Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,060
damattan-dugun-icin-istenen-altinlarin-listesi_1586420.gif
:):):)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hayırlısı bakalım zaman sıkıntım dan dolayı görevi bırakmak için by efsane ile görüştüm. Bir mani keder sıkıntı olmaz ise görevi bırakacağım

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,060
Hayırlısı bakalım zaman sıkıntım dan dolayı görevi bırakmak için by efsane ile görüştüm. Bir mani keder sıkıntı olmaz ise görevi bırakacağım
ALLAH c.c. her şeyin hayırlısını versin,zaman paradan,her şeyden daha değerlidir,servisi kaçırmamak lazım

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Belki yine yetmezdi ama ahhh şu günler 25 saat olsa...
...bir de sorumluluk olunca, insan köşeye sıkışmış gibi hissediyor (en azından ben öyle bir zamanda bırakmak durumunda kalmıştım) yine de buralardayım.
Hayırlısı ne ise o olsun.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu konuya 892 mesaj göndermişim. :D
Moderatörlük gönüllü bir sorumluluk olduğu için her ya da geç bir gün o sorumluluk ağır gelmeye başlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bazenleri şükretmekde gerekiyor ama. Şuan en kötü dünyanın en iyi 20. ekonomisiyiz ve arkamızda en az 120 ülke var. Tabi bu tablo iyi bir ekonomimiz olduğunu göstermez ancak bunun yerine net bir şekilde dünyanın durumunun çok kötü olduğunu gösterir...

Ara sıra şükür gerçekten gerekli...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir saat az uyuyunca 25 iki saat az uyuyunca gün 26 saat gibi oluyor...
Şükretmek mi? Neye şükredeceğim?
Birileri hakkın aranmaması için şükretmeyi öğretiyor bize.
Bu ülke insanı tepki göstermiyor uyuşturulmuş ve kandırılmış. Biz dünyanın en iyi 20. ekonomisi değiliz. Çökmemiz an meselesi. Savaş çıksa ordunu besleyemezsin. Tarım bitirildi.

Okusun herkes.

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sağlık raporu alamadım ehliyet için göz doktoruna sevk etti. :(

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Sağlık raporu alamadım ehliyet için göz doktoruna sevk etti. :(
Ehliyet için gözlük takmam gerekiyormuş. Doktorum;
" Gözlük yada lens yazıyorum. Çevirme olduğu zaman gözlüğün yoksa lens var diyebilirsin." demişti. Aklınızda bulunsun.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
" Gözlük yada lens yazıyorum. Çevirme olduğu zaman gözlüğün yoksa lens var diyebilirsin." demişti. Aklınızda bulunsun.

Ya en küçük yazıları okuyamadım puslu gördüm test de bakalım uzman doktor ne diyecek.:)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Bir de piskoloğa gönderiyorlar. Sıra beklerken oradaki piskopatların etkisinde kalırım sandım. Kadının biri her sıra geldiğinde önce içeri dalıp, koltuğa oturuyordu. Korktuğum gibi aynısını banada yaptı. İşi doktora bıraktım, hiç karışmadım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yani yalan söyle gözlüksüz yola çık insanlaerın hayatını tehlikeye at ama cezadan kurtul demiş.
Böyle doktorların böyle denetçilerin hepsini sürüm sürüm süründürmeli. İfşa edip o işten men edilmeli.
Bu ülkede cezalarda caydırıcılık olsaydı kimse böyle şeylere cesaret edemezdi.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,060
neşe-i muhabbet lazımdır aslında pazarları,keyfimizi bozana da meşe-i muhabbet odunu lazımdır
neşemize bakalım ;):):)
73069

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Dün öğle saatlerinde İstanbul Acıbadem'deki Akasya AVM'de açılan Mi Store mağazasına gittim. Gitmemin sebebi ise yapılan yarışmalar ve verilen hediyeler.

