Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
O ısı borusunun üzerindeki pürüzsüz gri şey termal macunu kurumuş hali
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mutlaka alkol bulundurun temizlemek için 2 senelik bilgisayar. Kuruyan yerler de vardı. Mutlaka iyi temizlemek için temizleyici şart

Bakın hdd kilidi kırık hali bunu çekerken dikkatli olun bunu yerine oturtum ama kırık en nihayetinde.

@Görkem Say @bugraatas
Bunu göze alarak işe başlayın

Son düzenleyen moderatör:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Muhabbete bak ya evde elektrik yok apartman otomatiğinin var alttaki kuaforde isiklar yanıyor prizlerde elektrik yok

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Benim Tulpar 19.1'e CM MasterGel Maker Nano uyguladım. Ofis modunda 97-98 olan 9750H 78-79'lara kadar düştü. Turbo mode da yine aynı 95-98 arası geziyor. Lol'de iki mod arasında rahat 5-10 FPS oynuyor ama kimin umrunda ki. Ne gerek var 10 metrekarelik odada 2. Kalorifer peteğine.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim Tulpar 19.1'e CM MasterGel Maker Nano uyguladım. Ofis modunda 97-98 olan 9750H 78-79'lara kadar düştü. Turbo mode da yine aynı 95-98 arası geziyor. Lol'de iki mod arasında rahat 5-10 FPS oynuyor ama kimin umrunda ki. Ne gerek var 10 metrekarelik odada 2. Kalorifer peteğine.
Turbo mod falan ayarı yok bizde. Tam yüke en güzel soktuğum şey Resolve onda da 30 derece düştü. İşlemci tam yğl gpuya ne kadar yükleniyor bilemem.
Benim aşırı işime yaradı bu sıralar ağır sadece video render yapıyorum o konuda muhteşem oldu.

Monster in termal macun değişimi inanılmaz basit direk karşında. Dell kanser oğlu lander.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bizimki önür boyu garantili çok şükür :cool::cool:. Yanlış sürsek de bir şey olmuyor.
Ömür boyu bakım garantisi, ömür boyu garanti değil.
Yanlışlıkla birşey yanlış sürüp takarsan parasını da alırlar güzel güzel.

Bu bilgisaiayer kaç sene daha düzgün yaşar o a gröe dell alıp almayacağım a karar vereceğim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hadi oradan. Dell XPS al MacBook alacağına.

Yeni modelleri bence gayet başarılı son kullanıcı için konuşursak.
Ben dellin anasına küfür etmedim kaldı birtek adam bana Dell diyor hala.
Video render alıyorum. 74 wh devasa batarya var Dell 7567 içiyor pili. Dell 7577de bazılarına düşük wattlı adaptör verdiler oyunda pil gidiyordu. Değiştirdiler sonradan. Ben macbooklarda pili içtiğini duymadım render sırasında. Çok yüksek olmayan donanımla hızlı render de yapıyorlar. Hafif ince. Servis desen cillop.

Koç sistemden çeken adam çok ben şanslıyım ücretsiz anakart değiştirdiler 2014 öncesi dell servisi yok.

Abi dellin sitesi bile tam Türkçe değil. Bak tekrar ediyorum. Adamların Türkçe sitesi tam Türkçe değil. Ben hayatımda bu kadar büyük firma olup da bu kadar boktan siteye sahip firma görmedim.
Adamlar bizi erkek cinsel organına bile takmıyorlar.

Dell XPS alacağıma, o parayı o rezil donanımlara verip o rezil deneyimi alamam ben. Ses yazılımı bile boktan mikrofonla uğraştırdı durdu. 12 senelik gigabyte anakartlı windows 7 ultimate masaüstü mikrofonu şak diye algılıyor bu Dell algılamıyor. Ne anladım ben o işten isterse uçsun. Bak diyorum maxaudio diye birşey sıçmışlar mikrofon algılamıyor combo jack kendin seçiyorsun seçince bile algılamıyor. Windows 7 algılıyor.

Ben dell xpse o parayı vermem verirsem de dell ile ve dell Windows'u ile uğraşamam bana temiz windows lazım windows un kendisi kanser zaten.

15 bin TL civarından bahsediyorsun ya Lenovo alırım. Asus Pro Artık ucuzu çıkar onu alırım rog duo alırım zephryrus alırım. MacBook Pro alırım. Dell XPS almam aşırı sinir oldum. Çok f/p ürün koymaları lazım. 7567 1050ti iiken aynı fiyata hatta daha pahalıya legion y520 1050idi o yüzden delli aldım. Böyle f/p olmazsa zor.

Bak ben çok hissetmedim ama bu adamlar ısınmıyor algısı oluşsun diye işlemciye drop sokuyor bildiğin. Bildğin droplatıyor işlemciyi hem de 73 derecede. Ulan 73 derece ne? Ne anladım ben bu işten Laptop için 100 derece yeri geliyor nornal oluyor. Millet çok küfür etti oyun oynayanlar sonra throttle stop kurdum ben ama dediğim gibi hisetmiyordum.

Eskiden çok oyun oynardım artık sadece lol oynuyorum. Onu da bıraktım okul başlayacak pazartesi. Video render alacağım sadece bu laptop beni 3 sene götürsün yeter gerisine bakacağız ardından çalışırsa yeni bilgisayar almam iyi çalışmazsa Dell almam.

Böyle boktan kasa mı olur küfür serbest olsa şu yazının %20si küfürü

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Aralarında konuşursalar sorun çıkar.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
FTWD'nin oturup dokuz bölümünü üşenmeden izledim ve misyon tamam şimdi zıbarabilirim rahatça...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bu Türk Telekom mobil de internet hızlarını mı düşürdü bana mı öyle geliyor?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İstanbulda depremi hisseden oldu mu? Birden salladı durdu.
Edit: Büyüklüğü 4.7 olarak kayda geçmiş.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
51
2007 den kalma mesaj var la :)

Şükür büyük bir deprem değilmiş ben vanda yaşıyorum Van depremi aklamı geliyor en küçük bir sarsıntıda kaçasım geliyor tabi 7.2 zor

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Huawei HG255S çıldırdı yine. 2 yılda 5. bozulan modem oldu herhalde. Birde huawei markasını övenler var... Tamam yenilikçi çalışmalar olabilir ama uzun ömürlü mü ? Tabii ki hayır.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
forumda uzun zamandır takılmıyorum, sebebini fark ettim.
hakkialkan insta follow. :)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Ara sıra kapatmak gerekiyor. Bazen ısınıyor benimkisi. Modeline bakmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...