Sorun : Karşılıklı engellemenin kaldırılamaması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İyi günler.

İnstagram'da bir kullanıcıyı engelledim. O kullanıcı da beni engelledi.
Dolayısıyla birbirimize görünmez olduk(arama kısmında,etiketlerde vs)
Bu yüzden engeli kaldırmak istiyoruz ancak, profil sayfalarına ulaşamaz olduğumuz için,
engelleri kaldıramıyoruz.

Var mı bunun bir çözümü?

Bende aynı dertten muzdaribim.Arkadaşımla birbirimizi karşılıklı olarak engelledik fakat engellenenler listesinde,arama kısmında,instagram web sitesinde profil bağlantısıyla,ortak arkadaşımızın takipçi listesinde bile birbirimizi bulamıyoruz.Bir ortak arkadaşımızdan resim paylaşıp üzerine ikimizde etiketlemesini rica ettim fakat o şekilde de olmadı.Bir çok forumda yazılanları okudum uyguladım fakat hiçbir işe yaramadı.

Ayarlar>Hesap>Engellenen kullanıcılar. Hesap gizliliğinin ayarlandığı kısmın hemen üstü.
Bende aynı dertten muzdaribim.Arkadaşımla birbirimizi karşılıklı olarak engelledik fakat engellenenler listesinde,arama kısmında,instagram web sitesinde profil bağlantısıyla,ortak arkadaşımızın takipçi listesinde bile birbirimizi bulamıyoruz.Bir ortak arkadaşımızdan resim paylaşıp üzerine ikimizde etiketlemesini rica ettim fakat o şekilde de olmadı.Bir çok forumda yazılanları okudum uyguladım fakat hiçbir işe yaramadı.
Üstte belirtilen şekilde engellenenler listesinden kaldırabilirsiniz.

stat counter