Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Yaşamış olduğunuz durum Apple'ın iPhone 7 ve 7 Plus cihazlarında sadece Mat Black renginde boya atma, soyulma yada deforme sorunu oluşturmaktadır.

Bu konuda forumlarda kullanıcılar tarafından Apple'dan kaynaklandığına dair çok sayıda haber ve konu görebilirsiniz.

Bahsetmiş olduğunuz ürünümüzde herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

bende aynı kılıfın mavi renkli olanını iphone 7 plus cihazımda kullanıyorum telefonun arkasında özellikle anten kısımları pembeye boyanmış durumda telefonumun kendi rengi ise silver spigenden böyle bir hata beklemezdim

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
bende aynı kılıfın mavi renkli olanını iphone 7 plus cihazımda kullanıyorum telefonun arkasında özellikle anten kısımları pembeye boyanmış durumda telefonumun kendi rengi ise silver spigenden böyle bir hata beklemezdim
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz? Konu ile ilgili incelemede bulunmak isteriz.

İyi günler dileriz.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Kanıt olarak resim göndermek istedim lütfen geri dönüş yapın bana neden böyle bir renk bırakıyor telefonda kılıf

Ekli dosyalar

• F5FD6B04-23C3-4BE9-931D-CB8731F2BBA8.jpeg
    F5FD6B04-23C3-4BE9-931D-CB8731F2BBA8.jpeg
    100.2 KB · Görüntüleme: 597
  • 94028DFB-DE09-42E0-92A4-11F825FB058A.jpeg
    94028DFB-DE09-42E0-92A4-11F825FB058A.jpeg
    105.3 KB · Görüntüleme: 600
  • 6B32CA7E-8B16-4F87-88FB-FC0C0F1D5143.jpeg
    6B32CA7E-8B16-4F87-88FB-FC0C0F1D5143.jpeg
    98.8 KB · Görüntüleme: 585

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

GÜNCELLEME

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 21 Mart tarihinde başlayıp 28 Mart tarihinde sonlanacaktır!

Bu linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 21 Mart Çarşamba günü başlayan yarışmamız tam 1 hafta sürecek. 28 Mart 2018 tarihinde ise kazananları açıklayacağız! Kazananlar ShiftDelete.Net Facebook hesabında yapılacak canlı yayınla belirlenecek.

Herkese bol şans!

Kazananları yazabilirmisiniz size zahmet. Gleam dan baktığımda yazılmamış. Malum facebook tukaka dedik dondurduk yakında sileceğiz. Biri paylaşırsa isimleri seviniriz.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
1 ay önce hepsiburadadan aldığım İphone 8 plus liquid armor matte black kılıfın arkası çizik içerisinde..

eem06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Neden j7 prime için bir kılıfınız yok

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Neden j7 prime için bir kılıfınız yok
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Belirttiğiniz model ile uyumlu ürünümüze aşağıdaki link den ulaşabilirsiniz;

Spigen Samsung Galaxy J7 Prime - Galaxy On7 Prime Kılıf Fiyatı

İyi günler dileriz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

1 ay önce hepsiburadadan aldığım İphone 8 plus liquid armor matte black kılıfın arkası çizik içerisinde..
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz cihazınızın çizilmemesi için tasarlanmıştır. Ürünlerimiz de oluşan çizilmeye karşı garanti verememekteyiz, bu durum kullanıma bağlı değişebilmektedir.

İyi günler dileriz.

Son düzenleme:

Sametbayram

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba spigen kiliflari ayri bi seviyorum ancak fiyat konusunda biraz daha indirim yapilsa daha iyi olur samsung s8 plis kullanicisiyim kilif fiyatlsri minimum 80 lira

TopalSolcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bir kaç aydır iPhone 7 Plus Kılıf, Spigen Air Fit 360 + 2xTempered Glass Cam Koruyucu - Spigen linkteki kılıfı kullanıyorum. 2 adet cam koruyucu ile geldi ilkini ilk aldığımda yanlışlıkla kullanılmaz hale getirdim. Diğerini ise kullanıyorum fakat bu sabah ekranda çatlak ya da çizik şeklinde bir şey gördüm. Kılıfın güç butonuna denk gelen koruması da kopmuştu bir ara ama kullanabiliyorum bu şekilde de. Sadece ekran koruyucusunu değiştirmek istediğimde alabileceğim bir ürün yok mu? Telefonum iPhone 7 plus.

Tazzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Spigen R32E kulaklık mikrofonlarında (sanıyorum çoğunda) ses gitmeme problemi var.
Yardımcı olabilir misiniz?

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz cihazınızın çizilmemesi için tasarlanmıştır. Ürünlerimiz de oluşan çizilmeye karşı garanti verememekteyiz, bu durum kullanıma bağlı değişebilmektedir.

İyi günler dileriz.

