Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Utopia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Ağzı laf yapıp hiç durmayan erkeklere hep şüpheyle yaklaşmışımdır.

bugraatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Çay değil onu tutan rahmetli Türkeş'in kemiklerini sızlatan sözde milliyetçi...
Alparslan Türkeş'in kestiği tirnak olamaz.
Türkeş'in mi tırnağı olamaz? Türkeş hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz. Atsız'ın şiirini bırakıyorum:

"Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz;
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağına.
Halbuki yoldaşını bırakıp dönenlerin
Değişilir topu da bir sokak kaltağına."

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Siyaset için ayrı bölüm var. Her yere siyaset karıştırmayalım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Türkeş'in mi tırnağı olamaz? Türkeş hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz. Atsız'ın şiirini bırakıyorum:

"Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz;
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağına.
Halbuki yoldaşını bırakıp dönenlerin
Değişilir topu da bir sokak kaltağına."
Yanlis anladin rahmetli nur icinde yatsin bahceli icin o dedim rahmetlinin mirasini carcur ediyor...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Tanımadığınız kişiler hakkında başkalarından duyduklarınızı yada okuduklarınızı gerçek var sayıp konuşmak veya suçlamak gıybete girer.

bugraatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
İyi sosyaller? Senin Technopat'ta ki HakanCT olma ihtimalin yüksek :D
İsmi tanıdık geldi ama ben Buğra'yım. Technopat'ta da Buğra Ataş kullanıcı adını kullanıyorum. :D Fotoğraftan bahsediyorsan, ondan ödün'çalmış olabilirim. :D

Oriolus Belası

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Olanı söylüyorum. Şundan, bundan duyduğumu söylemedim. Benden duymayın diye araştırmanızı önerdim. Herkes kendi keyfine baksın. İyi sosyaller.
Sanırım miras mevzusundan bahsediyorsunuz. Harbi ne oldu o mesele? En son hayır için harcanaktı sanırım. Tabi yanlışımda olabilir. Ölen insanların günahını alma gibi bir niyetim yok.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
forum.shiftdelete.net
2015 yılının yaz aylarından beri Utku Cabir'in 4.5 senedir durmadan girdiği yerdir kendileri.
Lan bırak utkuversus işte. Trıvırı ne o öyle Utku Cabir diye nick mi olur. Pc ci utkuversus vardı birde hatırlayan hatırlar.
2018 nisan ayına kadar 3 yıl boyunca Troll üyeliğinde yaşadığı onca macera, kaybettiğini düşünüp üzüldüğü ama sonrada iyi ki kaybetmişim dedikleri, saçmasapan çocukça hareketleri ve bilimum aptallıklardan sonra gelinen nokta şudur: Moderatör olmak ister ve aday olur.
Bu süre zarfında forumda oldukça fazla konu açar elinden geleni yapar. Çabaları 2.5 ay , öhm öhm, sonra sonuç verir ve artık yeşildir! Artık troll utkuversus yok. Artık utkuversus var. Foruma değer veren, vaktini mümkün olduğunca ayıran bir utkuversus. Kendisi görevini layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyordur ve mutludur.
Günlerden 1 Ocak 2019, gece saat 2 sularında kendisinin dahi anlam veremediği o salakça hatası yüzünden artık gridir. Önce suçunu kabullenmez, bahaneler uydurur. Nedenini kendi de bilmez. Beyin lazım çünkü, ama bak hala yok onu söyleyeyim. Her neyse konumuza dönelim. Zaten Psikolojik olarak berbat durumdadır ve forumdan uzaklaşmak ister. Ardından hesabını kapatır. 1 gün sonra hatasından dönmek ister ve tüm forum ahalisinden özür diler. Doğru olanı yapıyordu sayın troll :).
1 ay sonra tekrar aday olur, ondan 1 ay sonra ise tekrar yeşildir. Nisan ayına geldiğinde bir yıl önce kendisine emanet edilen bölümün hala moderatörüdür. Tabii kendisinden önce gelen Sayın @Görkem Say'ı es geçersek adamı döverler. Kendisinden çok daha fazla emeği vardır çünkü o bölümde.
Günlerden 6/10/2019 saat gece 12.00. Bu yazıyı yazarken bu forumdaki 1548. gününe girmiştir. Bu 1548 günde kazandığı çok değerli dostları olmuştur. Özellikle @Yeşil Okçu ve @--ProofStriker gibi kadim dostlukların yanında moderasyon ekibi ile de bir aile gibidir. Daha adını sayamadıkları, unuttukları varsa affola.
Bu devam etmekte olan yolculuğumda bana eşlik eden dost, küs, arkadaş; bunun yanında yalancı olduğumu düşünen, düşman olan hiç önemli değil. Hepsine çok teşekkür ediyorum.

