye gelecek

SpigenTürkiye

Temsilci
Ve spigen susar
Olsun biz genede spigen e güveniyoruz hatta iphone 11 kılıf ve kablosuz şarj sipariş ettim bile ama bir haftadır ürün hazırlanıyor yazıyor
aradım çarşamba kargoya verilecek dendi
baktım ürün çıkmamış aradım stokta sıkıntı var haftaya göndereceğiz deniyor
bir müddet santralları da bozuktu çalıyor cevap vermiyordu
kusara bakmayın ama madem amaç müşteri geri bildirimi bunları söylemem gerekiyor
Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz ürün ön siparişli üründür efendim, ürünlerimizin toplu olarak tedariğini istiyoruz, marka merkezimizden onaylandıktan sonra gümrük işlemleri yapılarak tarafımıza ulaşıyor. Bu nedenle süre biraz uzayabiliyor. Yaşanan gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Siparişinizin son durumu için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz; İletişim - Dünya Markası | Spigen

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Merhaba, bisiklet için Spider modeli olan telefon tutucuyu almak istiyorum fakat piyasa fiyatlarının üzerinde satış yapıyorsunuz. Fiyatta indirime gidilebilir mi? Dün 11.11 için sepette %30 indirim uygulanmıştı ama o bile malesef piyasadaki fiyata yetişmedi :(

astegon

Profesör
spigen.com ile spigen.com.tr arasındaki muazzam ürün farklarını aylar sonra değil bari haftalar içerisinde yetiştirin yeter.

Mis gibi ürünler var TR'ye çok geç geliyor

stat counter