Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Konunun adı "Söyle Rahatla", ben de söyleyerek rahatlıyorum: "Türkiye kaybetti". İnşallah yanılırım, hayırlı uğurlu olsun.
Seçim meselesini diyorsan evet yanılıyorsun kanka :)
Ekli dosyayı görüntüle 43556
Bu televizyondaki programlar ne iş o zaman hocam? Televizyon kanalları, Anadolu Ajansı yüzünden yalan haber mi yapıyor? Ya çok şey dönüyor zaten de, o konulara girmek istemiyorum şimdi. "Yenilgiye kılıf"çılarla uğraşamam.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Son kez söylüyorum sevinecekseniz gidin eve parka bahçenize bir yere silah sıkmayın sizin yüzünüzden insanlar ölüyor hayvanlar ölüyor çocuklar korkuyor uyuyamıyor doğarken beynini bırakmış grubu sonunuz inşallah o mermileri yerken olur gerci daha teknoloji kullanamayan haberdar olmayan adam teknoloji forumundan mesaj yazıyorsun ya neyse

Reaksiyon puanı
923
Bu televizyondaki programlar ne iş o zaman hocam? Televizyon kanalları, Anadolu Ajansı yüzünden yalan haber mi yapıyor? Ya çok şey dönüyor zaten de, o konulara girmek istemiyorum şimdi. "Yenilgiye kılıf"çılarla uğraşamam.
Anadolu Ajansı manipülasyon yapıyor. Erdoğan'ın oyları gittikçe düşüyor, seçimin bitip kesin sonuçların açıklanmasını beklemeliyiz.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Anadolu Ajansı manipülasyon yapıyor. Erdoğan'ın oyları gittikçe düşüyor, seçimin bitip kesin sonuçların açıklanmasını beklemeliyiz.
Pek fark edeceğini sanmıyorum, öyle ya da böyle seçimin galibi belli gibi. Keşke bir mucize olsa ama bize "ülkemize hayırlı olsun" demekten başka bir şey düşmüyor hayırlı olmayacağını düşünmemize rağmen. Hayırlısı, hayırlısı...

Reaksiyon puanı
923
Pek fark edeceğini sanmıyorum, öyle ya da böyle seçimin galibi belli gibi. Keşke bir mucize olsa ama bize "ülkemize hayırlı olsun" demekten başka bir şey düşmüyor hayırlı olmayacağını düşünmemize rağmen. Hayırlısı, hayırlısı...
Seçim ikinci tura kalabilir. Hayırlısı...

Reaksiyon puanı
5,172

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Konunun adı "Söyle Rahatla", ben de söyleyerek rahatlıyorum: "Türkiye kaybetti". İnşallah yanılırım, hayırlı uğurlu olsun.
Seçim meselesini diyorsan evet yanılıyorsun kanka :)
Ekli dosyayı görüntüle 43556

Nedense hiç şaşırmadım, her zamanki gibi algı oluşturuyorlar. Bir kere de RTE başlasa ya %30'dan, %40'tan. Medyamız keşke biraz tarafsız olsa.

"Bana vicdansız bir medya temin et; sana bilinçsiz bir halk sunayım."

-Joseph Goebbels

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Neyse bugünü de kazasız belasız atlattık. :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Eğer Rte seçilseydi balkon değil çatı konuşması yapardı.

İptal ettiğine göre burnuma gelen kötü kokular var. Ysk dan 7 istifa gelmiş haberleri var ne derece doğru buda ayrı bir muamma

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Şu troll hesapları banlayın artık, o kadar bariz ki birisine ait birçok hesap olduğu ama nedense bir müdahaleniz olmadı. Bu gerizekalılar (hakaret içermiyor, harbiden zekası geri bunların ki böyle işlerle uğraşıyorlar) kanser etti beni, mesaj yazamıyorum bunlarla muhatap olmamak için.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu troll hesapları banlayın artık, o kadar bariz ki birisine ait birçok hesap olduğu ama nedense bir müdahaleniz olmadı. Bu gerizekalılar (hakaret içermiyor, harbiden zekası geri bunların ki böyle işlerle uğraşıyorlar) kanser etti beni, mesaj yazamıyorum bunlarla muhatap olmamak için.
Yöneticilerin kimin tarafında olduğu belli. Çok çok önceden anlamıştım da tekrar tekrar şans vermiştim bu forumda adalet yok.
Bir yönetici kalkıpta bu yorumumu cevaplamasın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Vakit Kalkanma, istikrar şaha kalkma vaktiymiş. Allah aşkına sizi 16 senede kim engelledi. 2017'deki, 1.25 olan dolar nasıl 4.5 oldu?

İnce, yok Kemal Kılıçdaroğlu yok, Meral Akşener yok. Temel Karamollaoğlu basit bir açıklama yaptı kaçtı.
Ne oldu acaba? Bu bir kaybın eseri değil.

