Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 5)

rawkid

Dekan
@Administraktör

Revonext Qt2 geldi sonunda. Kulaklığı takıp müziği açınca o berrak sesi duydum dedim ki işte müzik bu beee. Basslar aslında dengeli müzik için ideal seviyede ama ben bassı içimde hissetmek istediğim için eq ile bişeyler yaparım artık. Her yerden farklı bir ses geliyor çok güzel lan

Edit: Silikonları tam oturtamamışım. Allah'ım uçuyorum şimdi çok iyi oldu lan

Son düzenleme:

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Trt müzik de iyi bu aralar genç sahne diye bi programı var iyi.Ayrıca trt belgesel de miydi trt okulda mıydı bilmem ama zor yollar diye bi program vardı o da güzeldi.
TRT okul veriyordu onu. Doğa, 06 ZOR ve 06 YOL plakalı arabalarıyla off-road, hoş sohbet, gezi, tarih, kültür... Eşittir huzur kaynağı bir belgesel. :)
Bir tek anlam veremediğim her bölümde sağa çekip sucuk ekmek yiyorlardı. :D

Son düzenleme:

VECTORRR

Profesör
Millet konuya bakın birisi öyle bir şiir yazmış ki in in bitmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Wiseguy diye biri var bakın ne yazmış. :D

Bence forumunuz bir yere gelebilirse birçok kişiye örnek olacak.
Biraz eskisi olarak konuşayım, forumda seviye eskisi gibi değil. Eskiden bir girdik mi hakiki sağlam adamlar çıkardı, bir fikir alırdık bir zikir alırdık. Üstüne de iyi kötü sohbet dönerdi, üyeler birbirine karşı sıcaktı. Sonra küstürdüler o üyeleri, yeni üyeler geldi onları da küstürdüler. Üyenin sonu gelmez diye düşündüler, bir gördük de forumların modası geçince nasıl kalıyorlar tepe taklak.

Şimdi giriyorum foruma, hiç kimse tanıdık değil. Üstüne de dandik dandik konular açılıyor. Yok şu kadara telefon, yok linux kurdum dilim yandı, yok sistemi havaya uçurdum. Ilgimi çekmiyor ki benim, başkasının nasıl çeksin.

Ayrıca yeni mod seçimleri bana pek iyi gelmiyor. Sanki konu açacak adam olsun yeter denerek her taraf moderatör doldu taştı, öyleyse forum yönetimi niyeti bozmuş zaten bizim elden ne gelir?

Türkçesever

GNU Kullanıcısı
Yönetici
Mod. Adayı
Biraz eskisi olarak konuşayım, forumda seviye eskisi gibi değil. Eskiden bir girdik mi hakiki sağlam adamlar çıkardı, bir fikir alırdık bir zikir alırdık. Üstüne de iyi kötü sohbet dönerdi, üyeler birbirine karşı sıcaktı. Sonra küstürdüler o üyeleri, yeni üyeler geldi onları da küstürdüler. Üyenin sonu gelmez diye düşündüler, bir gördük de forumların modası geçince nasıl kalıyorlar tepe taklak.

Şimdi giriyorum foruma, hiç kimse tanıdık değil. Üstüne de dandik dandik konular açılıyor. Yok şu kadara telefon, yok linux kurdum dilim yandı, yok sistemi havaya uçurdum. Ilgimi çekmiyor ki benim, başkasının nasıl çeksin.

Ayrıca yeni mod seçimleri bana pek iyi gelmiyor. Sanki konu açacak adam olsun yeter denerek her taraf moderatör doldu taştı, öyleyse forum yönetimi niyeti bozmuş zaten bizim elden ne gelir?
Açıkçası bazı konularda katılsam da bence bu forumdaki yönetici seçimleri gayet doğru.

Ağam tespitlerine hürmetler ederim. :D

Ağam tespitlerine hürmetler ederim. :D
Aslında tespit değil, forumdaki eskiler bu konudan çok şikayet etti ve ortamı derleyip toplamak için kendi forumlarını falan kurdular uzun süre. Sdnin elinde çok büyük bir potansiyel vardı o konuda, ama forum yönetimi fazla insan tutmamayı tercih etti. Bir de özel mesajların okunması muhabbeti vardı ki, insanlar o muhabbet döndüğü sıralarda bayağı bir forumdan soğudu.

Forum yönetimine tamamen kızgın değilim, bazıları vardı ki gerek siyasi duruşları gerek tavırları pek hoş değildi. Bazen eksisozlukte denk gelirim sdnye ithamlara, haklılar zira forumdaki dindarlık çıtası bayağı yükseğe varmıştı. Bir insanın dindar olması elbette sorun değil ama, o dönemler her yer cemaat/tarikat kaynıyordu ve forumdaki çizgi de belli bir normalden sapmıştı. Forum iyi başa çıktı bu durumla, ama karşılığında uyguladığı politika sonucunda belli bir kültürü baltalayıp sevenlerini küstürdü.

Fikirlerim buraya kadardı gençler.

Administraktör

Master Quality Authenticated
Yönetici
Mod. Adayı
@Administraktör

Revonext Qt2 geldi sonunda. Kulaklığı takıp müziği açınca o berrak sesi duydum dedim ki işte müzik bu beee. Basslar aslında dengeli müzik için ideal seviyede ama ben bassı içimde hissetmek istediğim için eq ile bişeyler yaparım artık. Her yerden farklı bir ses geliyor çok güzel lan

Edit: Silikonları tam oturtamamışım. Allah'ım uçuyorum şimdi çok iyi oldu lan
Bass için silikonkonların tam oturması çok önemli. Çünkü kulaklığın kulağa bakan tarafında bir delik mevcut. Eğer o delik kapanırsa ciddi anlamda bass hissediyorsunuz. Bundan zaten kulaklığı tasarlayan mühendislerde bahsetmişti. Kulaklığı takarken eğer yeterince bastırarark takarsanız o delik zaten kapanıyor ancak alternatif olarak ince bir silikon ilede kapatabilirsiniz.

Türkçesever

GNU Kullanıcısı
Yönetici
Mod. Adayı

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Bir de özel mesajların okunması muhabbeti vardı ki, insanlar o muhabbet döndüğü sıralarda bayağı bir forumdan soğudu.
Böyle bir durum söz konusu değil arkadaşlar, tarafınızca gönderilmiş olan özel mesajları yönetim olarak yada 3. bir şahıs göremez.

Ancak şöyle bir durum söz konusu olur, tarafınızca bir özel mesajı raporlama sistemine gönderirseniz ancak o zaman sadece raporlamış olduğunuz mesajı görebiliriz. Diğer konuşmalar gözükmez.

rawkid

Dekan
Bass için silikonkonların tam oturması çok önemli. Çünkü kulaklığın kulağa bakan tarafında bir delik mevcut. Eğer o delik kapanırsa ciddi anlamda bass hissediyorsunuz. Bundan zaten kulaklığı tasarlayan mühendislerde bahsetmişti. Kulaklığı takarken eğer yeterince bastırarark takarsanız o delik zaten kapanıyor ancak alternatif olarak ince bir silikon ilede kapatabilirsiniz.
Bak o deliği görmüştüm. Eve gidince tekrar bakayım kapanmadıysa kapatayım. Çünkü hala daha fazla bass istiyorum

stat counter