Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Katılıyorum ama insanlar nasıl bu kadar mantıksız olabiliyor, aklım almıyor. Cevap vermeden de olmuyor, kendini haklı sansın istemiyorum. Mantıklı bir cevap falan da alamadım daha, veremiyorlar ve saçmalıyorlar bana kalırsa. Boşa uğraşıyorum, takım tutar gibi siyasi parti tutar olduk.

Hepimizin ortak noktası vatanMüzikle pek aram yoktur hocam ama Poyraz Karayel hayranı olduğumdan arada bir İlker Kaleli dinlerim.

slayer de dinle gitarları çok iyi...

Sucrofe

Profesör
Katılıyorum ama insanlar nasıl bu kadar mantıksız olabiliyor, aklım almıyor. Cevap vermeden de olmuyor, kendini haklı sansın istemiyorum. Mantıklı bir cevap falan da alamadım daha, veremiyorlar ve saçmalıyorlar bana kalırsa. Boşa uğraşıyorum, takım tutar gibi siyasi parti tutar olduk.

Hepimizin ortak noktası vatanMüzikle pek aram yoktur hocam ama Poyraz Karayel hayranı olduğumdan arada bir İlker Kaleli dinlerim.

slayer de dinle gitarları çok iyi...
Hocam hiç sevmem ya bu tarz şarkıları, dinlerken nedense gülesim geliyor hatta. :D

Sucrofe

Profesör
Hoşuma gitti ama bu tür şarkılar benim için geçici. Hakkını vereyim ama, güzelmiş. Bence şarkılar kulağa hoş geldiği için değil, bir anlama geldiği için dinlenmeli. Sözleri içine işlemeli, kelimelerin anlamları olmalı.
spotify listeme giren Sting şarkısı o başka yok son albümünden.

Sucrofe

Profesör

Administraktör

Profesör
Batarya üç buçuk yıllık. Normalde 45dk ekran süresi alıyordum. Bugün baya ciddi under voltage yaptım. Sizce 3saat ekran süresini görürmüyüm:)
Screenshot_Ayarlar_20180621-150831.png

Son düzenleme:
stat counter