Müşteri memnuniyetiniz baya iyiymiş

G_olter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba apple watch series 3 için koruyucu almak istiyorum sahibinden com da buldum fakat yorumlarda camlı sandım camsiz model geldi almayın diyor kafam karıştı tough armor modeli camlı olmuyor mu yoksa hem camlı hemde camsız modelleri mi var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Camlı olan tough armor gunmetal istiyorum

Merhaba apple watch series 3 için koruyucu almak istiyorum sahibinden com da buldum fakat yorumlarda camlı sandım camsiz model geldi almayın diyor kafam karıştı tough armor modeli camlı olmuyor mu yoksa hem camlı hemde camsız modelleri mi var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Özür dilerim sahibinden yazmışım yanlış oldu hepsi burada sitesinde buldum kusura bakmayın

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba spigen kiliflari ayri bi seviyorum ancak fiyat konusunda biraz daha indirim yapilsa daha iyi olur samsung s8 plis kullanicisiyim kilif fiyatlsri minimum 80 lira
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Kampanya ve duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edip indirimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

Özür dilerim sahibinden yazmışım yanlış oldu hepsi burada sitesinde buldum kusura bakmayın
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Apple Watch için olan ürünlerimizde sadece kılıf satılmaktadır. Belirttiğiniz model ile uyumlu cam ekran ürünümüz henüz bulunmuyor. Jelatin veya Neo Flex ürünü kullanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Müşteri memnuniyetiniz baya iyiymiş
Merhaba,

Tarafımıza iletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz? Konu ile ilgili mağduriyetiniz için yardımcı olmaya çalışacağız.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba bir kaç aydır iPhone 7 Plus Kılıf, Spigen Air Fit 360 + 2xTempered Glass Cam Koruyucu - Spigen linkteki kılıfı kullanıyorum. 2 adet cam koruyucu ile geldi ilkini ilk aldığımda yanlışlıkla kullanılmaz hale getirdim. Diğerini ise kullanıyorum fakat bu sabah ekranda çatlak ya da çizik şeklinde bir şey gördüm. Kılıfın güç butonuna denk gelen koruması da kopmuştu bir ara ama kullanabiliyorum bu şekilde de. Sadece ekran koruyucusunu değiştirmek istediğimde alabileceğim bir ürün yok mu? Telefonum iPhone 7 plus.
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Malesef ki ayrı olarak satış yaptığımız bir ürünümüz bulunmamaktadır. Ancak yaşadığınız sorunun çözümünde yardımcı olmak isteriz. Tarafımıza iletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz?

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,
Spigen R32E kulaklık mikrofonlarında (sanıyorum çoğunda) ses gitmeme problemi var.
Yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sorun ile ilgili yardımcı olabilmemiz için tarafımıza iletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz?

İyi günler dileriz.

eem06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Cekilis sonucu ne zaman açiklanir

yahyademirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi redmi 5 plus için global sitenizde kılıf gördüm Türkiye de ne zaman satışa sunulacak?

freestyleminds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

GÜNCELLEME

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 13 Nisan tarihinde başlayıp 20 Nisan tarihinde sonlanacaktır!

Bu linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 21 Mart Çarşamba günü başlayan yarışmamız tam 1 hafta sürecek. 28 Mart 2018 tarihinde ise kazananları açıklayacağız! Kazananlar ShiftDelete.Net Facebook hesabında yapılacak canlı yayınla belirlenecek.

Herkese bol şans!

İyi günler. Note 5 kılıf ve ekran koruyucular ne zaman stoklarınıza gelir?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Xiaomi redmi 5 plus için global sitenizde kılıf gördüm Türkiye de ne zaman satışa sunulacak?
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz model ürünümüz önümüzdeki ay içerisinde stoklarımızda olacaktır.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

Vadinyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam, ne zaman indirim epostası gelse sitenize gidiyorum. Bu arada sitenizin üyesiyim ve çokca alışverilim olmuştur. Ürünlerden de memnunum. Fakat indirim epostası atıp ürünlerin fiyatını arttırmanız nasıl bir mantıkdır anlamadım. Dün 139 tl olan spigen re32 kulaklık bugğn 40% indirimli kampanya var diye 199tl olmuş. Şahane gerçekten...

Başar

ilhanaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar galaxy s9 plus icin ekran koruyucusu modeliniz neo flex var ama ekranin yarisi acikta kaliyor. Urun kaliteli ama ekranin edge kismini tam kapatan modeliniz gelir mi.

ozanbyhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden kimse cevap vermiyor? Spigen Tough Armor Apple Watch 42 mm (ilk seri) neden stoklara girmiyor?? Tam 1 sene oldu bekliyorum...

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Selam, ne zaman indirim epostası gelse sitenize gidiyorum. Bu arada sitenizin üyesiyim ve çokca alışverilim olmuştur. Ürünlerden de memnunum. Fakat indirim epostası atıp ürünlerin fiyatını arttırmanız nasıl bir mantıkdır anlamadım. Dün 139 tl olan spigen re32 kulaklık bugğn 40% indirimli kampanya var diye 199tl olmuş. Şahane gerçekten...

Başar
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Kampanyalarımız ilgili departman ve ürüne göre değişim göstermektedir. Ürünlerimizde fiyatlar arası sorunları ilgili departmana ileteceğiz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
merhabalar galaxy s9 plus icin ekran koruyucusu modeliniz neo flex var ama ekranin yarisi acikta kaliyor. Urun kaliteli ama ekranin edge kismini tam kapatan modeliniz gelir mi.
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Şuan için Galaxy S9 modellerinde Neo Flex ürünümüz mevcut, ilerleyen zamanlarda yeni model ürünümüz çıktığında sitemizden takip edebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Neden kimse cevap vermiyor? Spigen Tough Armor Apple Watch 42 mm (ilk seri) neden stoklara girmiyor?? Tam 1 sene oldu bekliyorum...
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. İlgili talebinizi departmanımıza iletiyorum, en kısa sürede stoklarımızda görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.