Sosyal medyaya erişim engeli!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Sosyal medyaya erişim engeli!

Ülkemizin her bölgesinden gelen yorumlara göre Facebook, Twitter, YouTube ve WhatsApp gibi sosyal medya ve anlık iletişim platformlarına erişilemiyor.

Son düzenleme:

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
erişilemiyor, neden erişilemediği ile ilgili bir bilgi başta teknoloji siteleleri olmak üzere hiçbir yerde yok. shiftdelete mesai başlasın artık. gerçi teknoloji sayesinde mesai kavramı değişti diyorlar,milletin yalancısıyım!:)

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
sosyal medyaya erişimi geçtim Ankara'da Türk Telekom mobil internet kökten kapandı. Resmen diktatörlük devrine girdiğimizin son göstergesi. 1 hafta önce Doğu bölgesinde tüm internet kapanmıştı, pek umrumda olmamıştı ancak Ankara'da Türk Telekom mobil kökten kapatılınca durumun vahamiyetini anladım. 3. sınıf değil Dünya'nın en düşük seviyeli ülkesi durumundayız resmen. Bu ülkenin vatandaşı olduğumdan utanır duruma geldim.

Son düzenleyen moderatör:

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
sosyal medyaya erişimi geçtim Ankara'da Türk Telekom mobil internet kökten kapandı. Resmen diktatörlük devrine girdiğimizin son göstergesi. 1 hafta önce Doğu bölgesinde tüm internet kapanmıştı, pek umrumda olmamıştı ancak Ankara'da Türk Telekom mobil kökten kapatılınca durumun vahamiyetini anladım. 3. sınıf değil Dünya'nın en düşük seviyeli ülkesi durumundayız resmen. Bu ülkenin vatandaşı olduğumdan utanır duruma geldim. Yeter artık insanların ifade ve özgürlüklerini kısıtlamaya çalışmayın yobaz kafalı gerici karafatmalar.
aynen öyle kardeşim bunu savunanlar var hala.Ben evimde oturmuşum kendi işimle ilgileniyorum sanane benim internetimden. Her istediklerini yapacaklarını zannediyorlar ve yapıyorlarda.(Bunun siyaset ile ilgisi yoktur kim gelirse gelsin kafalar aynı)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Doğudaki yönetimde olan partiye operasyon olduğu için olabilir.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Doğudaki yönetimde olan partiye operasyon olduğu için olabilir.
Büyük ihtimalle sebebi budur.Yani hak veriyorum aslında oradaki yapılann baskınlara diğer illerdeki parti binalarına da haber gitmesin diye kargaşa çıkmasın diye yapılmış olabilir ama sürekli olaylar oluyor ve bunların ceremesini biz çekiyoruz. Bu bir iki kere olsa anlarım ama sürekli yapılınca can sıkıyor.

gokhancako

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Güneydoğu bölgesinde iletişim sektöründe yönetici olan bir arkadaşım sabah aradı ve birazdan doğu bölgelerinin tamamında internetin kesileceği bilgisini verdi sebep malum gündemi takip ediyorsanız bir partinin milletvekillerine düzenlenen operasyon ile alakalı olarak olduğunu söyledi.

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
DİKTAYA HAYIR! Operasyon meselesine gelince bence alakasız arkadaşlar sonuçta sadece internet bağlantısı engellenmiş arama özelliği aktif sabah aynı sıkıntı bende de oldu yeni geldi şuan internet, eğer bunu hükümet yaptıysa aptallıktan öte birşey değil. Operasyon yapacaksan sadece doğunun internetini ve şebekesini kesersin!

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
sosyal medyaya erişimi geçtim Ankara'da Türk Telekom mobil internet kökten kapandı. Resmen diktatörlük devrine girdiğimizin son göstergesi. 1 hafta önce Doğu bölgesinde tüm internet kapanmıştı, pek umrumda olmamıştı ancak Ankara'da Türk Telekom mobil kökten kapatılınca durumun vahamiyetini anladım. 3. sınıf değil Dünya'nın en düşük seviyeli ülkesi durumundayız resmen. Bu ülkenin vatandaşı olduğumdan utanır duruma geldim.