AVM'ye saat 13:00 civarı geldim ve Mi Store'un önünü görünce baya şaşırdım. Çok uzun bir kuyruk vardı. Bir süre kuyruktan bağımsız olarak mağazanın çevresinde durdum ve olanları izledim. O sırada Hakkı Alkan abimizi gördüm. Benim pek tanımadığım bir sosyal medya fenomeniyle konuşuyordu. Sonra birkaç kişiyle beraber mağazadan ayrıldı.

Madem o kadar gelmişim, mağazaya girebileyim dedim ve kuyruğa dahil oldum. Kuyrukta beklerken cosplay olan Melodi Kızılgün'ü gördüm. Tişört dağıtıyordu.

Birkaç saat bekleyişin ardından mağazaya girebildim. Mağazada ürünleri inceledim. Her saat başı yapılan yarışma için mağazanın içerisinde bekledim. Sonradan şöyle bir duyuru yapıldı. Bu seferki yarışma sıradakilere özel olacak dedi. Şansıma mağazadaydım. Kuyruğa dahil olsam soruyu duyamayacaktım veya kuyruğa kaynak yapsaydım ister istemez haksızlık olacaktı ve yakışık kalmazdı.

Ben de öylesine mağazanın önünde durdum ve sorulan soruyu Instagram'da cevaplamaya başladım. Nasıl olduysa sürpriz bir şekilde Instagram'daki ismim söylendi. Kendimi gösterdim ama sırada bulunmadığımdan dolayı kabul etmediler. Benden sonraki birkaç kişi de kabul edilmedi. Başka kişinin ismi söylenince sırada bulunduğunu kanıtladı ve Xiaomi Redmi Note 5 telefonunu kazandı. Kendisini tebrik ederim. İyi günlerde kullansın.

Kulaklarım pek iyi duymaz, sırada olsaydım soruyu duyamazdım zaten.

Yine bir şansımı denemek istedim ve bir saat sonraki yarışmayı bekledim. Bu sefer sıradaydım ve mağazanın tam karşısında bir yerde duruyorum. Sıradaki soruyu duyabildim ama hızlı bir şekilde cevaplayamadım. Sonra AVM'den ayrıldım.

Güzel bir macera oldu benim için. Telefonu kaçırdım diye pek de üzülmedim. Benim de orta seviye bir telefon var, sorunsuz kullanıyorum. Telefonu kazansaydım farklı bir deneyim olurdu benim için. Gerçekten telefona ihtiyacı olan kişiler hediyeyi kazandıysa daha güzel olur.

Nasip değilmiş. ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu kadar beyin yoksunu bir oyuncu kitlesi olamaz. Olamaz ya. Beyin denen şey uğramamış.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,060
73138

Çekilin kardeşim peşimden!
Bana ne hocam dünya işinden!
Ye, o, ye!.

Dolduruşa gelmem, dolmuşa binmem!
Ecinni gibiyim, harikayım ben!
Ye, o, ye!.

Arabesk, pop-caz alaturka,
Sırtımda yamalı bir hırka,
Yırtık pırtık blue jean,
Haydi gidelim parka!

Eteğim fırfır, hayatım gır gır!
Evde rahat yok, her gün dırdır!
Ye, o, ye!.

Her şeye hazırım, yüreğim fır fır!
Dokunmayın ağlarım zır zır!
Ye, o, ye!.

Arabesk, pop-caz alaturka,
Sırtımda yamalı bir hırka,
Yırtık pırtık blue jean,
Haydi gidelim parka!

Sokağa atarım kendimi birden!
Hürriyetten yanayım, hürriyetten!
Ye, o,…

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kiraz meselesi konuşulmuş. Bundan 7-8 sene önce dedem arkadaşlarından ihracat için ayrılan kirazlardan bir sepet getirmişti.
Allah şahidim yediğim en iyi kirazdı. Kirazlarda pürüz vb şeyler de yoktu. Allah belasını versin ki bu ülkede en çok ezilen yine bu ülke vatandaşı. En çok bedel ödeyip en az hizmet alan biziz bizi bu duruma düşürenlerin Allah bin bir türlü belasını versin belini doğrultmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...