Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Daha önce söylemiş miydim bilmiyorum:

Neşet ERTAŞ varsa Neşet ERTAŞ dinlenir. :)

1- Zülüf Dökülmüş Yüze
2- Neredesin Sen?
3- Leylam
.
.
.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sesin video dan daha çok titremiş. Az daha rahat ol. Sen koskoca Murat Burçsun...
Bunu pek becerebileceğimi sanmıyorum. Toplum fobim vardı daha düne kadar ki hala var samimi olmadığım tanımadığım insanlara karşı.
Çok çok akıcı konuşur takır takır giderdim son 2 senedir akıclığımı da kaybettim bazen ciddi derecede tıkanıyorum kelime bulamıyorum.
Eskiden konuşurken yazı yazarkenki cümle kuruşumdan daha hızlı cümle kurardım şimdi iş tam tersine döndü.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Çoğu popçunun kullandigi ses yazilimlari var karga seslerini bulbul yapiyorlar canli okuyamiyorlar sonra Led Zeppelin' e bagliyorlar...

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Şimdi diğer videolarınıda izledimde sen iyisimi youtube camiasını rahat bırak. Onlar kendi yollarından gitsin sen ne bileyim blog falan yaz:D
Blog bitik. Youtube da olduğu kadar artık yapacak birşey yok. Maksat zaman geçsin olacağa benzemiyor zaten.

Bakalım gelişecek miyiz bu konuda?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Crackli neden kullanmıyorsun. Sen öğrenci adamsın John Warnock amca seni affeder muhtemelen...
Adobe Premiere'den hoşlanmıyorum gibi. Davinci Resolve'yi daha başarılı buluyorum.

Dediğim gibi video editleri olduğu kadar şuan iyi olmadığını ben de kabul ediyorum fakat zamanla olursa olur. Bundan önce video edit hiç yapmadım.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ben yıtıbırken edit için camtasia kullanıyordum. Her şey var içinde. Bana bayağı bayağı yetiyordu. Görseller de ps cc2018 ile.
Tabii ki korsan canıım. Öğrenci adamım ben.:p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben yıtıbırken edit için camtasia kullanıyordum. Her şey var içinde. Bana bayağı bayağı yetiyordu. Görseller de ps cc2018 ile.
Tabii ki korsan canıım. Öğrenci adamım ben.:p
Görseller genelde paint ile editler dediğim gibi resolve, ses audacity.

Resolve'u iyi kullanan bence FCPX, Premiere, Vegas PRO tanımaz gibi geliyor. Bu kadar detaylı programın ücretsiz olması büyük bir fırsat.

Resolve için de düşük kalite materyallerde ne kadar ,o kadar da iyi çalışmayacak olsa da bir renk düzenleme sekmesi ve ses için çok kapsamlı bir bölüm var. Esaasen renk düzenleme programı resolve kurgu sonradan 12 sürümü ile eklendi diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

Sıkıntı ingilizce olması. İngilizce anlıyorum hallediyorum ama Türkçe dışında istisnaları bir kenara koyarsak hiçbirşeyi sevmiyorum. O bile başlı başına beni sinir ediyor.

Camtasia watermark eklediği için kullanmam öyle hatırlıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resolve'a az biraz hakim sayılırım ama emek istiyor ve ben o emeği verecek isteğe sahip değilim. Dün 2 dakikalık videoyu 3 saatte hazırladım sallana sallana.

Bir de benim güzel bir konu bulmam lazım benim yaptığım içerik izlenmesi az olan bir içerik. Fakat izlensin diye şaklabanlık YAPMAM. YAPAMAM.

En tiksindiğim şey ciddiyetsizlik ve laubalilik. Merhaba arkadaşlar diye videoya başlarken bile bazen içim gıcıklanıyor başka bir giriş bulsam mı diye.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Börtü böceği çek evden uzaklaşmana gerek yok ağaçlik alan bul yeter....

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
bu günlerde çoğaldı,ne demek istedim,anladınız siz onu:)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Opera Kullanmaya başladım deneme yapıyorum bakalım Chrome'un yerini alabilecekmi .:D

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
2016da telefon almak için kaydolduğum forumda hala telefon alamamış olmam da ayrı bir gariplik ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...