Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Merhabalar forum ahalisi nasılsınız iyisinizdir inşallah uzun süredir zenfone3 cihazımla servisle uğraştığım için yoktum sonunda davalık olacaz sanırım.Dün de ufak araştırmalar sonucu samsung a30 aldım ilerleyen zamanlarda deneyimlerimi aktarırım tâbi isteyene iyi forumlar herkese ?
Hoş geldin.
Umarım ZenFone 3 cihazında yaşadığın problemi iyi bir şekilde sonuçlandırırsın.
Yeni cihazın da hayırlı olsun, tabii ki geri bildirimlerini okumak isteriz, iyi forumlar. :)

Reaksiyon puanı
2,554
Hoş geldin.
Umarım ZenFone 3 cihazında yaşadığın problemi iyi bir şekilde sonuçlandırırsın.
Yeni cihazın da hayırlı olsun, tabii ki geri bildirimlerini okumak isteriz, iyi forumlar. :)
Hosbulduk zenfone için memlekete dönünce tüketici hakem kuruluna başvuru yapacağım aklınızda bulunsun asus zenfone telefon alırsanız kendi bayileri olmadığı için değişim iade hakkınız olsa bile size cihaz yollamıyorlar aldığınız yer veriyor oda bir sıkıntı çıkarmasa benim aldığım yer n11di satıcı 1 yıldır aktif satış yapmıyor diye n11 de yardımcı olamadı iademi yapmadılar sorunlu cihazımı da asus servisi imha etmiş.A30a gelirsek ben ekranını beğendim kulaklığım baya kötü olduğu için ses testi yapamadım oyun oynamadığım için oyun da kurmadım klavyesini beğenmedim tasarımı kamerası çok güzel always on özelliği benim en sevdiğim özeliği samsung un m20 sırf bu yüzden almadım elde duruşu çok iyi ben ince kılıf taktım kırılmaz cam en iyisinden harika oldu cihaz.Pili de sabah 6.30da 100dü şuan yazarken %47 fakat yoğun çalıştığım için çok kullanmadım orta güç tasarrufu modunda kullanıyorum always on her zaman açık mobil veri de hep acıktı telefonu gören hayran kalıyor ilginç bir şekilde bende memnun kaldım açıkçası ilk izlenimler bu şekilde iyi forumlar ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Senin sinek gibi ben belana atlayayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

9900 note 10 plus
6600 s10 plus. Cidden bu fiyata çıkan her cihaz gözümde çöp.
Telefon için max sınır 4500 bence artık.

Garantisiz OP7 Pro için o da.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu turkcell dalga mı geçiyor benle anlamadım.
Arkadaş bayiye gittim kağıt imzaladım superbox alıcam diye 2 gün oldu gelen olmadı aradım superonlinei başvuru yapılmamış dediler başvuru yapın dedim 15 saat oldu randevu için saat soran olmadı.

7680FPS ilginç.

Son düzenleyen moderatör:

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
laptopumdaki m2 ssd yuvası için 970 evo plus düşünüyordum fakat Corsair 960 GB MP510 aklımı çeldi şu anda. acaba iyi bir alternatif mi? alınır mı?

bugraatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Dell'e karşı başlattığım savaşı ben kazanacağım. Tüm forumlara da gurur tablosu olarak yazacağım. Buğra demişti, dersiniz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Son bir yıl içinde ben bu klibi aynen yaşadım mı ne oldu şimdi...

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Falan filan...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Atmış olduğun video için demiştim.
Ha Tayyip'in videosu.
Ben onu o malum amaçla atmamştım genel amaçla atmıştım da neyse artık uçmuş. :D :D

Superbox geldi. Çöpten de olsa bir videosun çektim bilgi olarak övünmek gibi olmasın bence bilgi var ama şu görüntü ses işini halletmem lazım.

Elimdekilerle bir iş olur da işte para harcamaya yer arıyorum. Daha çok emek harcamam lazım.

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Merhaba forum sakinleri, ininal kart kullanan arkadaşlar bir duyurum var. Artık eski gri kartlar kapandı, eğer kendin yeni kartı hesabına eklemediysen otomatik olarak ininal tarafından sana Visa sanal kart oluşturuldu. Ben bunu tesadüfen fark ettim. Baktım içine 7 TL hediye de yüklenmiş, Şok’tan gidip kendime kart alacağım bu parayla, çünkü fiziksel kartla nakit de çekebiliyorsun. Benim gibi şaşkın balığa dönenler için buraya bırakayım dedim.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Uzun yollar, müzik ve forum. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hdd girişini bozdum iyi bok yedim.kaldık 128gb ssd ile daha o kapağı açanın müsait yerini delik deşik etsinler.
Herhangi bir sıkıntı oldu mu montajı tamamladıktan sonra?
Aha yukarıda. Hdd girişini kilidini kırdım şimdi temas ettiremiuotum. Boot etiremedim laptopu sıfırladım diye uzar gider liste.

Hdd çalışıyor başka pcde denedim muhtemelen kablı çalışmıyor gşvç veya temas ettşrwmiytoeum ben

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hangi macunu kullandın? Sıcaklıkta gözle görülür bir değişiklik oldu mu?
Artrict Mx4 sıcaklıkları şuan test ediyorum.

Tsbench tam yükden işlemci 70i geçmiyor.
Ama Resolve ile test yapacapim. Asıl test video render kısmında. Orada çok test yaptım macun dan önce

@Görkem Say 29-32 derecelik düşüş var video render de.

Evet 29-32 yanlış okumuyorsun.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Maşallah. Bence senin termal macun fabrika çıkışlı az sürülmüş yoksa bu kadar etki etmez normal şartlarda.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Maşallah. Bence senin termal macun fabrika çıkışlı az sürülmüş yoksa bu kadar etki etmez normal şartlarda.
Çok sürülmüş bir de ısı borusuna kurumuş ama dağılmış. İşlemcinin kenarlarına dağılmış.

Benim anakart değişti sanırım Dell tam bilgi de vermedi. 1 sene önce taktım prize gittim. Bir baktım sıkıntı oluşmuş aman işte.

Gönderdim servis raparıbda ana kart değişimi falan yazıyordu. Aman neyse işte.

Dell in kendi fabrika çıkışlı termal macunu dandik ötesi dandik oğlu dandik zaten. İlkk halinin bike altına indi sıcaklık olarak sanırım. Gibi gibi işte

Yav düştü işte sıcaklık bu sıralar uzun yazı yazınca içime gıcık giriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...