Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

VECTORRR

Profesör
Yasaklı

VECTORRR

Profesör
Yasaklı
1000. mesaj artık profösörüm ve saat 4 daha uyumadım 1000 e tamamlamak için anladığım konuları bulana kadar 2 saat geçiyor xd

Alpereni88e8

Asistan
O an için ne söylemek istiyorsanız tam buraya yazın ;)
Bu bir kelimede olabilir uzun bir cümlede olabilir içinizi dökün rahatlayın amaç bu ;)

Edit : Oyun oynamıyoruz aloo :D:wink: evet şimdi başlıyoruz..
Benomkisi asiri kotu bak simdi yas 7 hic bir seyden haberimizin olmadigi zamanlar yokus asagi indik yerde gazoz sisesi arkadasim acti icti ve yuttu bende merak ettim ictim ÇISMIS LANN!! biz bir musluga kosuyoruz abooo ne gunlerdi dalga gecmek serbest

KamtariR

Asistan
Türkiyede adı elma olan bir cihaz üretilse idi, epey bir alay konusu olurdu "başka isim mi bulamadınız" vs...

Ama apple olunca öyle olmuyor, batı özentimiz bir bitmedi maalesef.

Ben olsam Pineapple diye rakip bir marka yapardım. :)

kmurat

Dekan
Yumatu vardı bir zamanlar. Bir gün itiraf ettiler bir Türk markası olduklarını ve yabancı gibi algılanan Türk markalarının ne başarılı olduklarını ve bittiler. Bir kere yakalanmış bir başarıyı sürdüremeyecek kadar salak iş adamlarımız var. Hep popoları açıkta gezerler. Sır saklamasını bilmeyeni herkes dürter.

crow88

Profesör
yazılmış olana , yazacaktım,yazabileceğim yazıyı yazmaktan,yazılan yazının ,anlatanın anlattığını anlayamamasından,anlatılacağıda anlayamıyacağın dan,anlatılmamasını anladığımdan,anlatmaktan,yazmaktan vazgeçtim.

kmurat

Dekan
Aslında yabancıymış gibi algılanılan Türk markalarına gıcık olurum.

Ahiret inancı olmayan insanlar bu dünyaya nasıl tahammül edebiliyor gerçekten hayret ediyorum. Yok olup gitmek. Kimsenin hesap vermemesi, yapılanların karşılıksız kalması. Buna nasıl inanılır?

VECTORRR

Profesör
Yasaklı
hadi kendimize vibranyumdan kalkan yapıp günü kurtarak ya da uzay arabasının motorunu patlatıp abus subuk enerji birikimleriyle evrenin bir ucundan diğer ucuna 5 dk da gidelim ya da kendimize çelik zırh yapıp birşeyler yapalım . hatta gidip yasa dışı şeyler yapıp zengin filan mı olsak ? hayır hayır bence çizgi roman yapıp kahramanlarını başka yerlere satıp flim mi çeksek ? ya da yok ya 15.000 $ bütçe ile flim çekip 700.000.000 $ mi kazansak ???
neyse siz anladınız 1920 lerin güç serumu var ise bu ne biçim sci fi !!!

stat counter