Sorun : Karşılıklı engellemenin kaldırılamaması

Bu konuyu okuyanlar

shiftyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler.

İnstagram'da bir kullanıcıyı engelledim. O kullanıcı da beni engelledi.
Dolayısıyla birbirimize görünmez olduk(arama kısmında,etiketlerde vs)
Bu yüzden engeli kaldırmak istiyoruz ancak, profil sayfalarına ulaşamaz olduğumuz için,
engelleri kaldıramıyoruz.

Var mı bunun bir çözümü?

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Ayarlar>Hesap>Engellenen kullanıcılar. Hesap gizliliğinin ayarlandığı kısmın hemen üstü.

Sadık Yetkin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aynı dertten muzdaribim.Arkadaşımla birbirimizi karşılıklı olarak engelledik fakat engellenenler listesinde,arama kısmında,instagram web sitesinde profil bağlantısıyla,ortak arkadaşımızın takipçi listesinde bile birbirimizi bulamıyoruz.Bir ortak arkadaşımızdan resim paylaşıp üzerine ikimizde etiketlemesini rica ettim fakat o şekilde de olmadı.Bir çok forumda yazılanları okudum uyguladım fakat hiçbir işe yaramadı.

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Ayarlar>Hesap>Engellenen kullanıcılar. Hesap gizliliğinin ayarlandığı kısmın hemen üstü.

Bende aynı dertten muzdaribim.Arkadaşımla birbirimizi karşılıklı olarak engelledik fakat engellenenler listesinde,arama kısmında,instagram web sitesinde profil bağlantısıyla,ortak arkadaşımızın takipçi listesinde bile birbirimizi bulamıyoruz.Bir ortak arkadaşımızdan resim paylaşıp üzerine ikimizde etiketlemesini rica ettim fakat o şekilde de olmadı.Bir çok forumda yazılanları okudum uyguladım fakat hiçbir işe yaramadı.

Üstte belirtilen şekilde engellenenler listesinden kaldırabilirsiniz.

Cansemm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşımla birbirimizi engelledik engellenenler listesinde birbirimizi görüyoruz ama tıklayıp kaldıramıyoruz ne yapmamız gerekiyor bu bilgilendirdiğiniz mesajdan bişey anlamadım hesap gizliliğinin ayarlandığı kısmın hemen üstü ?

eniyiandroid

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Instagram Karşılıklı Engel Kaldırma Engel Kaldırmanın Kesin Çözümü (2018)

Öncelikle farklı bir mail adresi ile beraber Instagram profili oluşturun, daha sonra bu hesabın diğer iki engeli bulunan kullanıcıyı takip etmesini ve onların da sizi takip etmesini sağlayın. Açtığınız üçüncü hesaptan yapacağınız paylaşım üzerinde engeli bulunan iki kullanıcıyı etiketleme yolunu benimseyin, onlara bildirim gitmesinin ardından sizin etiketlediğiniz kişilere tıklamaları gerekiyor. Açılan kullanıcı sayfasında bulunan üç nokta imgesine bastığınız zaman engelini açmak istediğiniz kişi için ‘engeli kaldır’ ifadesi orada sizleri bekliyor olacaktır. Çözüm biraz fazla işlem gerektirse de kesin sonuç vermesi ile oldukça sık bir şekilde tercih ediliyor.

Instagram Karşılıklı Engel Kaldırma Hatası 2018 - Eniyiandroid.com

Bu linkte bir de engel kaldırma ile alakalı özel olarak çekilmiş bir videoda mevcut

Son mesajlar