Allah'ım ben bu seçimde kul hakkı yiyenlere hakkımı helal etmiyorum. Sen en iyisini bilirsin. Onları sana havale ediyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Kader konusunda aklım çok karışırdı ama şimdi çok daha iyi anlıyorum. Türkiye kendi kaderini kendisi belirledi, fizikçi yerine kekçiyi seçti. Türkiye için hayırlısı olsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Allah'ım hakettiklerini hem dünyada hem ahirette ver. İyilikse iyilik kötülükse kötülük.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Bugün 12'de basın toplantısı düzenleyecek bir şeyler döndüğü bariz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bugün 12'de basın toplantısı düzenleyecek bir şeyler döndüğü bariz
Temel Reis açıklama yapmıştı bugün. Yani son 4-5 saat içinde sesi çıkan TEK muhalefet lideri. Şuan bir şey olsa. Çıksa şu pozu verse Muharrem İnce yerine. Vatandaşlarım yürüyün gidiyoruz YSK'ya dese ne güzel olur ama hayaller hayaller...
1529885026353.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
Birşeyler oluyor.

Aklımda yankılanıyor o sözler
Belgrad ormanındakiler neler?

Reaksiyon puanı
923
YSK' da 7 kişi istifa etti.
Resmi açıklama yapılmadan Erdoğan kazanmış gösterildi.
Fox ve Halk TV yayını kesti.
Erdoğan zafer konuşmasını erteledi.
Muharrem İnce sadece bir mesajla kaybettik açıklaması yaptı.
Erdoğan ve İnce aynı anda tweet attı.
AA İncenin "saat 12 de açıklama yapacağım" tweetini 5 dakika önceden bildi ve paylaştı.
Erdoğan bir var bir yok.
Muharrem ince, Akşener ve Kılıçdaroğlu nerede ?
Neden silah sesleri duyuluyor ?
Binali neden zarf yalıyor ?
Noluyo beyler ? Herşey bi anda garipleşti kimse ortada yok:confused:

M

Murat Burç

SDN Okuru
YSK' da 7 kişi istifa etti.
Resmi açıklama yapılmadan Erdoğan kazanmış gösterildi.
Fox ve Halk TV yayını kesti.
Erdoğan zafer konuşmasını erteledi.
Muharrem İnce sadece bir mesajla kaybettik açıklaması yaptı.
Erdoğan ve İnce aynı anda tweet attı.
AA İncenin "saat 12 de açıklama yapacağım" tweetini 5 dakika önceden bildi ve paylaştı.
Erdoğan bir var bir yok.
Muharrem ince, Akşener ve Kılıçdaroğlu nerede ?
Neden silah sesleri duyuluyor ?
Binali neden zarf yalıyor ?
Noluyo beyler ? Herşey bi anda garipleşti kimse ortada yok:confused:
Anlamak isteyen anlar.

Mobeselerdan bazıları kapalı
Ekli dosyayı görüntüle 43591

Sabah ezanı erken mi okundu bana mı öyle geliyor. Noluyor lan?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Seçimden dolayı olsun olmasın daha önceden tartışalım tartışmayalım beni seven sevmeyen nefret eden herkese teşekkür ederim.Benimle bu forumu paylaştınız guzel konularımız oldu insanlara yardımcı olduk sevindik mutlu olduk sohbet ettik güldük neşelendik şehit kavga vb. haberler geldi üzüldük.Yeri geldi ekonomi yeri geldi eğitim yeri geldi ana konu teknoloji tartıştık.Abilerim ablalarım kardeşlerim sevgili üyeler ... Bundan sonra yakın zamanda açtığım WT konusu dışında forumda aktif olmayacağım.Anlayacağınız @Fragger,@eronis diğer üyler ve her ne kadar denese de başaramayan @utkuversus un yolundan gideceğim. Bana çok yardımınız dokundu buradan ve sizden birçok şey öğrendim.Ne yaşanırsa yaşansın ya da ne yazılırsa yazılsın hepinizden razıyım ben hakkımı helal ettim sizde edin.Yarın itibariyle beni WT konusunda görebileceksiniz.Hepinizi tek tek etiketlemek isterdim ancak uzun suredir forumda göremediğim insanlar var.Veya aslında çok sevdiğim ama üye olarak ismini görünce hatırlayacağım.Eğer telegram gibi başka platformlarda üyleiğiniz varsa verebilirsiniz bana oradan ister wt ister başka konularda soru sorabilir veya müsaitsem konuşabiliriz.Uzun tuttum farkındayım ama en sonuna geldim.En ama en önemlisi kendinize çok iyi bakın.Benim gibi yapmayın gelip geçici gündemler yüzünden ne canınızı sıkın ne kalp kırın ne de başkalarinın sizi daraltmasına izin verin.Hoşçakalın !!!

Dayanamadım yine :)
@Murat Burç
@F1kan (abi senin telegram açman şart bu kardeşinin senden öğreneceği çok şey var)
@syfsn
@HalktanBiri
@ConfickerBelasi
@by efsane
@Mustafa Deliktaş
@Durmuşkandemir
@Cyb3r_K1ng
@Mrtaltg
@rawkid
@Ben Kenobi
@Sucrofe

(ismini unuttuğum kusura bakmasın ya da telegramı olan beni etiketlesin)
Helal olsun yav. Yav ben ne ara. Duygulandırdın kardeşim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...