Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 1)

by efsane

[email protected]
Yönetici
Admin
Naber gençler?

siyasi konulara yaş sınırı konsun 40 altı yazamasın.
Sen yazabilecek misin o zaman Config :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Moderatörler dünya görüşlerini açıklasınlar da ona göre konu açalım. Seçim başlığında 2 tane konu açtım. İkisi de yok olmuş. Seçim başlığını da
CHP-2018 ya da HDP-2018 yapın tam olsun. Keyfine gelmeyen, canının istemediği konuyu onaylamamak da nedir?
Hahah, Allah'tan korkun. Konu siyaset dahi olsa korkun :D

Son düzenleme:

lgsever

Profesör
Yasaklı
siyasi konulara yaş sınırı konsun 40 altı yazamasın.
60 yaş üstü de yazmasın o zaman.Tüpsüzlükten bir parçaları eksik kalmış sanki.Baksanıza unutmuyorlar.

+Abi benzin fiyatlarına bak.
-Bizim zamanımızda tüp kurukları vardı.
+Et alamıyoruz doktora gittim demir eksikliği var sende et ciğer ye dedi doktorlar dışındakiler et yiyemiyomuş dedim çıktım.
Yemek yapacak tüp yoktu tüp.
+Abi dokar kaç lira olmuş ya gördün mü ne zamandır araba alayım diyordum bak iş yerinede bilgisayar alacaktım.
-Bizim günlerimiz tüp kuruklarında geçti işten atıldı çoğu insan tüp kurugunda telef oldu.
+Çocukları sokağa da salamıyoruz abi.Çocuk kaçırma tecavüz olayları artmış.
-Biz çocukken ne oynaması tüp kuyruğunda beklerdik.
+Abi ülke eko omisi bitmiş ülke krize gidiyor diyorlar.
-E tüp ...
+Yuh ebesinin !!! Adam yememiş içmemiş tüp kuyruğunda beklemiş.Nasıl hafıza arkadaş ya adımı hatırlamıyor bunak moruk 50 yıl öncesinin olayını hatırlıyor.Kesin oy pusulasına oy atarken kapidaki kararını unutmuştur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Abi trol raporlardan da bir vazgeçsen de rahatlasak? :D
Mesela 😁

Son düzenleme:

nextman

Profesör
yıl olmuş 2018 bilmem kaç Gigabit hızında internet ellerinin altında (56K wingate ile interneti verecen böylelerine zamanında hotmail açılırken tost yapıyorduk) hala forum mantığını çözemeyen nesil ve kişiler mevcut...

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Yıllardır diyoruz internet ortamında tamamı büyük harf yazı bağırmak anlamına gelir yeri gelir hakaret sınıfına girer sen buraya geliyorsun millete hakaret edip bağırıyorsun yardım bekliyorsun

nextman

Profesör
Yıllardır diyoruz internet ortamında tamamı büyük harf yazı bağırmak anlamına gelir yeri gelir hakaret sınıfına girer sen buraya geliyorsun millete hakaret edip bağırıyorsun yardım bekliyorsun
Ben pes ettim bu tipler yüzünden yaş da ilerleyince tahammül kalmıyor. iş sırasında gün boyu zaten mouse ile klavyeyi ayırt edemiyenlerden geriye sabır kalmıyor Allah yardımcınız olsun .

nextman

Profesör
PC'ye RAM alındığında disketi ile tanıtılır bios dan ayar yapılırdı...Hey gidi günler hey

stat counter