Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 2)


Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
9,636
Puanları
113
Yahu o kadar söylüyoruz, söyleniyoruz bu konuda. Peki rahatlayabiliyor muyuz? :D (Not: Konu başlığına hitaben yazılmış bir mesajdır. :))
 

Yeşil Okçu

Profesör
Katılım
9 Haz 2016
Mesajlar
3,699
Puanları
113
Konum
Star City
9 aydır sevip açılırsam dostluğunu kaybederim diyip pek bi yol katedememem ve onun başka erkeklerle konuşmasını uzaktan izlemem..
 

cngzkyz

Profesör
Katılım
28 Tem 2012
Mesajlar
2,787
Puanları
63
Konum
İstanbul
shiftdelete forum da tarihin tozlu raflarında yerini almak üzere sanırım :confused: Açılan başlıklara bakınca üzülüyorum gerçekten.
 

rawkid

Dekan
Katılım
10 Ocak 2014
Mesajlar
7,810
Puanları
113
Konum
yerin dibi
9 aydır sevip açılırsam dostluğunu kaybederim diyip pek bi yol katedememem ve onun başka erkeklerle konuşmasını uzaktan izlemem..
Aaa ben :D Sanırım daha önce hiç bir kıza içini dökmedin. İlk seferde aşırı zor ve imkansız gibi geliyor. Ama bir kere açılınca sonradan kolay geliyor.

Benim de vardı böyle biri. 8 ay sadece gittim yanına konuştum ettim ama hiç duygularımı söylemedim. Bir gün yaz ayı (geçen sene) bir daha görüşmeyiz zaten diyerek arkadaşlarında gazıyla yazdım. Arkadaş olarak görüyorum vs dedi. İyi dedim kapattım konuyu :D Tabi ondan önce baya sigara vs ergen havaları.

Aylar sonra eski sınıf arkadaşımla bir şey üzerinden muhabbetimiz başladı. Yani muhabbetimiz vardı ama baya sıkı fıkı başladı. Ben ondan önce hala tabi eski kızı düşünüyordum aşık olduğum için değil elde etme isteği o. Muhabbetim başlayan kıza karşı 3 hafta sonra felan gönlüm kaydı ama tam da kafadar biriydi. Bir gün üstüne uzuunn uzun düşünmeden sadece müsait olunca yaz diyerek ve yazdığında o an düşünerek içimi döktüm. Maşallah diyelim 5 aydır çıkıyoruz :)

Bundan ne sonuç çıkarmalısın biliyor musun? Bazen kendini aşık zannediyorsun ya, aslında o aşk değil elde etme isteği oluyor. Kafaniz çok az uyuşuyordur, muhabbet edecek konu bile bulamazsınız belki ama sen ona aşık sanarsın kendini. Aşık olduğun kişi karşına bir anda çıkar, fırsatı değerlendiremezsen aynı hızla gider. Şansını dene olur mu olmaz mı bilmem. Zaten bir kere içini dökünce devamı geliyor :D
 
Katılım
22 Haz 2016
Mesajlar
20,424
Puanları
113
Konum
Kütahya Merkez
KHK ile ihraç edilen(işinden atılan) yalakaları görünce mutlu oluyorum. :D Onlar, Masum oldukları halde biat etmedikleri için FETÖ'cü damgası yiyip atilanlar ve ailelerine acimamisti. Allah'ın adaleti işliyor işlemeye devam edecek. :D
 

lgsever

Profesör
Katılım
5 Nis 2017
Mesajlar
3,030
Puanları
113
Şu hayatta cahil olucaksın. Hatta ben aylar önce seçime kadar dolar 4.82 i bile olabilir dediğimde bana '' beni dolar ilgilendirmez, ben dolarla alışveriş yapmıyorum'' diyenler kadar cahil mutluluğu istiyorum. Şöyle hafiften bir hissedip geri dönerim eskiye.
Cahillik mutluluktur keyfi bir al geri dönmezsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet o kadar cahil konuşmasının üzerine yeni bir haber okudum.
Türkiye cehalet endeksine göre 9. sırada

https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/cehalet-endeksinde-dokuzuncu-siradayiz-2514563/amp/

Ya çıldırıcam suudi arabistandanda öndeyiz cahillikle.
 
Son düzenleme:
Üst
stat counter