Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Kmurat sen bide bana sor her yıl valla bıktım yakacam sonunda 2 tarla topla topla bitmiyor bide ters yerlerdeler biri bitiyor diğeri anasının nikahında
bide çok ağır yük taşıdım 18 yaşımda belim ağrımaya başladı her gün eğilmekte zorluk çekiyorum.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Memur RP si olmasın artık şu forumda bıktım herkes kendini memur sanıyor müdürüyle konuşuyor sanki burası özgür bir forum ve herkes kendi gibi olmalı birinin verdiği kurallar üzerinden yönetilmemeli tabi küfür argo olamadan ama memur RP si yapmaya da gerek yok bence!!! ?

Yapanlar belli yapmayanlar ne alaka demesin.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Sıkıntı yazdığım gibi herkes kendini memur sanıyor konuşmalar beni çok sinir ediyor neden bu kadar kasıyorlar kendilerini herkes kendi gibi olsun daha iyi ve daha eğlenceli olur ve forumda yoğunluk olur diye düşünüyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu forum içerisinde herkes kendi olduğunu düşünüyorum. Farklı forum sitelerinin dayatmış olduğu kurallar gereği kullanıcılar birer dilekçe doldurur gibi post girişi yapıyorlar. Biz bu kadar katı kurallar içerisinde olmadık. Gerçi onlarında kurallarının bir gereği olduğunu düşünüyorum.

Bazı durumlarda bizlerde kurallarımızın dışına çıkıyoruz, çıkmıyoruz değil. Elimizden geldiğince sizlere özveri ile yaklaşmaya çalışıyoruz. Ben kendimden örnek vermek istiyorum; şuana kadar farklı bir kişiliğe bürünmedim. Kayıt olduğum günden bugüne her zaman kendim oldum. ?

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
:D bende kendimi bozmamaya çalışıyorum o yüzden bazen gergin anlar yaşanıyor ama herkes yanlış düşünce içerisinde yazdıklarını okuyorum karşısındaki müdür gibi davranıyor karşıdaki de buna müdürü gibi davranıyor ve ben farklı yazdığım için sıkıntı çıkıyor adapte olmak zor.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Yaş mı ? yapanların %76 sı -15
Kardeşimden biliyorum cumhur başkanına yazı yazıyor sanki xD

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Olabilir. Yaptıkları şey doğru ama bu kadar kasmasalar kendilerini daha iyi olur.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yaş ortalaması ne olursa olsun hepsi bizimdir. Hiç bir zaman yaş ortalamasını baz alarak davranmamalıyız. :)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Haklısın abi.

Bende seviyorum.....................................
69770
.............................................. ??

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554
Ah be şu bime keşke askerden önce alsalardı bari askerde kalırdım en azından para toplardım bim hem askerlikten zor hem maaşı düşük.Güzel yemek veren açık ev hapsi = bim daha güzel özetlenemez herhalde.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen Sanaii de bir Oto tamirhanesinde çıraklık yapmamışsın. İnşaat'ta tuğla taşımamışsın. Tuğla Fabrikasında Kamyon yüklememişsin. Fındık bahçesinde Fındık toplamamışsın. Seninkisi avare kalmaktan sıkılmak. Ordu'da Fındık bahçelerini temizlemeye eleman bulamıyorlar. Git oralara biraz ufkun açılsın. (Günlük 100,- Tl + öğlen yemeği veriyorlar)
Sizin bu her zaman kötüyü görme huyunuzdan bıktım usandım.
Klasik malum parti destekçisi kafası.
Daha iyisini isteyen adama daha kötüsünü gösterip yıldırma hakkınız yok.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Ramazan bayramı yaklaşıyor ve en çok ramazanın neyini seviyorum biliyor musunuz RAMAZAN ŞERBETİNİ ???

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Forumda bir sürü konu açılıyor her gün. Ben konu başlığının en azından konu içeriği hakkında ufak da olsa bilgi vermesi gerektiğini düşünüyorum. Ama konu başlıkları öyle açılıyor ki, ne bakasım geliyor ne okuyasım. Mesela:

"Çok acil bakar mısınız?"
"Honor play"
"Hangisi?"

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Direk konuyu başlığa yazsınlar?
Olay başlıkta olmadığı için başlığa odaklanılmıyor.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Söz konusu sorunlar ile sürekli karşılaşıyoruz, aslında bu tarz konu başlıkları açıldığında cezai işlem uygulanması gerekiyor ancak bizler esnek davranarak cezai işlem uygulamadan konu başlığını uygun hale çevirerek tekrar düzenlemek zorunda kalıyoruz. Bizler için mesai harcama konusunu teşkil ediyor.

Sonuçta yönetim olarak hepimizin özel bir mesai harcadığı bir iş yeri var, oradan istifade ederek forum içerisinde bu tarz konular hakkında burada mesai harcıyoruz. Bizleri de düşünmelerini rica ediyoruz ancak bu konuda hiç bir zaman gelişme olmuyor.

Kader diyelim, bizler sizler için varız.. :)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Bunun bir kuralı olmamalı isteyen istediğini yazmalı cıvıtmadan. Olay başlıkta olmadığı için önemsiz geliyor bana.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bunun bir kuralı olmamalı isteyen istediğini yazmalı cıvıtmadan. Olay başlıkta olmadığı için önemsiz geliyor bana.
Üyelerimizi bu konu üzerinde sürekli uyarmalar yapıyoruz. Açılmış olan bir konu eğer başlık üzerinde değer taşımıyor ise o başlık hiç bir zaman ilgi görmüyor. Başlık bir konunun başlangıcıdır, eğer açıklama girilmez ise hiç bir zaman ilgi görmeyecektir.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Daha iyisini istemeden önce daha kötülerine bak ki şükretmeyi öğren!!!
Parti düşüncemize de laf söyleme hakkın yok sen kimsin!!!
Bugün gelen zamları eleştirmeyip aç değiliz diye şükredersen yarın aç kalırsın. Her insanın kaliteli yaşamaya hakkı var, şükredersin ama daha kaliteli bir hayatı da istersin.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Orası farklı orada haklısın Türkiye'nin durumu ortada hem kaliteli yaşama hakkı olan isteyen önce çalışır hak eder öyle hakkı olur oturup televizyon izlemeyle olmaz öyle dava yok.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Keske calistigimizda hakkedilen verilse.
Keşke verilse ama burası Türkiye burda ortam böyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İş yerindeki yazıcı yavaş yazdırmaya başladı nasıl hızlandırabilirim 10 dakikalık işi yarım saatte yapıyorum :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...