şu mesajıma sansür gelmiş :D şu cümle nedeniyle: .... SDN de bir bakıma ifade özgürlüğü kısıtlıyor. Hiç beklemezdim SDN'den böyle bir hareket. Yine sansürlenirsem SDN'e bir daha uğramam.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
şu mesajıma sansür gelmiş :D şu cümle nedeniyle: "...." SDN de bir bakıma ifade özgürlüğü kısıtlıyor. Hiç beklemezdim SDN'den böyle bir hareket. Yine sansürlenirsem SDN'e bir daha uğramam.
ilk defa yapılan bir şey değil. tartışma çıksın istenmiyor.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
şu mesajıma sansür gelmiş :D şu cümle nedeniyle: "...." SDN de bir bakıma ifade özgürlüğü kısıtlıyor. Hiç beklemezdim SDN'den böyle bir hareket. Yine sansürlenirsem SDN'e bir daha uğramam.

Hee kisitliyoruz. Hatta kisitliyorum. İşsizim ya ben.

Ortada bir kural var. Forumda hakaret yasak. Hakarete kaçan şeyler yazmakta yasak. Havadaki kusada yerdeki karıncaya da aynı muameleyi yapıyorum. Hakaretin her turlusunu de silecegim.

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hee kisitliyoruz. Hatta kisitliyorum. İşsizim ya ben.

Ortada bir kural var. Forumda hakaret yasak. Hakarete kaçan şeyler yazmakta yasak. Havadaki kusada yerdeki karıncaya da aynı muameleyi yapıyorum. Hakaretin her turlusunu de silecegim.

"Hee" ne demek? yönetici de böyle yorum yapıyorsa seviye düşmüştür.

Kural ihlali yapmışımdır düzgün şekilde açıklarsın ki yazının devamında açıklamışsın kendini ama "Hee" gibi kaba saba, iğrenç bir kelime ile cümlene başlamazsın sayın yönetici.

Ayarlardan kullanıcı profili silmeyi bulamadım bir zahmet sen sil benim yerime. Hadi güle güle!

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Ekşi sözlükte miyiz la ne bu entel entel tavırlar. İsmimin altında yönetici yazıyor diye resmi dil mi kullanmak zorundayım? Seni rencide etmeden forumun sistemiyle kibarca bilgilendiriyorum. Geliyorsun konu da boş laf yapıyorsun yok kisitlamaydi oydu buydu. Bisey diyince de yönetici bile boyleyse hede hödö. Sabah sabah uğraştırmayın arkadaş.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Alıştık böyle olmasına ama Patlama olmuş Diyarbakır'da onunlada ilgili olabilir.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,318
Biraz daha sakin arkadaşlar.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Ekşi sözlükte miyiz la ne bu entel entel tavırlar. İsmimin altında yönetici yazıyor diye resmi dil mi kullanmak zorundayım? Seni rencide etmeden forumun sistemiyle kibarca bilgilendiriyorum. Geliyorsun konu da boş laf yapıyorsun yok kisitlamaydi oydu buydu. Bisey diyince de yönetici bile boyleyse hede hödö. Sabah sabah uğraştırmayın arkadaş.
alemsiniz seviyorum sizi :D

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

Terbiye öğren ya da eğitim eksikliğini gider ve konuşmayı öğren!!

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,318
Terbiye öğren ya da eğitim eksikliğini gider ve konuşmayı öğren!!
Biraz daha dikkat ederseniz sevinirim. Bir birimizi kırmaya ve germeye gerek olmadığını düşünüyorum.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Saygı gösterin ki saygı göresiniz. Hepimiz için geçerli olan bir durum.

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
yöneticiniz "la" kelimesi kullanırken daha dikkat etmeli. dingonun mekanı değil burası. insanların yorum yapıp bilgi paylaşıp kazandığı bir yer.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Yaşadığı ülkede durmaktan utanan herif bana terbiye öğretmeye çalışıyor. İroniye bak. Senin sözlükler de ağlaman gerekmiyor mu? Burada ben varken sizin gibiler boş mesajlar atamayacak.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Konuyla alakasız yorumlar atmayı keserseniz daha iyi olur . Yönetici de üye de hakaret vs etmediği sürece istediği şekilde konuşabilir.
Sosyal medyada engel kısmına gelince gün içinde bu durum düzelecektir provakatif eylem ihbarı nedeniyle alınmış bir önlem.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Vardır bir bildikleri. Durun bakalım her şey normale döner. Zaten erişim kısıtlaması sosyal medya sitelerine yönelik.

Akşama kadar girmeyiz çok da önemli değil. Önemli olan huzur.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Bende dün geceden beri sıkıntı yok sadece Türk Telekomda mı durum böyle

tekin6443

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynen Uşakta'da Türk Telekom mobil internet kapalı dediklerinizin hepsine harfiyen katılıyorum.

kometa

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Sabahtan beri butun virus programlarini indirdim. bende virus bulasti sandim.