Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kaanm55

Dekan
Bu nasıl bir sünnet düğünü arkadaş, sabah 7'de kalk, 2 saat oraya git. Bekle, konvoya katıl, oyun havası oyna, sıkılınca ailen kızsın, sonra tekrar gelmek, mevlitin okunmasını bekleyip pilav yemek, ardından küçük çocuklarla kardeşimin kavga etmesini engellemek, sonra son yemeği beklemek, yemekten sonra düğüne gidülmesini beklemek, düğüne gitmek, 12'ye kadar son ses kulaklarının ağlaması, gece 2'de eve gel. Olacak iş değil.

Sucrofe

Profesör
Bu nasıl bir sünnet düğünü arkadaş, sabah 7'de kalk, 2 saat oraya git. Bekle, konvoya katıl, oyun havası oyna, sıkılınca ailen kızsın, sonra tekrar gelmek, mevlitin okunmasını bekleyip pilav yemek, ardından küçük çocuklarla kardeşimin kavga etmesini engellemek, sonra son yemeği beklemek, yemekten sonra düğüne gidülmesini beklemek, düğüne gitmek, 12'ye kadar son ses kulaklarının ağlaması, gece 2'de eve gel. Olacak iş değil.
Düğüne gerek var mı asıl soru bu. Sünnet ol gitsin işte.

kaanm55

Dekan
Kafam şişti ya, sünnet çocuğu desen 1 saat oturmadı koltuğunda. Ayrıca millet oynadı durdu. Sesi düşürseler anlayacağım da son ses nedir be!
Düğüne gerek var mı asıl soru bu. Sünnet ol gitsin işte.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
ETS 2'de Calais'e sakın ha gitmeyin. :D Gidiş var çıkış yok. :D Trafik çok yoğun oluyor o şehirde.

Allah bize şükür et hakkını arama mı diyor? Allah bize şükret ve aklını kullan diyor. AKLINI. AKLINI. AKLINI.
ÇALIŞ DİYOR ÇALIŞ. Daha iyisi için hakkını ara diyor. Hakkı haklıya teslim et diyor. Çalıp çırpma diyor. İşi ehline ver diyor.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Yine pc başında tıkılıp kaldım. Dışarı çıkmak iyi olurdu. :)

lgsever

Profesör
Hehehe yüzümde anlamsız bir sırıtma var.Şu su mücadelesi ve Wing Tsun dışında foruma yazmam diyordum.Bir tane fanboy gordüm bir konu açmış. Keyiflendim şu su mücadelesini bitirelimde ağız tadıyla bir İOS ANDROID kavgası yapalım.Valla özlemişim.

Vasıfsız, eğitimsiz, iyi beslenemeyen, sağlıksız 3 çocuk yerine eğitimli, rahat yaşayan, etrafına yararlı, iyi beslenen, iyi hayat yaşayan 1 çocuk daha üstündür. Bu bu kadar basit bir hesap.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
BSD'ye bir bakayım diyorum. Hep Linux, Windows bir yere kadar. :p

kaanm55

Dekan
stat counter