Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ÆSir

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Mod. Adayı
Tf içinde kullanacağın ulti ile kill almasan bile karşı tankı devre dışı bırakmanın tf kazanma konusunda efsane etkisi olur. Düşünsene adcne atlayacak rengar'ı havada ultine alıyorsun. Güzel ctler çıkacak bende.

Murat Burç

Def<3Öm
Takımı sessize alıp oyuna odaklanınca çok fark ediyor, tavsiye ederim. Sohbet penceresi kesinlikle kullanılmamalı. Elmas 5'te çok takıldım ben de, orası tam bir kanser. Sohbet penceresini keşke kullanmasaydım, iş işten geçince faydası olmuyor pişmanlığın.

Orman rolü bence en kritik rol. Orman oynanarak rahatlıkla yüksenilebilir ve sonrasında istenilen rol oynanabilir. Yükselmek için orman oynanmalı.
Mordeyle topda ortalığı karıştırmakla meşgulum şuan :D :D 3-4 nerf yiyesiye kadar durmaz bu hero. :D

Murat Burç

Def<3Öm
Tf içinde kullanacağın ulti ile kill almasan bile karşı tankı devre dışı bırakmanın tf kazanma konusunda efsane etkisi olur. Düşünsene adcne atlayacak rengar'ı havada ultine alıyorsun. Güzel ctler çıkacak bende.
Şampiyon sıkıntılı gerçekten. Erken oyunu da zayıf değil geç oyunu da. Bam bam vuruyor. Adc de tekliyor tank da eritiyor. Mutlaka zayıflatma alacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kıskandım. :/ Hesap mı satın alsam n'apsam, burnumda tütüyor oyun. :D Af çıksa bari ya, çıkmaz herhalde.
Hesap satın alacağına yeni hesap aç XP takviyesi al eskisi kadar kasmak zor değil.

Türkiye serverinden iğreniyorum.

Son düzenleme:

crow88

Profesör
iyi niyetle söylenen ,farklı yöne giden söylemler:):(
lütfen +18 olarak görmeyin,zira devamlı kullanılan ,masumane olan ,ama hınzırlık çağrıştıran cümleler(bunda kimsenin suçu yok)

okey oynarken
-ortak elin nasıl,taşlayım mı(sanırsın kavga var, birine taş atacak)
-taşla ortağım,teke dönüyorum(teke diye keçinin erkeğine derler)
-taşla oğlum taşla ,çifte gidiyorum(çifte gitmek,köy dilinde tarla sürmeye gitmek)

iş yapmaya gidilecek,soru geliyor
-ustaa bende var mıyım,geleyim mi (söz ben davar mıyım oluyor)
-heee sen da varsın,gell!!

meşhurdur,ara ara kaçar dillerlerden
-arkadan vermeyen arkadaşlar,versinler:oops::rolleyes::rolleyes::eek:

-şöför bey inecek var,ben ineğim(söz böyle anlaşılıyor)

çay içecek var mı,evvet beyler
-usta 1 bardakta bana koy:imp:👹👽
-what!!!

ÆSir

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Mod. Adayı
iyi niyetle söylenen ,farklı yöne giden söylemler:):(
lütfen +18 olarak görmeyin,zira devamlı kullanılan ,masumane olan ,ama hınzırlık çağrıştıran cümleler(bunda kimsenin suçu yok)

okey oynarken
-ortak elin nasıl,taşlayım mı(sanırsın kavga var, birine taş atacak)
-taşla ortağım,teke dönüyorum(teke diye keçinin erkeğine derler)
-taşla oğlum taşla ,çifte gidiyorum(çifte gitmek,köy dilinde tarla sürmeye gitmek)

iş yapmaya gidilecek,soru geliyor
-ustaa bende var mıyım,geleyim mi (söz ben davar mıyım oluyor)
-heee sen da varsın,gell!!

meşhurdur,ara ara kaçar dillerlerden
-arkadan vermeyen arkadaşlar,versinler:oops::rolleyes::rolleyes::eek:

-şöför bey inecek var,ben ineğim(söz böyle anlaşılıyor)

çay içecek var mı,evvet beyler
-usta 1 bardakta bana koy:imp:👹👽
-what!!!

crow88

Profesör
Hayırlısı bakalım zaman sıkıntım dan dolayı görevi bırakmak için by efsane ile görüştüm. Bir mani keder sıkıntı olmaz ise görevi bırakacağım
ALLAH c.c. her şeyin hayırlısını versin,zaman paradan,her şeyden daha değerlidir,servisi kaçırmamak lazım

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Hayırlısı bakalım zaman sıkıntım dan dolayı görevi bırakmak için by efsane ile görüştüm. Bir mani keder sıkıntı olmaz ise görevi bırakacağım
Belki yine yetmezdi ama ahhh şu günler 25 saat olsa...
...bir de sorumluluk olunca, insan köşeye sıkışmış gibi hissediyor (en azından ben öyle bir zamanda bırakmak durumunda kalmıştım) yine de buralardayım.
Hayırlısı ne ise o olsun.

Administraktör

Profesör
Bu ülke insanın çoğunluğu yaşamıyor sadece hayatta kalıyor. Ve bunu kaliteli yaşam olarak algılıyor sesini çıkarmıyor.
Bazenleri şükretmekde gerekiyor ama. Şuan en kötü dünyanın en iyi 20. ekonomisiyiz ve arkamızda en az 120 ülke var. Tabi bu tablo iyi bir ekonomimiz olduğunu göstermez ancak bunun yerine net bir şekilde dünyanın durumunun çok kötü olduğunu gösterir...

Ara sıra şükür gerçekten gerekli...

Bir saat az uyuyunca 25 iki saat az uyuyunca gün 26 saat gibi oluyor...

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Bu konuya 892 mesaj göndermişim. :D
Moderatörlük gönüllü bir sorumluluk olduğu için her ya da geç bir gün o sorumluluk ağır gelmeye başlar.

Murat Burç

Def<3Öm
Bazenleri şükretmekde gerekiyor ama. Şuan en kötü dünyanın en iyi 20. ekonomisiyiz ve arkamızda en az 120 ülke var. Tabi bu tablo iyi bir ekonomimiz olduğunu göstermez ancak bunun yerine net bir şekilde dünyanın durumunun çok kötü olduğunu gösterir...

Ara sıra şükür gerçekten gerekli...

Bir saat az uyuyunca 25 iki saat az uyuyunca gün 26 saat gibi oluyor...
Şükretmek mi? Neye şükredeceğim?
Birileri hakkın aranmaması için şükretmeyi öğretiyor bize.
Bu ülke insanı tepki göstermiyor uyuşturulmuş ve kandırılmış. Biz dünyanın en iyi 20. ekonomisi değiliz. Çökmemiz an meselesi. Savaş çıksa ordunu besleyemezsin. Tarım bitirildi.

Okusun herkes.

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Administraktör

Profesör
Şükretmek mi? Neye şükredeceğim?
Birileri hakkın aranmaması için şükretmeyi öğretiyor bize.
Bu ülke insanı tepki göstermiyor uyuşturulmuş ve kandırılmış. Biz dünyanın en iyi 20. ekonomisi değiliz. Çökmemiz an meselesi. Savaş çıksa ordunu besleyemezsin. Tarım bitirildi.

Okusun herkes.

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Murat kabul etsende etmesende biz ilk 20 ekonomideyiz. Arkamızdaki ülkelere bakarsan anlayacaksın beni...

stat counter