Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 3)

onlyMirana

Asistan
Sanırım sorun Asus TouchPad'dan dolayı. Çünkü hem Windows 8.1 kullanmama rağmen Windows 8 için o sürücüyü indirdim. Hem BSOD geldi sebepine baktım birden çıktı Asus TouchPad yüzünden. Eski Windows BSOD ekranları gerçekten beni korkutuyor. :)
hocam direk windows 10 cdsi alsana ne 8.1 cdsi alıyorsun

hocam direk windows 10 cdsi alsana ne 8.1 cdsi alıyorsun
İnternetten ISO dosyası indiriyor.
Önceden TouchPad sürücülerini kontrol etmedim Windows 8.1 yükledikten sonra Asus sürücüler sitesinde bir bakmışım Windows 8.1 için TouchPad sürücüsü yok. TouchPad olmayınca Mouse garip garip oluyor sağ tuşa basınca garip oluyor.

Bence de Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 yükleyim. Windows 10'u kullanmaktan nefret ediyorum.

Rufus ile Windows 7 yazdırdım. Sonra yeniden başlatıp Windows 7 kurulum açıldı ama USB kurulum sürücüsünü bulamadı. Hala çözememiştim o lanet şeyi.

onlyMirana

Asistan
Önceden TouchPad sürücülerini kontrol etmedim Windows 8.1 yükledikten sonra Asus sürücüler sitesinde bir bakmışım Windows 8.1 için TouchPad sürücüsü yok. TouchPad olmayınca Mouse garip garip oluyor sağ tuşa basınca garip oluyor.

Bence de Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 yükleyim. Windows 10'u kullanmaktan nefret ediyorum.

Rufus ile Windows 7 yazdırdım. Sonra yeniden başlatıp Windows 7 kurulum açıldı ama USB kurulum sürücüsünü bulamadı. Hala çözememiştim o lanet şeyi.
anladım hocam :D

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Apranax ne yazık ki bende işe yaramıyor. Mide rahatsızlığı olduğundan dolayı Apranax yada Majezik tarzı ilaçları aldığımda bu sefer mide ağrısından öleceğimi zannediyorum.. :)
Bana da majezik haram çok iyi anlıyorum seni..

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
:D hahah yinede üstlerde görünmesi iyi gibi görünüyordu. :p

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Gecen seferkini hatırlıyorsun dimi ne yaptığını dikkat et bu sefer de ekran gitmesin
Hatırlamaz mıyım? :D Kablosunu takayım derken ekranın çerçevesinden oluyordum az kalsın. Çok şükür az zararla olayı kurtardım. :)

Bir laptop gördüm. Beni benden aldı. En iyisi elimdekinin kıymetini bileyim. Yoksa dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olacağım. :)

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Hiçte vazgeçmiyorlar. Youtube'da hazır link varken o konuya girip yazmak varken SDN Duyurularına konu açıp cevap beklemek niye? :)

stat counter