İyi Forumlar dilerim.

Abovvv @Death Mark ı unuttum vay benim halime.

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
forum.shiftdelete.net
2015 yılının yaz aylarından beri Utku Cabir'in 4.5 senedir durmadan girdiği yerdir kendileri.
Lan bırak utkuversus işte. Trıvırı ne o öyle Utku Cabir diye nick mi olur. Pc ci utkuversus vardı birde hatırlayan hatırlar.
2018 nisan ayına kadar 3 yıl boyunca Troll üyeliğinde yaşadığı onca macera, kaybettiğini düşünüp üzüldüğü ama sonrada iyi ki kaybetmişim dedikleri, saçmasapan çocukça hareketleri ve bilimum aptallıklardan sonra gelinen nokta şudur: Moderatör olmak ister ve aday olur.
Bu süre zarfında forumda oldukça fazla konu açar elinden geleni yapar. Çabaları 2.5 ay , öhm öhm, sonra sonuç verir ve artık yeşildir! Artık troll utkuversus yok. Artık utkuversus var. Foruma değer veren, vaktini mümkün olduğunca ayıran bir utkuversus. Kendisi görevini layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyordur ve mutludur.
Günlerden 1 Ocak 2019, gece saat 2 sularında kendisinin dahi anlam veremediği o salakça hatası yüzünden artık gridir. Önce suçunu kabullenmez, bahaneler uydurur. Nedenini kendi de bilmez. Beyin lazım çünkü, ama bak hala yok onu söyleyeyim. Her neyse konumuza dönelim. Zaten Psikolojik olarak berbat durumdadır ve forumdan uzaklaşmak ister. Ardından hesabını kapatır. 1 gün sonra hatasından dönmek ister ve tüm forum ahalisinden özür diler. Doğru olanı yapıyordu sayın troll :).
1 ay sonra tekrar aday olur, ondan 1 ay sonra ise tekrar yeşildir. Nisan ayına geldiğinde bir yıl önce kendisine emanet edilen bölümün hala moderatörüdür. Tabii kendisinden önce gelen Sayın @Görkem Say'ı es geçersek adamı döverler. Kendisinden çok daha fazla emeği vardır çünkü o bölümde.
Günlerden 6/10/2019 saat gece 12.00. Bu yazıyı yazarken bu forumdaki 1548. gününe girmiştir. Bu 1548 günde kazandığı çok değerli dostları olmuştur. Özellikle @Yeşil Okçu ve @--ProofStriker gibi kadim dostlukların yanında moderasyon ekibi ile de bir aile gibidir. Daha adını sayamadıkları, unuttukları varsa affola.
Bu devam etmekte olan yolculuğumda bana eşlik eden dost, küs, arkadaş; bunun yanında yalancı olduğumu düşünen, düşman olan hiç önemli değil. Hepsine çok teşekkür ediyorum.

İyi Forumlar dilerim.

Abovvv @Death Mark ı unuttum vay benim halime.
Eline sağlık kardeşim

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Siyasetinizi siyaset bölümünde yapın.
Bir insan hakkında bir şey konuşacaksanız kanıtlar ile konuşun ki kaynak varmış diyelim.
Ölen insanı mezarında rahat bırakın.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Yarından itibaren bu foruma girmeme kararı alıyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Muhtemelen siyasi konular baydi yada hayatinin işini buldu çalışacak gerci bende suan calisiyorum....
1570377837730-899063403.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar