Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
3.80 civarındayken bile çok yüksek geliyordu bana, şimdi ise nedense normal bir durummuş gibi geliyor. Kurbağa ve su misali. :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Şu hayatta cahil olucaksın. Hatta ben aylar önce seçime kadar dolar 4.82 i bile olabilir dediğimde bana '' beni dolar ilgilendirmez, ben dolarla alışveriş yapmıyorum'' diyenler kadar cahil mutluluğu istiyorum. Şöyle hafiften bir hissedip geri dönerim eskiye.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu hayatta cahil olucaksın. Hatta ben aylar önce seçime kadar dolar 4.82 i bile olabilir dediğimde bana '' beni dolar ilgilendirmez, ben dolarla alışveriş yapmıyorum'' diyenler kadar cahil mutluluğu istiyorum. Şöyle hafiften bir hissedip geri dönerim eskiye.
Hakikaten banane dolardan diyorlar. Anlatmaya çalışıyorum herşey ithal diyorum he he diyor.
Hakikaten ben de istiyorum cahil mutluluğu. Fakat öbür tarafta vatandaşlarının mahvolmasina sebebiyet verecek olaylar cereyan ederken sen neredeydin diye sorulmasından korkmuyor değilim.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bir şey söyleyeyim mi ?
Şu saatten sonra boşuna tartışırız. Ben artık ümidimi kestim.

Eğitim bitti. Üretim bitti. Dolar pusuya yatmış bekliyor, ülkede hafif bir çalkantı olsa da fırlasam diye.

Bazı tek haneliler de hala din adı altında güdülsün. Şu gerçek enflasyon değerleri bir gün yüzüne çıksın da... Benimki de laf yani, dolar 4.92 olunca dış mihrak diyen adam ne bilsin bunları.

Neyse geleceğini düşünen beynine yatırım yapsın.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
shiftdelete forum da tarihin tozlu raflarında yerini almak üzere sanırım :confused: Açılan başlıklara bakınca üzülüyorum gerçekten.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
9 aydır sevip açılırsam dostluğunu kaybederim diyip pek bi yol katedememem ve onun başka erkeklerle konuşmasını uzaktan izlemem..
Aaa ben :D Sanırım daha önce hiç bir kıza içini dökmedin. İlk seferde aşırı zor ve imkansız gibi geliyor. Ama bir kere açılınca sonradan kolay geliyor.

Benim de vardı böyle biri. 8 ay sadece gittim yanına konuştum ettim ama hiç duygularımı söylemedim. Bir gün yaz ayı (geçen sene) bir daha görüşmeyiz zaten diyerek arkadaşlarında gazıyla yazdım. Arkadaş olarak görüyorum vs dedi. İyi dedim kapattım konuyu :D Tabi ondan önce baya sigara vs ergen havaları.

Aylar sonra eski sınıf arkadaşımla bir şey üzerinden muhabbetimiz başladı. Yani muhabbetimiz vardı ama baya sıkı fıkı başladı. Ben ondan önce hala tabi eski kızı düşünüyordum aşık olduğum için değil elde etme isteği o. Muhabbetim başlayan kıza karşı 3 hafta sonra felan gönlüm kaydı ama tam da kafadar biriydi. Bir gün üstüne uzuunn uzun düşünmeden sadece müsait olunca yaz diyerek ve yazdığında o an düşünerek içimi döktüm. Maşallah diyelim 5 aydır çıkıyoruz :)

Bundan ne sonuç çıkarmalısın biliyor musun? Bazen kendini aşık zannediyorsun ya, aslında o aşk değil elde etme isteği oluyor. Kafaniz çok az uyuşuyordur, muhabbet edecek konu bile bulamazsınız belki ama sen ona aşık sanarsın kendini. Aşık olduğun kişi karşına bir anda çıkar, fırsatı değerlendiremezsen aynı hızla gider. Şansını dene olur mu olmaz mı bilmem. Zaten bir kere içini dökünce devamı geliyor :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
KHK ile ihraç edilen(işinden atılan) yalakaları görünce mutlu oluyorum. :D Onlar, Masum oldukları halde biat etmedikleri için FETÖ'cü damgası yiyip atilanlar ve ailelerine acimamisti. Allah'ın adaleti işliyor işlemeye devam edecek. :D

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Cahillik mutluluktur keyfi bir al geri dönmezsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet o kadar cahil konuşmasının üzerine yeni bir haber okudum.
Türkiye cehalet endeksine göre 9. sırada

https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/cehalet-endeksinde-dokuzuncu-siradayiz-2514563/amp/

Ya çıldırıcam suudi arabistandanda öndeyiz cahillikle.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...