Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

patrick

Profesör
Onursal Üye
saçma sapan başlıklara ciddi ciddi cevap vermekten (1-1,5 senedir SDN'deyim) sıkıldım ve bayadır koyverdim gidiyor(ama ara ara da olsa es geçemediğim konular oluyor).

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
müthiş bi ommlet koktu napcaz evde de kimse yok :(

warkortali dedi ki:
alperveli dedi ki:
aşşağı bakkaldan dün kola aldım tadı değişik şimdi asitte kalmamıştır nasıl içecem
Abi ben asitsizde olsa iyice bi soğutum içmeyi seviyorum ;)
asit olmayınca da şerbet gibi oluyo buz gibi olacak açtığın zaman fısssss edecek doldururken lıkır lıkır edecek sonra taşan köpüğü hüpletecen yoksa ne anlamı kalır

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Şu saat oldu karnım aç ölecem pc başında zaten makarnayı'da yapıştırdı kardeşim off.. yağ koyacaktın yağğ

cok kılo aldım galıba hep boylemı gıdecek ..... pazartesı odem gereken faturaları unutmamam gerekır...on numaradan para cıkarsa evmı alsam acaba...ne zaman olecem....klavyenın tuslarındakı harfler sılınmeye baslamıs okadarda muhım degıl .... offff hava bunaltıcı sımdı yesıllıgı bol olan bır arazıde soguk bır dereye cıplak olarak gırıp yuzmek vardı oohh ardından soguk bır soda ....bebiş nasıl acaba oksurugu vardı bırsey olurmu .....tırnaklarım uzamıs bı kesemedım ....tuvalete gıtmek ıcın yuremek sartmı....

Ankara susuz perişan. tam zamanında tatile girmişimm. Döndüğümde herşey yoluna girer mi acaba ;( ;(