Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 0)

utkuversus

The Power Of Dreams
Yönetici
Moderatör
Seçimden dolayı olsun olmasın daha önceden tartışalım tartışmayalım beni seven sevmeyen nefret eden herkese teşekkür ederim.Benimle bu forumu paylaştınız guzel konularımız oldu insanlara yardımcı olduk sevindik mutlu olduk sohbet ettik güldük neşelendik şehit kavga vb. haberler geldi üzüldük.Yeri geldi ekonomi yeri geldi eğitim yeri geldi ana konu teknoloji tartıştık.Abilerim ablalarım kardeşlerim sevgili üyeler ... Bundan sonra yakın zamanda açtığım WT konusu dışında forumda aktif olmayacağım.Anlayacağınız @Fragger,@eronis diğer üyler ve her ne kadar denese de başaramayan @utkuversus un yolundan gideceğim. Bana çok yardımınız dokundu buradan ve sizden birçok şey öğrendim.Ne yaşanırsa yaşansın ya da ne yazılırsa yazılsın hepinizden razıyım ben hakkımı helal ettim sizde edin.Yarın itibariyle beni WT konusunda görebileceksiniz.Hepinizi tek tek etiketlemek isterdim ancak uzun suredir forumda göremediğim insanlar var.Veya aslında çok sevdiğim ama üye olarak ismini görünce hatırlayacağım.Eğer telegram gibi başka platformlarda üyleiğiniz varsa verebilirsiniz bana oradan ister wt ister başka konularda soru sorabilir veya müsaitsem konuşabiliriz.Uzun tuttum farkındayım ama en sonuna geldim.En ama en önemlisi kendinize çok iyi bakın.Benim gibi yapmayın gelip geçici gündemler yüzünden ne canınızı sıkın ne kalp kırın ne de başkalarinın sizi daraltmasına izin verin.Hoşçakalın !!!

Dayanamadım yine :)
@Murat Burç
@F1kan (abi senin telegram açman şart bu kardeşinin senden öğreneceği çok şey var)
@syfsn
@HalktanBiri
@ConfickerBelasi
@by efsane
@Mustafa Deliktaş
@Durmuşkandemir
@Cyb3r_K1ng
@Mrtaltg
@rawkid
@Ben Kenobi
@Sucrofe

(ismini unuttuğum kusura bakmasın ya da telegramı olan beni etiketlesin)
Helal olsun yav. Yav ben ne ara. Duygulandırdın kardeşim :D

stat counter