Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
çok gereksiz ifadeler...
Ekran Görüntüsü 2018-06-20 15-11-04.png
Ekran Görüntüsü 2018-06-20 15-11-44.png

çocukça.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Kafayı kazıtmayı düşünüyorum varmı söyleyeceği olan :9

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
kafayı kazıtıp cilalayacam sonra kadife ile iyice parlatacam özellikle güneşli havada dışarı çıkıp milletin gözünü alacam çok mu kötüyüm ne

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
kafayı kazıtıp cilalayacam sonra kadife ile iyice parlatacam özellikle güneşli havada dışarı çıkıp milletin gözünü alacam çok mu kötüyüm ne
yap kim tutuyor? bende kazıcam kendim kazıyorum lavboda kıl yığınlarına gıcık oluyorlar...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Elektriklerde tamda kesilecek zamanı buldu.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Siyaset yapmaktan yoruldum, evime gelip beni tutuklarlar diye de korkmuyor değilim. Görüşümüzü belirtmekten bile çekinir olduk.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Siyaset yapmaktan yoruldum, evime gelip beni tutuklarlar diye de korkmuyor değilim. Görüşümüzü belirtmekten bile çekinir olduk.
Ağır görüşlere izin vermiyoruz. Bence siyaset ile uğraşmanın hiçbir manası yok. Siyaset konuştukça daha çok tepem atıyor misal benim. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
https://forum.shiftdelete.net/threads/ne-dinliyorsunuz.761/page-1607#post-4589829
buradan devam et.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ağır görüşlere izin vermiyoruz. Bence siyaset ile uğraşmanın hiçbir manası yok. Siyaset konuştukça daha çok tepem atıyor misal benim. :)
troll cevaplar duruyor hakaret eden ergenlerin mesajları çok...

Son düzenleme:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Katılıyorum ama insanlar nasıl bu kadar mantıksız olabiliyor, aklım almıyor. Cevap vermeden de olmuyor, kendini haklı sansın istemiyorum. Mantıklı bir cevap falan da alamadım daha, veremiyorlar ve saçmalıyorlar bana kalırsa. Boşa uğraşıyorum, takım tutar gibi siyasi parti tutar olduk.

Hepimizin ortak noktası vatan
https://forum.shiftdelete.net/threads/ne-dinliyorsunuz.761/page-1607#post-4589829
buradan devam et.

---- Mesajlar birleştirildi ----

troll cevaplar duruyor hakaret eden ergenlerin mesajları çok...
Müzikle pek aram yoktur hocam ama Poyraz Karayel hayranı olduğumdan arada bir İlker Kaleli dinlerim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Katılıyorum ama insanlar nasıl bu kadar mantıksız olabiliyor, aklım almıyor. Cevap vermeden de olmuyor, kendini haklı sansın istemiyorum. Mantıklı bir cevap falan da alamadım daha, veremiyorlar ve saçmalıyorlar bana kalırsa. Boşa uğraşıyorum, takım tutar gibi siyasi parti tutar olduk.

Hepimizin ortak noktası vatanMüzikle pek aram yoktur hocam ama Poyraz Karayel hayranı olduğumdan arada bir İlker Kaleli dinlerim.

slayer de dinle gitarları çok iyi...

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677

Hepimizin ortak noktası vatanMüzikle pek aram yoktur hocam ama Poyraz Karayel hayranı olduğumdan arada bir İlker Kaleli dinlerim.

slayer de dinle gitarları çok iyi...
Hocam hiç sevmem ya bu tarz şarkıları, dinlerken nedense gülesim geliyor hatta. :D

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Hoşuma gitti ama bu tür şarkılar benim için geçici. Hakkını vereyim ama, güzelmiş. Bence şarkılar kulağa hoş geldiği için değil, bir anlama geldiği için dinlenmeli. Sözleri içine işlemeli, kelimelerin anlamları olmalı.
spotify listeme giren Sting şarkısı o başka yok son albümünden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...