Spigen Alınır Mı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jasey

Üyecik
Huawei P20 lite için spigen marked armor alınır mı?

AyCAN03

Üyecik
Dostum kılıfta uzun yıllardır spigen kullanan biri olarak spigenden şaşma derim.Gönül rahatlığı ile alabilirsin.

muhuzar

Üyecik
spigen çok kaliteli bir marka ben tavsiye ederim iphone 8 de kullanıyorum geçen gün telefon elimden düştü herhangi bir sorunla karşılaşmadım sapasağlam duruyor telefonum

iPhone kullanırken tercih etmiştim. Gerçekten güzel bir kılıftı. Onun üstüne kaç kılıf aldım hatırlamıyorum. Spigen hala ilk gün ki kondisyonunda, gel gör diğerleri ya boya attı yada eskimiş duruyor. Genelde hepsiburada indirimlerinde güzel fiyatlara iniyor. Tavsiye ederim 😉

stinghardyzz

Profesör
Bende bugun spigejden ince seffaf kilif aldim s10plus icin spigen en kaliteli markalardan biridir ben kullandigim tum cihazlarq 2,3 tane spigen kilif alirim

Ylmzzbey

Üyecik
Şu an kullandığım cihazda olsun , daha önce kullandığım cihazlarda olsun pişman olmadım. Fiyatı diğer kılıflara göre belki pahalı gelebilir ama tuşların hassasiyeti olsun elde duruşundaki kaliteli malzeme vs. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor bence. Telefona özel olarak bire bir üretildiği için ince ayrıntısına kadar oturuyor.

stat counter