Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Bu hayatta sevmediğim iki şey var
biri kim o denince benim denmesi
ikincisi sınav haftaları
sen nasıl Türksün? Türk dediğin kim o? deyince benim biber közlemem,yermantarım benim demekdir...
kız arkadaş,sevgili,eş uzun boylu ise benim pırasam,devetabanım,enginarım da olabilir...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güzel duyguları öldürdüler. Değerlerin içini oydular. Samimiyet ve masumiyet kalmadı.

Ağlayanımız yok.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Nasa'nın projesine en çok isim yazdıran Türkiye oldu, Amerika'yı 3'e katladık diye övünüyorlar ya...
Başkası adına utanmak bu olsa gerek.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Pubg Lite pişmanlıktır ne hayallerle indirip kurduğum bu oyun ilk başta çok güzeldi ama o dağdan kayıp düşünce dedim ki seni yapanın......
Akşam oldu arkadaşlar gelin oynayalım dedi 3 kişi girdik herkes hazır veriyor liderde hazır veriyor ama başlamıyor buga giriyor oynayacağımız 30 dakika ama 1 saat bu bug yüzüne uğraştık bunu da geçtik 1 saat uğraşıp sonunda başlattık aramayı 3 dakika oyun bulamadı csgo oynayanlar buna alışkın ama mobile oynayanlar pek alışkın değil lite oynamayı düşünenler mobile bırakmasın çok fazla sorunu var 2 3 en fazla 4 ay sonra oynamaya başlayın şimdi girip pişman olmayın bir de silahlar öyle bir sekiyor ki 5 6 mermi atıyorsun uzaya çıkıyor alışması biraz zaman alıyor biz çözdük ama yeni başlayanlar bir de mobile oynayıp lite geçenler noluyo a.. oluyorlar son olarak heyvan gibi bot var ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
PUBG Mobile zaten kolsuzlar için yapılmış bir oyun. Lite şuan beta olduğundan dolayı geliştirilir. Biraz daha zaman alacaktır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok güzel. Bir o kadar da saf. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye serveri kadar çöp bir sever var mıdır acaba. Ne kadar akı kıt velet varsa burda.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
İki nimet vardır ki, insanların çoğu bu nimetleri kullanmakta aldanmıştır: Sıhhat ve boş vakit.” Buhârî, Rikak 1. Ayrıca bk. Tirmizî, Zühd 1; İbni Mâce, Zühd 15

İnsanların çoğu salak. Bu kişileri görmek beni delirtiyor.
İnsanların çoğu yalancı. :D Ama gerçek manada ahlaksız ve yalancı.
Sizi temin ederim kolay kolay olayları dikkate almayan insanların hareketleri umrunda olmayan birisi olarak son zamanlarda öyle insanlar gördüm ki tiksinme ve utanma duygularını bu kadar yoğun yaşamamıştım. Şerefsizlik ve ahlaksızlık diz boyu.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Nereden düşüyorsun ? Ver elini tutalım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
talihsizlik 3.yü alsalardı düzgün glirdi sd kartı fat32 yapıp denemeliler...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Okul tatil oldu.
Bu yaz
Rafine şeker, un, tuz.
Rafine şekeri bırakacağım.
Tuzu minimize edeceğim.
Unu bırakacağım.
Florürsüz diş macunu bulacağım veya misvaka geçeceğim.
Şampuanı bıraktım. Market sabunlarını da bırakıp doğal sabun arayışına gireceğim.
Kilo vereceğim. En kötü ihtimalle düzenli yürüyüşe başlayacağım.
Sağlık için şart.

Bunu yazarken yine bir tartışmaya malum konuda girdim.
Elbet düşecekler. Kafa üstü çakılmalarını zevkle izleyeceğim. Belki kalas kafalılar anlamayacak. Ama onlar da öbür tarafta anlayacak. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
M

Murat Burç

SDN Okuru
Sinirlerimi kontrol edemiyorum. Özellikle birileriyle kıyaslanmaktan ve hiç habersiz hiç bilgisiz tamemen hislere dayalı olarak emeğimin yok sayılmasından hakkımda bilgisiz şunu yapmışsındır etmişsindir denilmesinden nefret ediyorum ve çok sert aniden ve sürekli tepki veriyorum.
Hazmetme, boşverme yeteneğim yok.
Kısaca öfke kontrolüm var. Tavsiyesi olan var mı?

5 yıllık koltuğa değişmesi gerekiyor dedi gelin evinde.
Yazık.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Haftaya tatil lan :D neler yapacam neler her oyunu oynayacam üstüne bida oynayacam sonra hafta bitecek pazartesi olacak ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...